Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема малко оф: продукти ТСМ  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 16:51



От известно време забелязвам едни магазинчета ТСМ, в които продават разни неща, включително и детски дрехи. Даже купих за Борис панталон и тениска. Изглеждат ного добро качество.
Питах се каква е тази марка и защо всичко е на такива ниски/в сравнение с останалите стоки по магазините/ цени. Наистина ли са немски - в смисъл произведени в Германия или за Германия и какво правят у нас?
Питанката ми идва от там, че всичко е някакви еденични бройки, освен това разнообразието от артикули е доста голямо.
Ще се радвам да споделите какво мислите по въпроса?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Zenda (na Ancheto)
Публикувано24.09.04 16:57



Аз ги харесвам, хубави са, нестандартни и на нормални цени.
Сравнително евтини са именно защото са единични бройки, останали от съответната немска верига.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано24.09.04 16:59



, което ме навява на мисълта, че това са единични стоки останали от разпродажби в Германия. То май не е марка?!, щото съм виждала колички Хаук в магазин на ТСМ.

Редактирано от SilverElf на 24.09.04 17:07.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор GoldenEyeful (just mom)
Публикувано24.09.04 17:03



Мойта кума има доста неща. Определено е доволна. А наскоро видях един много хубав памучен сутиен, на цена 8 лв.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Grami ()
Публикувано24.09.04 17:08



И на мен не ми е съвсем ясно как и какви са, но съм купувала страхотни неща от там - бельо, чаршафи, часовник мъжки,

За подаръци - винаги има нещо хубаво и нестандартно.

Но ми е интересно да разбера - на часовника пише ТСМ, и на сутиена.... и на дрехите....

Редактирано от Grami на 24.09.04 17:09.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Grami]  
Автор SveGab (мама на Габче)
Публикувано24.09.04 17:18



А къде има такива магазини, дайте адрес...


Габи - 21.10.2002 г.

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SveGab]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 17:25



Пазар "И.Вазов" и Стрелбище, ул."Първан Тошев" са тези при мен.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SveGab]  
Автор Free Soul (светла)
Публикувано24.09.04 17:28



И в кв. "Слатина" има, в близост до пазара.





Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SilverElf]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано24.09.04 17:33



Май имат някакъв догoвор с Hauck,защото нашата кошара е TCM by Hauck.
В нас също има разни ТСМски джиджавки и сме доволни.
Но не съм взимала дрехи досега,просто защото все се тикаме в техническите им магазини. Та мерси за идеята да погледна за дрешки на Боян и там;)))



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Svetla76 (mama na Luisi)
Публикувано24.09.04 17:33



Страхотни са и на нормална цена!
Аз знам,4е са немски...
А иначе за сватбата ни подариха часовник и фотоапарат с тази марка и сме много доволни!.Но за дрехи не бях чувала....


Люси-9.08.2002 г.


Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 17:44



Аз съм купувала и за Сиси и за мен някои неща с тази марка/дрехи/, за кухнята също, за банята...
Тук във Варна тази марка се продава в

магазини. Има и едно магазинче само за техника. Само за дрехи не съм срещала тук за съжаление.
Само не знам защо говориш за ниски цени...нормални са според мен, редовно правят сезонни 50%-тови намаления.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 17:53



Имах предвид ниски в сравнение с другите магазини.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SveGab]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:53



Техни стоки има и в Биг Шоп - такива има 4 броя - до Музикалния театър, на Стамболийски до Възраждане срещу немската, на Аксаков до Мотто, на Симеон до Мария Луиза.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Free Soul]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:55



Аз видях в Люлин на кооперативния пазар до чушките и доматите, горе долу в средата.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Svetla76]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:58



Аз от Бит Шоп имам ТСМ кухненски неща - прибори (за сладкиши и за спагети), чинии (за спагети и комплект за чай и сладкиши), солници, чайници, тенджерки, кутия за хартиените салфетки.... - супер съм доволна - и от качеството, и от вида (максимално изчистени и фини). Сега съм си харесала квадратни салфетки от плат - ленени с фина бродерия по ръба.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 18:53



Това което аз знам за тази марка, е че се произвеждат от немски ученици/студенти и затова са на такива цени. Официалният им вносител за Бъргария е фирма Айвън - 7 в Пловдив. Там имат 2 големи скалада и всички тези стоки, които ги има тук в София там са 2 пъти, че и повече по-евтини.
Иначе на нас ни подариха видео на ТСМ за сватбата, Таня също има дрешки, а и аз имам тениски техни. Довлона съм

Таня, родена на 04.10.2003г.

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 18:59



Ами сега видях какво и за колко си купила, наистина е евтино. Аз за такива цени в БигШоп-овете не съм виждала дрехи. Имаше комплекти от 3 блузки с дълъг ръкав, памук без вата, тънички и бяха на цена 21лв...по 7 лева единична цена се намират такива и из другите магазини за детски дрехи. Аз и купих 12 флумастера за 9лева което е далеч от цената в книжарницата...
Както и да е. Вчера купих на Сиси 2 блузки БейбиГап....за по 2,50лв!Не от борса а от магазинче нормално...часове след това с удивление видях абсолютно същите в друг магазин/точно на центъра/ по 6лв едната. Ако ги бях видяла първо там пак щех да ги купя...ама не мога да измисля, тази цена 2,50 как е калкулирана...по левче ли излизат от производителя?..или продават крадена стока...не знам.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 19:10



А къде в Пловдив се намират тези складове? И освен това там има ли домакински неща?

Ние и без това често се разхождаме до вашия красив град и ще съчетаем полезното с приятното



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор ROSl ()
Публикувано24.09.04 19:15



А дали има дрехи за бременни ? Аз съм го закъсала отвсякъде, тук в Перник НИКЪДЕ няма магазин за бременни ,един прост дънков гащеризон немога да си купя. Та ако дойда в София на пазар, ще е хубаво да зная точно в кои магазинчета да вляза.
Между другото да питам, как е Бобчо, папка ли вече и изчисти ли се обривчето?



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 19:36



Значи аз съм ходила само в единия и той се намира малко след завода на Флавия от същата страна, но предполагам, че ако питаш там ня масто ще те ориентират, че аз не съм шофьор и ме возят Ние ще ходим в неделя там, така че ще наблюдавам като отидем до скалада и ако искаш като се прибара /във вторник/ ще ти напиша къде е точно - даже най-добре ще си запиша точния адрес Иначе има много домикнски неща.
П.С. Аз не съм от Пловдив, но мъжът ми е от там и затова често прескачаме.

Таня, родена на 04.10.2003г.

Редактирано от Jmuche на 24.09.04 19:37.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 19:46



Тези Биг Шопове наистина слагат огрооооооооооомни надценки - абсолютно същите стоки в магазинчетата на ТСМ са значително по-евтини

Таня, родена на 04.10.2003г.

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 19:46



Много ще съм ти благодарна. Напоследък сме доста заети и по-рядко ходим до Пловдив и затова бих искала да комбинираме като отидем този път.

Моля те напиши, ако няма да ти представлява трудност, какви са домакинските уреди и прибори там. Тук в Биг Шоп има разни, но в ТСМ, в който аз съм ходила (в Люлин) бяха съвсем малко, а там май е по-евтино .

Благодаря ти!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 19:50



Ок - ще разгледам обстойно какво предлагат и като се прибера ще ти напиша

Таня, родена на 04.10.2003г.

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 19:51



Супер си! Приятна почивка и пътешествие



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: ROSl]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 19:53



Чесно да ти кажа не съм обръщала много внимание, но май няма.

Иначе Бобо е добре. Яде като разпран и е направил шкембенце вече Няма и обриви в момента, но не се знае до кога.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 19:55



Представям си тогава тоя панталон дето го взех за 8лв. и ми се стори евтин за такава дрешка сигурно в склада го продават за 4.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 19:59



А питай ме мен с моите прибори от Биг Шоп ....



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:05



Е 21лв. за тънки памучни блузки...извинете! Аз миналата година по това време взех такава за 5.
Иначе такъв магазин Биг Шоп не съм виждала в Сф. Всичките магазинчета са ТСМ


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 20:10



А има 4 броя . Аз ги написах някъде преди малко.



Тема Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано24.09.04 20:17



Относно дрехите и бельото на ТСМ(купувала съм боксерки на синът ми и потници на мъжът ми)мога до кажа ,че съм много доволна и не са скъпи .Ноооо за техниката имат много дефектни стоки:
-Майка ми подари на Иво ролери,наистина са страхотни,но се оказаха дефектни,едната закопчалка беше разваленаКазаха,че ще ги сменят,но два месеца ме мотаха и нищо не направиха по въпроса, най-накрая си взех ролерите и сега Иво си ги кара така-с повредена закопчалка
-Реших да купя електрическа месомелачка и се прибираме вкъщи с нея,разопаковаме я и какво да видим-най-важнат част е счупена.Хайде пак обратно в магазина ,обещаха ми ,че за една седмица ще я сменят.Седмицата се оказа месец и половина ,постоянно мотаене и обещания.След няколко скандала слава Богу беше сменена.
-Купих си никелирана помпичка за течен сапун(не знам точно как се казва) и тя не работи както трябва-за да пусне сапун,трябва да помпам като луда
-Купих си детска нощна лампа на батерия и се оказа и тя развалена та трябваше да я сменям и пак се оказа абсолютен боклук
Имаше и други несполучливи покупки на ТСМ,но сега не мога да се сетя.

Но имам и сполучливи покупки:
-Детско метално термосче-много е сладурско,Иво ходи с него на детската градина
-Детско дървено влакче с релси(дървени) и разни други дървени джаджи към него.Оказа се много готино и Иво се забавлява много с него.
-Детска плюшена зимна пижамка-страхотна
-Подариха ни бебешка музикално играчка пак на ТСМ и бебка много си я харесва
-Бельото им е от много качествени материи

Ако се сетя още нещо ,ще пиша




Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:18



А, не съм видяла, сори!
Така или иначе в ТСМ щом е по-евтино, а и са ми под носа...


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:23



И аз гледах и бельото. Изглеждаше доста добре. Май ще взема да поразгледам по-подробно Харесах и едно електронно кантарче, което мери до 2кг, но не знам колко струва, защото го видях на сайта на магазините Биг Шоп. Тези, които съм виждала по магазините изобщо мерят до 500г. само.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 20:23



О, аз си записах адресите, които дадохте и със сигурност ще ги посетя много скоричко. Особено ще се концентрирам върху тези към Стрелбище



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 20:28



Е, затова се учудих като каза евтини, щото съм виждала ТСМ дрехи само в тази верига магазини.
Е, хубу де, що пък си нямаме във Варна и ние такива евтини магазинчета като вашите? Ще се оглеждам повече докато скиторя из града.




Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 20:30



Ей тука и аз ще се намръщя по тоя повод, добре, че дефектни неща поне не съм случвала...



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано24.09.04 20:31



Преди да си го купиш,го разгледай много внимателно за дефекти,за да не се ядосваш после




Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 20:37



Аз също. Но те моите и няма как да са дефектни - прибори за хранене, чинии, тенджерки, чайник ....

От друга страна в Биг Шоп всичко ти опварят и аз, каквото съм , ги оглегдам по 5 минути всяко нещо.



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:39



Да, и аз стигнах до този извод. За сега само дрехи за Борис съм взимала, но за техниките ще гледам с 4 очи.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано24.09.04 20:48



Само не знам как ще прецениш ,дали мери точно?






Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: blekuta]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 20:48



да имат и кошара и количка ТСм и то триколкана атрактивната цена 90 лева е количката а кошарата мисля беше 60 моя приятелка работи в такъв магазин и имам доста добри наблюдения,качествени дрехи на ниска ценаа какъв хубав спортен панталон си купих за 8 лева ,а на Вики доста добър модел ватиран за зимата -10 лева при положение,че най-евтините дънки ниско качесво са 12 лева ми се струва доста добър избор,имат и доста различни джижарки,които в други магазини не можеш да намериш,а и едн тениски лятото с къс ръкав купувах на Вики що пране видяха и никаква промяна на цвета и размера ,бе добри са наистина



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 21:03



Дам...ще ми е трудничко наистина.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор The Moon (щастливка)
Публикувано24.09.04 21:22



здравейте аз знам за склад в Пловдив който се намира някъде на Кукленско шосе / до някакви складове на РЕКОРД/ и идея си нямам къде е това но това което знам е че работели само от понеделник до петък имало страхотно евтини неща - преди месез една приятелка си взе велурено сако от там за 30 лв - съшото го видях в Биг Шоп на Стамболийски за 79 лв! Вчера също колеги ходиха до Пловдив - имало колички комбинирани за - 30 лв относно качество обаче не мога да кажа нищо.....нека някои коийто знае къде и как се стига до складовете да даде по-пълно инфо



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано24.09.04 21:47



аз имам такова кантарче - 25 лв. струва и съм много доволна. пробвала съм го с неща, които знам колко тежат и наистина е точно :) а и има много готин дизайн :)



Тема складанови [re: The Moon]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано24.09.04 21:48



Не знам дали познаваш що-годе Пловдив,но ще ти го обясня като на човек,който го познава
излизаш от града посока митницата,преди нея има един син хотел,свиваш в пресечката точно преди хотела и веднага вляво е склада.Доколкото помня наистина не работи събота и неделя.Последна спирка на 37.Другият склад е пак в посока митницата,но се пада вляво...Потрай малко,едно от момичетата ще пусне по-точна информация

Аз обаче имам много лоши впечатления от склада.За мен той напълно оправдава името склад-счупени,неработещи електроники,единични много съмнително изглеждащи бройки,и дрехи най-вече тип работническо облекло. Мъжът ми миналата зима си взе оттам работнически гащеризон-хубав,дебел и евтин.Шефът му изпрати десетината му колеги да си купят и те-ми нито един не намерил здрав гащеризон-на всички им имало нещо скъсано,изцапано....
И цените там не са по-различни,отколкото в магазините им из града. Продавачите там са ми обяснявали,че първо се зареждат магазините и след това,каквото остане,при тях.
Може би вашите познати са късметлии,може аз нещо да не съм преценила,пък може и в последно време да зареждат по-добре....я да паля аз кракомобила утре натам



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор ana_mari (с бебиня Мария)
Публикувано24.09.04 21:58



Нека да поясня за марката ТСМ, тъй като някой се интересуваше: Става дума за сдружение от по-малки немски фирми, които произвеждат стоки под общата марка ТСМ, а целта им е известни данъчни облекчения и спестяване на лицензни такси. Та затова и съответни те стоки са доста разнообразни по вид и излизат на пзара на доста по-достъпни цени в сравнение с други.



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:02



Супер! Я кажи може ли да се слага някакъв съд отгоре и да се нулира тогава/без да трябва да проверявам колко тежи дадената купа примерно и да вадя теглото й/. Поставката му ми изглежда малка...или греша?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: ana_mari]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:04



Ясно. Благодаря за разяснението!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано24.09.04 22:08



няма проблеми с меренето - просто поставяш отгоре, тарираш и мериш без допълнителни аритметични операции :) поставката не е малка, струва ми се...за готвене е екстра :)



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор virginia (щастлива)
Публикувано24.09.04 22:09



Магазинче на ТСМ има и на Стамболийски в близост до магазин Щъркел, но от другата страна на булеварда в посока вагон-реторанта.
Магазинчето е малко, но има доста разнообразна стока - техника, дрехи, спално бельо, детски стоки - колички, кошарки и др.


Мария 14.08.2003

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 22:14



Ох...ако си купиш кантарче от вашите си там магазинчета, недей писа после тука колко струва.
Когато аз си купувах кантарче, имаше 4 модела - два дигитални и два механични/те теглят до 4кг/. Купих си дигитален/не този който е на картинката/ и засега работи:-))))) Мери точно, правих проверка у дома, а в магазина ги накарах да ми отворят и 4-те, и мерих едни и същи предмети - отчитаха еднакво. аааа да, и струваше 25 лева.



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Flash_]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:32



Ха-ха! Ок!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Лелеееенови [re: ana_mari]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано24.09.04 22:34




....... ако от холдинга те чуят, направо ще се гръмнат!!!
1. Това е най-големият търговец на кафе (Tchibo и Eduscho) за цяла Германия и Австрия.
2. Артикулната им листа за нехранителни стоки за последните 4-5 години обхваща над 25-30 хиляди артикулни номера.
3. Дори марката цигари West, която спонсорира тима на Макларън Мерцедес във Формула едно е тяхна!!!!
Няма да продължавам ...


Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 22:44



аха ето и един от сайтвете на Tchibo:





Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:45



Извинявай за тъпия въпрос, ама какво значи тарирам?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Лелеееенови [re: bimba]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 22:48



а пък всички тези неща:

ги има в магазини ТСМ ама на преференциални цени,так,че мили дами не се сърдете за качеството



Тема Re: Лелеееенови [re: bimba]  
Автор sunshine3 (новак)
Публикувано24.09.04 23:21



Нека ви кажа и моите наблюдения за магазините на ТСМ. Ходих в пловдивските складове (на кукленско шосе)...и о,УЖАС!....по-голяма мръсотия и мизерия в магазин не бях виждала..... Е, успях след много дълго избиране да си купя един панталон и едно яке на символични цени, но повече едва ли ще стъпя там.... На всичкото отгоре по-голяма част от дрехите бяха ВТОРА употреба Харесах 2 мн. сладки бодита за бебешорката, ама като ги поразгледах по-добре се оказа, че са носсени и тик-так копчетата на едното бяха разшити
Виж...имам наблюдения и от русенския ТСМ (там ходим редовно на гости при роднини и не пропускаме да го посетим..)..пак си е мизерно, но втора употреба дрехи не съм видяла и имам доста добри попадения....:))
Р.S. Пловдивският склад работи и в събота и неделя.



Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор ana_mari (с бебиня Мария)
Публикувано25.09.04 00:03



e хайде по полека де, нека не се гръмват тия от Tchibo ако може.....явно инфото, което са ми подали за марката не е точно, а аз не исках нищо друго, освен да бъда полезна някому, но sorry за объркването!!!
А ти като си била толкова наясно, защо по-рано не се сети да се обадиш и поясниш на мамите кой кой е зад тази марка ТСМ???????????
Мисля, че не това е цивилизования начин за реакция при нечия допусната грешка!!!!!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор HAЙ (мама)
Публикувано25.09.04 09:27



Аз често посещавам Биг Шоп на Стамболийски и доста детски неща съм купувала.Определено съм доволна от качеството на дрешките,а спалните им чувалчета са страхотни-и летните и зимните.Единственото,което намирам като недостатък е това,че са единични бройки и не винаги от това което си харесаш има съответен номер.
За техниката нямам наблюдения,единственото което имам с тази марка е една малка акумулаторна прахусмукачка.Има готин дизайн и ми върши страхотна работа след пакостите на мойто диване.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано25.09.04 09:32



Къде са тези магазини? Аз май не съм ходила в тях...Сещам се един магазин на втория етаж на малкото Пикадили,да не би да е той?



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: milena*]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано25.09.04 09:37



Това са адресите във Варна:

бул. "Чаталджа" 22 - над супермаркет Пикадили
тел. +359 052 33 39 39

бул. "Осми приморски полк" 55
тел. +359 052 60 46 36

бул.. "Сливница" 43
тел. +359 052 64 67 00




Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано25.09.04 09:38



Аз пък купих едно комплектче потник и слип. Има ги на много места около 7 лв. В къщи обаче гледам етикета - цена 8 евро! Как става това незнам?



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано25.09.04 09:45



Благодаря! Значи е това за което се сетих.

Тарирам означава да нулираш кантара. Идва от тара. После мериш само нето.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: milena*]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано25.09.04 09:50



Аха, ясно. Точно това ми трябваше


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор Rampelina (мама на Валерий)
Публикувано25.09.04 10:19



Дървеното влакче от кой точно магазин е? Аз съм ходила в повечето от тях, но не съм го виждала...



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: milena*]  
Автор Flash_ ()
Публикувано25.09.04 10:53



мдааааа...на етикета на въпросните блузки цената беше $14,50



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: milena*]  
Автор Flash_ ()
Публикувано25.09.04 11:00



Да, това са адресите на БигШоп. А магазин ТСМ има ...забравих името на улицата, от голямата Валентина надолу към РУСО/бе не към гарата а другата улица/ та вдясно веднага след АБВ книжарницата. На витрината има само техника и всъщност не знам има ли други артикули...и цените им не знам.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Grami]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано25.09.04 11:50



аз си хупих 2 сутиена на много приятна цена от 8 и 11 лева които са мултифункционалнит.е така са направени ,че може да се слагат по различен начин презрамките или въобще да не се слагат или пък си имат в комплект силиконови...така или иначе има възможност за 6 различни начина, в зависимост от дрехите тиАз по удобни сутиени не съм имала досега,а и ми стоят страхотно.на кутията пише ТСМПонякога нещата наистина са само по една броика ,но не винаги.
Също и други най -различни нещица съм си пазарувала от тези магазинчета,любими са ни в къщи на всички



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Rampelina]  
Автор Flash_ ()
Публикувано25.09.04 12:07



И Сиси хвърли око на дървеното влакче, ама после видя в друг магазин една тротинетка и сега нон-стоп иска нея.
Но много си харесва една поставка за четка за зъби, пак дървена - рибка, с малко пясъчно часовниче ... та докато не изтече пясъка търка здраво и не минава метър като преди:-))))



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Flash_]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано25.09.04 13:34



Ей, това за пясъчния часовник е супер идея!
Изобщо по вашите приказки излиза, че тези магазини са много готини и определено ще трябва да ги навестя

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Rampelina]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано25.09.04 13:36



Та значи,дървеното влакче го купих преди около 1 1/2 година от магазина,който се намира в един търговски център с много магазинчета.Въпросния център има входове откъм Витошка до бирарията Швейк или откъм Графа ,а има и още един вход даже от една съседна уличка.Самото магазинче е до един магазин за булченски рокли.Трябва да ти кажа,че отдавна не съм стъпвала там и не съм наясно как стоят нещата сега.





Тема И аз да си кажа мнението!нови [re: Чeтa]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 21:56



Обожавам тези магазини! Най-често посещавам тези на Биг Шош

. Даже собствениците са направили база от данни с и-мейлите на клиентите и винаги получавам и-мейл преди зареждане с нова стока. Иначе от там си купуваме бельо, чорапи, чершафи, имам радио с компакт диск, пасатор, кафе-машина за еспресо, термо-кана за топла вода, пътни чанти, самобръсначка, машинка за подстригване, шалове и още много други неща. Купувала съм много подаръци, нещата си вървят с гаранция. Преди 20 дена си купихме от един склад в Пловдив тостер за 7 (!!!!!!!!!!!!!!!!!) лева! Досега не съм имала проблем с нищо, купено от там, даже мога да кажа че съм пристрастена и обичам да ги обикалям в търсене на находки ( а има, повярвайте ми)....Имаче марката е страшно известна в Германия и Австрия : . Всъщност търговските марки за 3 - TCM, EDUSCHO и TCHIBO.
Мира



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:06



Аз имам кантарче на тази фирма, което мери до 2 кг и смята и калории ( не че има голяма полза от това).........



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:07



Всичките им кантарчета се нулират!



Тема Re: Лелеееенови [re: sunshine3]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:11



Ох, ама много мразя когато хората се изказват неподготвени! В Пловдив има два склада - единия е близо до митницата и наистина там е мизери, но въпреки това има находки! Вторият е зад хотел Родопи ( аз не съм от Пловдив , за съжаление и не мога да го обясня къде е точно), но там нещата са в перфектно състояние! И двата склада се водят на Кукленско шосе! Така, че не съдете, без да знаете!



Тема Re: Лелеееенови [re: miroslava]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано25.09.04 23:04



е,как неподготвени?
Нали момичето е ходило и е видяло


а ако визираш и моето мнение по-горе,то също е градено на личните ми наблюдения. Повярвай, мога да различа счупен по средата кантар и радио с подаващи се жици от подобните,но здрави. Говоря точно за склада зад "Родопи".И доста мъже ходят там,за да си купуват счупените електроники за части (пак лични наблюдения).
Това,естествено,не пречи в същия склад да има и "неща в перфектно състояние".



Тема Re: Лелеееенови [re: miroslava]  
Автор sunshine3 (новак)
Публикувано26.09.04 00:14



За сведение бях в 2 склада на Кукленско шосе (и аз не съм от Пловдив и не мога да обясня точно)...и в двата беше мизерия.....
Освен да има и други складове на този булевард.....



Тема Re: Лелеееенови [re: blekuta]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано26.09.04 07:19



Е, да де, има много неща в нормално състояние! А тези дето стават само за резервни части са за жълти стотинки, нали? Ох, съжалявам, не искам да звуча грозно или да се караме, не знам какво ми става! Истината е, че от складовете обикновени хора трудно могат да напазаруват, т.к. търговците на едро изкупуват всичко......





Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор saroni (мама на Ани)
Публикувано26.09.04 11:55



От познати в германия знам, че са много добра марка;) Ние имаме доста неща на ТСМ:)



Тема Re: Имаме почти всички продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Maimunka (italianska)
Публикувано26.09.04 14:24



И аз да не пропусна да се включа в темата ТСМ, от началото на годината моята майка всеки четвъртък чака да заредат нова стока в един определен от нея като най-евтин магазин в кв. Иван Вазов и така сега имаме почти всичко с марката ТСМ. Първо ми купи всевъзможни тениски за момчетата, бодита, пижами, дънки, зимни панталони, якета за дъжд, плюшени играчки и обикн.играчки. Нали има мерак бабата да подарява, та не ми прави особено впечетление качеството, дрехите съм ги прала много пъти и добре реагират. После да не ви обяснявам за всички уреди, които ми е подарила: включително съд за свеж магданоз и съд за четките, с които мия плодове. Имаме възглавници, спални чаршафи, бельо за мен и моят съпруг, аз имам панталони, якета, блузи, спортни дрехи ...абе почти цялата колекция на фирмата.
От доста време само това слушам: "Виж какво си купих от ТСМ и съм много доволна". Сега всичките подаръци за мои близки и познати и аз от там избирам.



Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 14:30



ТСМ е все едно Аро или Clever
на всеки ъгъл има вече такъв магазин



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано26.09.04 14:43



А ТСМ имат и телевизионен канал.



Тема Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: ana_mari]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано26.09.04 15:13



Извинявай, мила!
Не исках да те засегна! Може би реагирах прекалено емоционално ..., но откакто Чета пусна тази тема из форумите, чета какви ли не изказвания ... На една мама дори й бяха казали, че продуктите ТСМ се произвеждат от студенти и затова са толкова евтини ...
Всъщност реакциите са такива, защото на пазара от около година и половина се появиха фирми, които внасят остатъчни стоки и ги пускат за продажба без да бъдат прегледани технически и опаковани. Какво представляват т.н. "остатъчни стоки". Всеки месец Tchibo Magazin пуска в оферта определен брой артикули, обединени в различни теми. Тези артикули се рекламират усилено месец-два. След като изтече срокът на офертата останалите непродадени стоки се изтеглят от магазинната мрежа и складовете и в оферта се пускат нови. Именно тези стоки пристигат в България. В голямата си част те са нови - около 80%, останалите 20% са стоки с нарушена опаковка, мостри от магазините, рекламации от клиенти или нямат пълна комплектация, защото някой е свил някаква част и т.н. Ето защо са на значително по-ниски цени от тези на чисто новите продукти. Задължение на вносителите е цялата стока да бъде проверена от компетентен технически персонал, дали отговаря на българските стандарти за качество и техническа изправност и да бъде приведена в отличен търговски вид. Повечето от новонавъдилите се вносители просто гонят лесна печалба и пускат на пазара непроверена стока. Ето защото при покупката трябва да бъдете внимателни и да изисквате демонстрация на продукта и гаранционна карта.

Още веднъж извинявай!
Не исках да се включвам в дискусията, защото съм пристрастна и не исках да звучи като реклама.

Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 15:37



не "рекламират усилено", а участват в промоции т.е. с тях се правят демонстрации на клиентите след което идва вече употребявани в Бг



Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: mania4ka]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано26.09.04 15:53



"рекламират усилено" - промоции, ТВ, каталози и т.н.
Само си представи колко магазини с ТСМ има в България - ако всичките стоки в тях са продукти от демонстрации - ТСМ ще фалира ...

Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 16:06



не бой се няма да фалира, след като продава евтинджоса си на такива цени
Та те са като магазините за 1лв, никтат като гъби всеки ден
И ако не вярваш за употребяваните уреди аз лично съм ги виждала и г-жа продавачка-собственик ми обясни защо са употребявани



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SilverElf]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 20:29



хаа само където означава съвсем друго Turner's cinema and music



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: mania4ka]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано26.09.04 21:31



Да, но логото е 1:1!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: mania4ka]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано26.09.04 23:01



Другарю Живков, това са олимпийските кръгове, те не се четат!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: miroslava]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано27.09.04 10:16



упс грешката е моя: Turner Clasic Movies e въпросния телевизионен канал и няма нищо общо с обсъждания ТСМ



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Kapиммa (мама на Ася)
Публикувано27.09.04 10:17



И ние купуваме от магазините с марка ТСМ. Радио-часовник-CD плеър, сокоизтисквачка, дюшек- масажор, металотърсач /оказва се много полезен при търсене на кабели в стена и установяване тече ли по тях ток или не/, карточетец, суитшър от полар /дано съм го спелувала правилно/, пижамка тип "гащеризон" и комплект от памучно трико - блузка с два чифта панталонки - за Ася, дамско портмоне от естествена кожа, нощна лампа /последните две - за подаръци/...често се отбивам в магазинчето на бул. "Раковски", по левия тротоар в посока към бул. "Сливница", наблизо се намира храмът "Св. Параскева", а на мен ми е трудно да дам по-точни координати. Всички неща, които имаме, с тази марка, са качествени - електроуреди, дребни прибори и дрехи. Винаги може да се намери нещо оригинално за подарък. На мен например ми е трудно да подарявам /в смисъл на тривиално/ по всеки повод на мъжа си книга, парфюм или дреха. Тогава се сещам за тез магазинчета.
П. П. Още ме е яд, че през пролетта пропуснах да си купя тъмнокафявата вълнена пелерина, която си бях харесала в магазина, за който писах по-горе. Беше на много приличната цена от 18 лв., а сега, в дъждовното и хладно време щеше да ми дойде добре.

Редактирано от Kapиммa на 27.09.04 10:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.