Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Flash_]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:32



Ха-ха! Ок!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Лелеееенови [re: ana_mari]  
Автор SlANA (смехоранче ;o))
Публикувано24.09.04 22:34




....... ако от холдинга те чуят, направо ще се гръмнат!!!
1. Това е най-големият търговец на кафе (Tchibo и Eduscho) за цяла Германия и Австрия.
2. Артикулната им листа за нехранителни стоки за последните 4-5 години обхваща над 25-30 хиляди артикулни номера.
3. Дори марката цигари West, която спонсорира тима на Макларън Мерцедес във Формула едно е тяхна!!!!
Няма да продължавам ...


Всяко мото е "рамка", а аз предпочитам картини без рамки ...


Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 22:44



аха ето и един от сайтвете на Tchibo:





Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:45



Извинявай за тъпия въпрос, ама какво значи тарирам?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Лелеееенови [re: bimba]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 22:48



а пък всички тези неща:

ги има в магазини ТСМ ама на преференциални цени,так,че мили дами не се сърдете за качеството



Тема Re: Лелеееенови [re: bimba]  
Автор sunshine3 (новак)
Публикувано24.09.04 23:21



Нека ви кажа и моите наблюдения за магазините на ТСМ. Ходих в пловдивските складове (на кукленско шосе)...и о,УЖАС!....по-голяма мръсотия и мизерия в магазин не бях виждала..... Е, успях след много дълго избиране да си купя един панталон и едно яке на символични цени, но повече едва ли ще стъпя там.... На всичкото отгоре по-голяма част от дрехите бяха ВТОРА употреба Харесах 2 мн. сладки бодита за бебешорката, ама като ги поразгледах по-добре се оказа, че са носсени и тик-так копчетата на едното бяха разшити
Виж...имам наблюдения и от русенския ТСМ (там ходим редовно на гости при роднини и не пропускаме да го посетим..)..пак си е мизерно, но втора употреба дрехи не съм видяла и имам доста добри попадения....:))
Р.S. Пловдивският склад работи и в събота и неделя.



Тема Re: Лелеееенови [re: SlANA]  
Автор ana_mari (с бебиня Мария)
Публикувано25.09.04 00:03



e хайде по полека де, нека не се гръмват тия от Tchibo ако може.....явно инфото, което са ми подали за марката не е точно, а аз не исках нищо друго, освен да бъда полезна някому, но sorry за объркването!!!
А ти като си била толкова наясно, защо по-рано не се сети да се обадиш и поясниш на мамите кой кой е зад тази марка ТСМ???????????
Мисля, че не това е цивилизования начин за реакция при нечия допусната грешка!!!!!



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор HAЙ (мама)
Публикувано25.09.04 09:27



Аз често посещавам Биг Шоп на Стамболийски и доста детски неща съм купувала.Определено съм доволна от качеството на дрешките,а спалните им чувалчета са страхотни-и летните и зимните.Единственото,което намирам като недостатък е това,че са единични бройки и не винаги от това което си харесаш има съответен номер.
За техниката нямам наблюдения,единственото което имам с тази марка е една малка акумулаторна прахусмукачка.Има готин дизайн и ми върши страхотна работа след пакостите на мойто диване.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор milena* (Варна)
Публикувано25.09.04 09:32



Къде са тези магазини? Аз май не съм ходила в тях...Сещам се един магазин на втория етаж на малкото Пикадили,да не би да е той?



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: milena*]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано25.09.04 09:37



Това са адресите във Варна:

бул. "Чаталджа" 22 - над супермаркет Пикадили
тел. +359 052 33 39 39

бул. "Осми приморски полк" 55
тел. +359 052 60 46 36

бул.. "Сливница" 43
тел. +359 052 64 67 00




Teзи които не умеят, критикуват


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.