Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема И аз да си кажа мнението!нови [re: Чeтa]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 21:56



Обожавам тези магазини! Най-често посещавам тези на Биг Шош

. Даже собствениците са направили база от данни с и-мейлите на клиентите и винаги получавам и-мейл преди зареждане с нова стока. Иначе от там си купуваме бельо, чорапи, чершафи, имам радио с компакт диск, пасатор, кафе-машина за еспресо, термо-кана за топла вода, пътни чанти, самобръсначка, машинка за подстригване, шалове и още много други неща. Купувала съм много подаръци, нещата си вървят с гаранция. Преди 20 дена си купихме от един склад в Пловдив тостер за 7 (!!!!!!!!!!!!!!!!!) лева! Досега не съм имала проблем с нищо, купено от там, даже мога да кажа че съм пристрастена и обичам да ги обикалям в търсене на находки ( а има, повярвайте ми)....Имаче марката е страшно известна в Германия и Австрия : . Всъщност търговските марки за 3 - TCM, EDUSCHO и TCHIBO.
Мира



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:06



Аз имам кантарче на тази фирма, което мери до 2 кг и смята и калории ( не че има голяма полза от това).........



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:07



Всичките им кантарчета се нулират!



Тема Re: Лелеееенови [re: sunshine3]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано25.09.04 22:11



Ох, ама много мразя когато хората се изказват неподготвени! В Пловдив има два склада - единия е близо до митницата и наистина там е мизери, но въпреки това има находки! Вторият е зад хотел Родопи ( аз не съм от Пловдив , за съжаление и не мога да го обясня къде е точно), но там нещата са в перфектно състояние! И двата склада се водят на Кукленско шосе! Така, че не съдете, без да знаете!



Тема Re: Лелеееенови [re: miroslava]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано25.09.04 23:04



е,как неподготвени?
Нали момичето е ходило и е видяло


а ако визираш и моето мнение по-горе,то също е градено на личните ми наблюдения. Повярвай, мога да различа счупен по средата кантар и радио с подаващи се жици от подобните,но здрави. Говоря точно за склада зад "Родопи".И доста мъже ходят там,за да си купуват счупените електроники за части (пак лични наблюдения).
Това,естествено,не пречи в същия склад да има и "неща в перфектно състояние".



Тема Re: Лелеееенови [re: miroslava]  
Автор sunshine3 (новак)
Публикувано26.09.04 00:14



За сведение бях в 2 склада на Кукленско шосе (и аз не съм от Пловдив и не мога да обясня точно)...и в двата беше мизерия.....
Освен да има и други складове на този булевард.....



Тема Re: Лелеееенови [re: blekuta]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано26.09.04 07:19



Е, да де, има много неща в нормално състояние! А тези дето стават само за резервни части са за жълти стотинки, нали? Ох, съжалявам, не искам да звуча грозно или да се караме, не знам какво ми става! Истината е, че от складовете обикновени хора трудно могат да напазаруват, т.к. търговците на едро изкупуват всичко......





Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор saroni (мама на Ани)
Публикувано26.09.04 11:55



От познати в германия знам, че са много добра марка;) Ние имаме доста неща на ТСМ:)



Тема Re: Имаме почти всички продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Maimunka (italianska)
Публикувано26.09.04 14:24



И аз да не пропусна да се включа в темата ТСМ, от началото на годината моята майка всеки четвъртък чака да заредат нова стока в един определен от нея като най-евтин магазин в кв. Иван Вазов и така сега имаме почти всичко с марката ТСМ. Първо ми купи всевъзможни тениски за момчетата, бодита, пижами, дънки, зимни панталони, якета за дъжд, плюшени играчки и обикн.играчки. Нали има мерак бабата да подарява, та не ми прави особено впечетление качеството, дрехите съм ги прала много пъти и добре реагират. После да не ви обяснявам за всички уреди, които ми е подарила: включително съд за свеж магданоз и съд за четките, с които мия плодове. Имаме възглавници, спални чаршафи, бельо за мен и моят съпруг, аз имам панталони, якета, блузи, спортни дрехи ...абе почти цялата колекция на фирмата.
От доста време само това слушам: "Виж какво си купих от ТСМ и съм много доволна". Сега всичките подаръци за мои близки и познати и аз от там избирам.



Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано26.09.04 14:30



ТСМ е все едно Аро или Clever
на всеки ъгъл има вече такъв магазин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.