Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re:Влязох да видя.....нови [re: bony]  
Автор AVA27 (Gabriel20.09.04)
Публикувано30.10.04 13:08



как са августинките и прочетох за ортопеда.И мен ме вълнува тая тема сега,но педиатърката ми каза,че е рано още и май и аз ще плащамСамо че тук във Варна ортопеда ще ми струва 12 лева прегледа+8 лева ехограф.Демек 20 лева.Защо е по-скъпо от София?А вашия Драганов е известен лекар и добър специалист.......
И още нещо-срещнах Д-р Григорова от списание 9 месеца и тя много ви похвали,че сте ходили всички с бебетата си и че сте много задружни и сериозни и че са ви направили снимка на всички този път с бебоците.
Та искам да кажа-БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА!!!!



Тема Re: За Горна баня!нови [re: bony]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано30.10.04 17:22



Ние още не сме ходили, но не мисля да се записваме, а направо да отидем! Сигурно ще бъде другата седмица, ако не ти е късно после ще ти кажа дали е с предварително записване или не. Изрових

на тази болница- има всичко адрес, телефони....
Поздрави!

Редактирано от nikol78 на 30.10.04 17:24.



Тема Re:Влязох да видя.....нови [re: AVA27]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано30.10.04 20:38



Здравей!
Не знам защо при вас е по-скъпо. Във Военна болница се плаща на касата, а не на доктора, така че и при друг лекар да ходиш-все си е толкова.
Но нали сме в БГ, какво се чудиш

Иначе за курса-такива сме си ние-СЕРИОЗНИ



Тема Re:Влязох да видя.....нови [re: Duci]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано30.10.04 21:00



Много е пораснал Пепи!!! Цяло кило повече от Ели!! Но пък е и три седмици по-голям от нея .
А пък вчера бях кума на сватба... и Ели цял ден беше с мен!!! И не е плакала нито веднъж от 14 до 24ч!!! Бяхме и в гражданско, и църква, и ресторанта после... и музиката страшно силна... А бебе Ели само се смее и танцува с нас и спинка! Направо съм възхитена! Купонджийка голяма! Накрая си заспа и спокойно си се прибрахме- напоследък голям смях пада с нея... ама пък чак нито веднъж да не заплаче в тая дандания... направо си беше рекорд!



Тема Re:Влязох да видя.....нови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано30.10.04 21:06



Еее, браво! От малка я водите по купони
А кога ще видим снимки на малката кума?!? Къде я кърми?

Ели е дама и трябва да е по-фина от Пепи



Тема Писна миии....:(нови [re: Duci]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано30.10.04 22:28



Днес за малко да приемат Крис в Инфекциозна болница , добре , че се размина. Изписаха му лечебна хумана и казаха,че не е за там.

В сряда тъкмо мислех да го водя за ДТК ваксината и той вдигна 37 градуса температура , а от тогава има и много силни колики към 17 ч и започна да ходи зеленикаво,вчера нищо му нямаше и днес пак имаше 37 гр и ходи веднъж,но много тъмно зелено.Доста се стреснах и го заведох на лекар и въпреки ,че няма диария и не повръща , лекарката заяви ,че е вирус и това било ентероколит и ни прати в инфекциозната за приемане.:((

Добре ,че лекарката там видя,че не е обезводнен и каза,че няма нужда да го приемат и изписа само лечебна хумана(с банан и ябълка).Мислех,че няма да я яде,но той си изгълта вече три пъти по 200 - 220 грама.:))) А от млякото никога не яде толкова много.Явно му харесва:))

Така , че баба му реши ,че щом свърши хуманата , да започваме с кашичките,щом толкова му се услаждат.:))

Така и не разбрах откъде ги хваща тези вируси,нито е претоплен ,нито е изстинал , сигурно където го нося навсякъде с мен в кенгурото

Бъдете много здрави и се пазете!
Поздрави от мен и Крис!



Тема Re: Писна миии....:(нови [re: Maлko_koтe]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано31.10.04 08:53



Коте, едва ли е от това, че го носиш винаги с тебе в кенгуруто. Добре, че не са ви приели в Инфекциозна болница, че там не са малко инфекциите, които могат да се пипнат.
Сигурна ли си, че се е излекувал от стафилококите? На сестра ми бебето също го мазаха в нослето с някакъв крем преди време и сега се оказа, че не са се махнали гадните стафилококи и детето е на други лекарства в момента. Ще го водя и аз моя Пепи да го изследват, нищо, че педиатъра казава, че няма нужда. Не ми е спокойно хич. В болницата явно я има тази инфекция и това е А и има постоянно някакви пъпки по бузките и нослето. Аз друго такова пъпчасало бебе не съм виждала

Айде, оплакахме си се, да нацелуваш тези сладки бузки, дето са ти под мнението



Тема Нова тема?нови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано31.10.04 08:54



Май е време за нова тема, Колибри, че ние вече сме на 3 месеца



Тема Re: Писна миии....:(нови [re: Duci]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано31.10.04 10:30



Duci , реших другата седмица да му направя пълни изследвания на кръв и урина и даже ще искам и секрет от дупето и от нослето да му вземат.Иначе си е добре, гука си , смее се , яде си , изобщо не изглежда болен, но не съм сигурна, че сме излекували стафилококите, носа все му е запушен, даже и с капки.:((

А Петя се размина с болницата,нали? Целувки и за вашите сладки бузки от Крис и мен!



Тема Re: Нова тема?нови [re: Duci]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано31.10.04 21:59



Пускам нова тема!
Наистина е време!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.