Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано26.09.04 14:43



А ТСМ имат и телевизионен канал.



Тема Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: ana_mari]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано26.09.04 15:13



Извинявай, мила!
Не исках да те засегна! Може би реагирах прекалено емоционално ..., но откакто Чета пусна тази тема из форумите, чета какви ли не изказвания ... На една мама дори й бяха казали, че продуктите ТСМ се произвеждат от студенти и затова са толкова евтини ...
Всъщност реакциите са такива, защото на пазара от около година и половина се появиха фирми, които внасят остатъчни стоки и ги пускат за продажба без да бъдат прегледани технически и опаковани. Какво представляват т.н. "остатъчни стоки". Всеки месец Tchibo Magazin пуска в оферта определен брой артикули, обединени в различни теми. Тези артикули се рекламират усилено месец-два. След като изтече срокът на офертата останалите непродадени стоки се изтеглят от магазинната мрежа и складовете и в оферта се пускат нови. Именно тези стоки пристигат в България. В голямата си част те са нови - около 80%, останалите 20% са стоки с нарушена опаковка, мостри от магазините, рекламации от клиенти или нямат пълна комплектация, защото някой е свил някаква част и т.н. Ето защо са на значително по-ниски цени от тези на чисто новите продукти. Задължение на вносителите е цялата стока да бъде проверена от компетентен технически персонал, дали отговаря на българските стандарти за качество и техническа изправност и да бъде приведена в отличен търговски вид. Повечето от новонавъдилите се вносители просто гонят лесна печалба и пускат на пазара непроверена стока. Ето защото при покупката трябва да бъдете внимателни и да изисквате демонстрация на продукта и гаранционна карта.

Още веднъж извинявай!
Не исках да се включвам в дискусията, защото съм пристрастна и не исках да звучи като реклама.

Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 15:37



не "рекламират усилено", а участват в промоции т.е. с тях се правят демонстрации на клиентите след което идва вече употребявани в Бг



Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: mania4ka]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано26.09.04 15:53



"рекламират усилено" - промоции, ТВ, каталози и т.н.
Само си представи колко магазини с ТСМ има в България - ако всичките стоки в тях са продукти от демонстрации - ТСМ ще фалира ...

Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Голямо ИЗВИНЯВАЙ И подробно инфо...нови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 16:06



не бой се няма да фалира, след като продава евтинджоса си на такива цени
Та те са като магазините за 1лв, никтат като гъби всеки ден
И ако не вярваш за употребяваните уреди аз лично съм ги виждала и г-жа продавачка-собственик ми обясни защо са употребявани



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SilverElf]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 20:29



хаа само където означава съвсем друго Turner's cinema and music



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: mania4ka]  
Автор SilverElfМодератор (DecusEtTutamen)
Публикувано26.09.04 21:31



Да, но логото е 1:1!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: mania4ka]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано26.09.04 23:01



Другарю Живков, това са олимпийските кръгове, те не се четат!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: miroslava]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано27.09.04 10:16



упс грешката е моя: Turner Clasic Movies e въпросния телевизионен канал и няма нищо общо с обсъждания ТСМ



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Kapиммa (мама на Ася)
Публикувано27.09.04 10:17



И ние купуваме от магазините с марка ТСМ. Радио-часовник-CD плеър, сокоизтисквачка, дюшек- масажор, металотърсач /оказва се много полезен при търсене на кабели в стена и установяване тече ли по тях ток или не/, карточетец, суитшър от полар /дано съм го спелувала правилно/, пижамка тип "гащеризон" и комплект от памучно трико - блузка с два чифта панталонки - за Ася, дамско портмоне от естествена кожа, нощна лампа /последните две - за подаръци/...често се отбивам в магазинчето на бул. "Раковски", по левия тротоар в посока към бул. "Сливница", наблизо се намира храмът "Св. Параскева", а на мен ми е трудно да дам по-точни координати. Всички неща, които имаме, с тази марка, са качествени - електроуреди, дребни прибори и дрехи. Винаги може да се намери нещо оригинално за подарък. На мен например ми е трудно да подарявам /в смисъл на тривиално/ по всеки повод на мъжа си книга, парфюм или дреха. Тогава се сещам за тез магазинчета.
П. П. Още ме е яд, че през пролетта пропуснах да си купя тъмнокафявата вълнена пелерина, която си бях харесала в магазина, за който писах по-горе. Беше на много приличната цена от 18 лв., а сега, в дъждовното и хладно време щеше да ми дойде добре.

Редактирано от Kapиммa на 27.09.04 10:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.