Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Zа cveta na ochiteнови [re: matiya]  
Автор juna ()
Публикувано13.10.04 08:34



Може да се променят и чак към 5-я,6-я месец дори и да не е на кърма,но при теб си има причина да останат такива.
Но каквито и да са нали знаеш, че нашите гарджета са си най-хубави!





Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор juna ()
Публикувано13.10.04 11:31



Преди малко се връщаме от консултация.Втората ваксина ще ни я бият другата седмица, защото не сме направили пълни 2месеца(след 3 дена ставаме на 2).Иначе Маги добре се справя-за 2седмици е наддала 600гр и 2см- вече сме 5700кг и 58см.Добре ,че не и давах стриктно капките вит.D,защото нашата лекарка сега се усети,че и е много малка фонтанелата и от капките може да се затвори по-рано.Макар че още за първи път като я прегледа го установи това,но пак и предписа капки.А и другото интересно нещо е,че сме имали подготовка за зъби(венците се подготвяли де) и много рано явно ще ни избият-от един месец до два максимум щели сме да имаме зъбки. Е,това е от нас.Цунки-мунки по муцунки(както казваше един водещ по ТV).





Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор kote.kote (щастлива)
Публикувано13.10.04 14:51



здравейте майчета и бебоци
аз не успявах да влязя в предната тема-явно беше препълнена.
ние сме добре-кърмим се все още без нещо да добавяме-Колибри-аз смятам, че дори да не е пораснало на гк много хубавелката ти-важното е че я кърмиш-здраво дете не означава дебело!Ние май напоследък сме с колики или газове или незнам си какав рефлексус--а нямаше до сега сериозни оплаквания-но не вземаме нищо-само пием чай за колики. Дано отминат бързо!
За подсичането-да чукна на дъво-нямаме подобни пробрлеми-ако някаде е зачервено-мажа с един крем на Бюбхен и минава бързо.
ние сме на ваксина и мерене на 19-ти и след това ще ви пишем пак. За играчката над леглото дето ви питах-сложих му я-големи усивки и голям кеф е с нея
А за цвета на очите.... и аз знам, че докато е на кърма не е сигурен цвета......знам ли точно и аз-всеки си товори нещо
А вашите бебоци къде спят-моя твърдо на спалнята при нас-опитвам да го сложа в креватчето.... не желае-трудно го прелъгвам понякога
цунки сега и чао



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: kote.kote]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано13.10.04 17:32



Здравейте ! Днес с Крис, бяхме на консултация.Наддал е само 400 грама и 1 см за две седмици,гръдна обиколка и обиколка на главата досега не са му мерили.Питахме за БЦЖ-то и лекарката каза,че може да забира няколко пъти до година от поставянето и, да не се пипа,изстисква или нещо друго.
Иначе все повече време стои буден и гука и се смее.Много си харесва свирещата и въртяща се играчка и много я обича, но щом спре да свири веднага се сърди. Не обича да е сам,но има ли някой около него заспива:)) Почти винаги не си изяжда млякото докрай, но за сметка на това яде и 2 пъти нощем.Водичка или чай пие най-много 100 грама за денонощие. Ааа, и направление за ортопед взехме,но не се знае кога ще отидем.Ако някой знае какъв е редът за преглед в Горна баня ,моля да ми каже:)))


Ще гледам да дойда на срещата в ЦУМ

Поздрави и целувки на мами и бебета от нас!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Maлko_koтe]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано13.10.04 18:40



Еее, опитай, ще е хубаво да се видим
Я кажи как си направила тези сменящи се снимки

Аз съм болна До преди час нищо ми нямаше, но сега носа ми тече, а като легна се запушва. Купих си маски от аптеката, но нали съм с очила и ми се запарват Слагам я само като го кърмя или като го гушкам(гледам по-рядко да го правя) А пък кръста как ме боли.... като го кърмя и си вдигам блузата, явно ми е изстинал. Абе нищо хубаво около мен сега Сестра ми роди, момиченце, 3300 и 50см, изписаха ги вчера, но бебето нещо не е добре, има някаква инфекция, прихваната от Тина Киркова, може да я приемат в болница и сестра ми е много притеснена. Не само тя. Стискайте палци всичко да е о.к.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: kote.kote]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано13.10.04 18:52



И моя хубавец спи при нас. Вечер като го накърмя в 9, го уригвам и до към 10 седи буден. Приспивам го и го слагам в креватчето му. Като се събуди за яденето в 3(в 12 пропуска), го слагам при нас-кърмя легнала и така си откарваме до към 6. После се буди, яде пак, не го местя в неговото легло и откарваме до 9 заедно. Лошо ли съм го научила, не знам Но не изпитвам кой знае какви огризения, не ми пречи детето, няма да усетим с баща му как ще отлети времето, ще стане голям мъж и ще е недопустимо да спи при нас



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Collibri]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано13.10.04 19:32



виж тук





Тема Re: Zа cveta na ochiteнови [re: matiya]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано14.10.04 00:11



За очичките - и ние сме точно така. Ели се роди с тъмно сини, а сега изсветляха в средата, в края има един по-тъмен пръстен!
Много са й сладки така и много искам да си останат такива, ама и аз знам че докато кърмим не се знае цвета.... и после може да стане кафяв. Сумати мои познати казаха точно това... докато бебетата били на кърма сини и после на 6-7 месец - дрън кафяви.......
Е, остава ни да чакаме, кво да правим..



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Billy_wolf]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано14.10.04 00:20



СТРАХОТНА СИ! Мерси! Дори разбирам малко френски да го схванах това!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТА на 2 месеца! 2004,2нови [re: Duci]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано14.10.04 09:30



моя малък мъж не отказва генерално леглото си, но аз предпочитам през ноща да е до мен, щото е по-леснио. не се бойте - това не е разглезване. пише го дори в бг книжките




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.