Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:18



А, не съм видяла, сори!
Така или иначе в ТСМ щом е по-евтино, а и са ми под носа...


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:23



И аз гледах и бельото. Изглеждаше доста добре. Май ще взема да поразгледам по-подробно Харесах и едно електронно кантарче, което мери до 2кг, но не знам колко струва, защото го видях на сайта на магазините Биг Шоп. Тези, които съм виждала по магазините изобщо мерят до 500г. само.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 20:23



О, аз си записах адресите, които дадохте и със сигурност ще ги посетя много скоричко. Особено ще се концентрирам върху тези към Стрелбище



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 20:28



Е, затова се учудих като каза евтини, щото съм виждала ТСМ дрехи само в тази верига магазини.
Е, хубу де, що пък си нямаме във Варна и ние такива евтини магазинчета като вашите? Ще се оглеждам повече докато скиторя из града.




Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: NVN]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 20:30



Ей тука и аз ще се намръщя по тоя повод, добре, че дефектни неща поне не съм случвала...



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано24.09.04 20:31



Преди да си го купиш,го разгледай много внимателно за дефекти,за да не се ядосваш после




Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 20:37



Аз също. Но те моите и няма как да са дефектни - прибори за хранене, чинии, тенджерки, чайник ....

От друга страна в Биг Шоп всичко ти опварят и аз, каквото съм , ги оглегдам по 5 минути всяко нещо.



Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: annivo]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 20:39



Да, и аз стигнах до този извод. За сега само дрехи за Борис съм взимала, но за техниките ще гледам с 4 очи.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Не бих казала,че съм доволнанови [re: Чeтa]  
Автор annivo (Ани)
Публикувано24.09.04 20:48



Само не знам как ще прецениш ,дали мери точно?






Тема Re: малко оф: продукти ТСМ [re: blekuta]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано24.09.04 20:48



да имат и кошара и количка ТСм и то триколкана атрактивната цена 90 лева е количката а кошарата мисля беше 60 моя приятелка работи в такъв магазин и имам доста добри наблюдения,качествени дрехи на ниска ценаа какъв хубав спортен панталон си купих за 8 лева ,а на Вики доста добър модел ватиран за зимата -10 лева при положение,че най-евтините дънки ниско качесво са 12 лева ми се струва доста добър избор,имат и доста различни джижарки,които в други магазини не можеш да намериш,а и едн тениски лятото с къс ръкав купувах на Вики що пране видяха и никаква промяна на цвета и размера ,бе добри са наистина




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.