Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Най-сетне имаме Интернет!нови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано28.10.04 16:19



Здравейте!
От няколко минути имам Интернет и сега се залавям за здраво четене, че доста съм пропуснала
Ние растем като гъба, защото сме на изкуствена храна почти от самото начало. Първия месец от 3.600 кг. при раждането бяхме станали 5.300 кг. и от 52см. порастнахме мо 56 см . Втория- 60 см. и 6.300 кг. Е, това е накратко! Сега започвам да чета, за да наваксам пропуснатото.
Поздрави!



Тема Re: За килцатанови [re: redhat]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано28.10.04 22:34



абе, изразходваме, ама и хапваме приличничко... аз поне де.... като в деветия.. , само дето добавъчно и още много сладки неща... като подвижна сладкарница съм... за да ми е сладка кърмичката.... ех, оправдания.....
Днес за стотен път... мерехме бебка.... много често ходим да се мерим, щото нали не наддаваме много сериозно.. Е, равносметката е че е наддала 415г за половин месец - което , ако си наддаде още толкова до края на месеца, ще е в нормата! Щото ние първи месец наддадохме 650г, а втория само 510г.
В крайна сметка сега сме 5400г, при изписването бяхме 3860, а е родена 4100г.
Иначе е дълга... Вече сигурно е 60 и нещо си см.
Най-важното е че е голяма симпатяга и днес като я кърмих поредно пробно в кабинета, сука сука, и по едно време почна да ми се хили и пуска зърното... а аз й казвам - стига се смя, ами яж, че станахме за резил с тия кила... а тя само ми се хили... и така цял ден! Напоследък ми яде по 5 минути и после или реве или се хили, ама не ще да яде по повече.
А как се смее вече - по цял ден! Големи смеховки - дори с глас! Явно ще е купонджийка!
Отделно днес и казвах гууу , агуу.. и за пръв път ми отговори абсолютно осъзнато, имитирайки ме! И друг път ми е гукала, ама когато тя си реши - а тоя път направо повтаряше това дето й казвах! Ей, на мама гордостта! хехехе
И като плаче казва Мааааа Мааааа



Тема И ние!!!нови [re: nikol78]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано29.10.04 11:54



Много сте големи, браво!

Леле, една седмица съм без нет и полудях.
Вече Пепи е 6400гр. и 62см. Като питах доктора защо е порастнал само с 1(!?) см, той каза, че понеже го била мерила сестрата. Той щял да го изкара поне 64. Иди разбери
Днес сме на ортопед, не ни дадоха направление, нямало нужда, но аз държа, та за това ще си плащаме.
Сокове почвам от 15ти, когато вече ще е на 3 1/2 месеца. Забавих с цял месец. Пюрета пък от 4тия месец. Д-ра каза, че така се подготвяли някакви си ензими в червата и се подготвя за истинското ядене. А пък в октомврийския брой на "9 месеца" пише, че запасите на желязо намалявали и млякото вече не задоволява нуждите на бебето.
Лек ден от нас!



Тема Re: За ортопеда!нови [re: Duci]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано29.10.04 12:55



Здрасти, Дуци!
За ортопеда съм абсолютно съгласна с теб. По-добре да го погледне специалист навреме. И ние ще ходим, но нашата педиатърка дава направления на всички без проблем за ортопед и ни препоръча да отидем в Горна баня, защото си е специализирано заведение. Освен това каза, че там всички ги гледали и на ехограф за всеки случай. Доколкото знам и в МВР болница така преглеждат. А вие къде ще ходите?
Целувки на юнака от наша София! Като гледам килцата май сме един калибър



Тема Re: За ортопеда!нови [re: nikol78]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано29.10.04 18:58



Ааа, вече бяхме. Днес. В поликлиниката на Военна болница. И Пепи го гледаха на ехограф. Всичко си му е както трябва да е! Д-р Драганов каза, че има хубаво дупе детето 15лв. ни взеха.
Целувки и на вас



Тема Re: За килцатанови [re: Collibri]  
Автор dalala ()
Публикувано29.10.04 19:05



Аз взех снимките от 9 месеца, на които сме всrчките и ги сложих в албум, наречен ЦУМ на адрес: http://photos.yahoo.com/dima76d



Тема Албум?нови [re: dalala]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано29.10.04 19:15



Няма такъв албум. Това ли е адреса

? Само 3 са-"бебе Вики", "погача" и "Вики,Митко и Иванчо"...



Тема Re: Браво!нови [re: Duci]  
Автор nikol78 (мама на София)
Публикувано29.10.04 20:05



Браво! Хубаво е е да се успокоиш, че сте здравички! Растете и дебелейте



Тема Re: Албум?нови [re: Duci]  
Автор dalala ()
Публикувано29.10.04 22:58



Да, имах малък проблем с качването, но вече е там албума



Тема Re:Как става за ортопеданови [re: nikol78]  
Автор bony (щастлива)
Публикувано30.10.04 12:53



Взех си направление за ортопед а сега какво дайте ми тел за Горна Баня за записване защото скоро ще си ходя в София и може да се видим ако имате скоро среща сега бързам и не мога да ви разказвам много за Елица но скоро ще ви пратя снимки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.