Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 21:03



Дам...ще ми е трудничко наистина.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор The Moon (щастливка)
Публикувано24.09.04 21:22



здравейте аз знам за склад в Пловдив който се намира някъде на Кукленско шосе / до някакви складове на РЕКОРД/ и идея си нямам къде е това но това което знам е че работели само от понеделник до петък имало страхотно евтини неща - преди месез една приятелка си взе велурено сако от там за 30 лв - съшото го видях в Биг Шоп на Стамболийски за 79 лв! Вчера също колеги ходиха до Пловдив - имало колички комбинирани за - 30 лв относно качество обаче не мога да кажа нищо.....нека някои коийто знае къде и как се стига до складовете да даде по-пълно инфо



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано24.09.04 21:47



аз имам такова кантарче - 25 лв. струва и съм много доволна. пробвала съм го с неща, които знам колко тежат и наистина е точно :) а и има много готин дизайн :)



Тема складанови [re: The Moon]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано24.09.04 21:48



Не знам дали познаваш що-годе Пловдив,но ще ти го обясня като на човек,който го познава
излизаш от града посока митницата,преди нея има един син хотел,свиваш в пресечката точно преди хотела и веднага вляво е склада.Доколкото помня наистина не работи събота и неделя.Последна спирка на 37.Другият склад е пак в посока митницата,но се пада вляво...Потрай малко,едно от момичетата ще пусне по-точна информация

Аз обаче имам много лоши впечатления от склада.За мен той напълно оправдава името склад-счупени,неработещи електроники,единични много съмнително изглеждащи бройки,и дрехи най-вече тип работническо облекло. Мъжът ми миналата зима си взе оттам работнически гащеризон-хубав,дебел и евтин.Шефът му изпрати десетината му колеги да си купят и те-ми нито един не намерил здрав гащеризон-на всички им имало нещо скъсано,изцапано....
И цените там не са по-различни,отколкото в магазините им из града. Продавачите там са ми обяснявали,че първо се зареждат магазините и след това,каквото остане,при тях.
Може би вашите познати са късметлии,може аз нещо да не съм преценила,пък може и в последно време да зареждат по-добре....я да паля аз кракомобила утре натам



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор ana_mari (с бебиня Мария)
Публикувано24.09.04 21:58



Нека да поясня за марката ТСМ, тъй като някой се интересуваше: Става дума за сдружение от по-малки немски фирми, които произвеждат стоки под общата марка ТСМ, а целта им е известни данъчни облекчения и спестяване на лицензни такси. Та затова и съответни те стоки са доста разнообразни по вид и излизат на пзара на доста по-достъпни цени в сравнение с други.



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Aurora]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:02



Супер! Я кажи може ли да се слага някакъв съд отгоре и да се нулира тогава/без да трябва да проверявам колко тежи дадената купа примерно и да вадя теглото й/. Поставката му ми изглежда малка...или греша?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: ana_mari]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 22:04



Ясно. Благодаря за разяснението!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано24.09.04 22:08



няма проблеми с меренето - просто поставяш отгоре, тарираш и мериш без допълнителни аритметични операции :) поставката не е малка, струва ми се...за готвене е екстра :)



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор virginia (щастлива)
Публикувано24.09.04 22:09



Магазинче на ТСМ има и на Стамболийски в близост до магазин Щъркел, но от другата страна на булеварда в посока вагон-реторанта.
Магазинчето е малко, но има доста разнообразна стока - техника, дрехи, спално бельо, детски стоки - колички, кошарки и др.


Мария 14.08.2003

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 22:14



Ох...ако си купиш кантарче от вашите си там магазинчета, недей писа после тука колко струва.
Когато аз си купувах кантарче, имаше 4 модела - два дигитални и два механични/те теглят до 4кг/. Купих си дигитален/не този който е на картинката/ и засега работи:-))))) Мери точно, правих проверка у дома, а в магазина ги накарах да ми отворят и 4-те, и мерих едни и същи предмети - отчитаха еднакво. аааа да, и струваше 25 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.