Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема офф - Западен парк,изгубен дакел  
Автор чaeнo мoмичe (в зелена чаша)
Публикувано08.10.04 06:22



Мили майки, понеже знам, че някои от вас се разхождат с бебчетата в Западния парк, моля за помощ!
Вчера,четвъртък, от двора на къщата се е измъкнал най-малкият любимец на семейството ми - дакела Фродо. Почти на 100% сме сигурни, че се е шмугнал на самостоятелна разходка в парка, проблемът е , че е някак малък и беззащитен, а и се е влюбил в някоя четиринога красавица...Майка ми се е пощурила, баща ми вчера 3 часа е обикалял с фенер в парка да го търси. Вечерта към 10,30 отново влезнахме в парка, направо беше ужасно да си мислим, че зъзне някъде и не ни чува....
Моля ви, обърнете внимание дали някой дългоух не се навърта покрай площадките, защото е много игрив и мил. Къщичката ни е на входа на парка откъм Гевгелийския квартал, но той може да е навсякъде, парка граничи със Захарна фабрика, Западен парк и Люлин.
За контакти 0886 16 93 95 - Аги
На домашния също може да се обадите, но ме притеснява, че бабчето може и да не схване...но няма значение 9299793.
Ще чета бележките колкото мога по-редовно.
Той има малка бяла точка от едната страна на тялото!




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.