Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 17:44



Аз съм купувала и за Сиси и за мен някои неща с тази марка/дрехи/, за кухнята също, за банята...
Тук във Варна тази марка се продава в

магазини. Има и едно магазинче само за техника. Само за дрехи не съм срещала тук за съжаление.
Само не знам защо говориш за ниски цени...нормални са според мен, редовно правят сезонни 50%-тови намаления.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Flash_]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано24.09.04 17:53



Имах предвид ниски в сравнение с другите магазини.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: SveGab]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:53



Техни стоки има и в Биг Шоп - такива има 4 броя - до Музикалния театър, на Стамболийски до Възраждане срещу немската, на Аксаков до Мотто, на Симеон до Мария Луиза.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Free Soul]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:55



Аз видях в Люлин на кооперативния пазар до чушките и доматите, горе долу в средата.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Svetla76]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 17:58



Аз от Бит Шоп имам ТСМ кухненски неща - прибори (за сладкиши и за спагети), чинии (за спагети и комплект за чай и сладкиши), солници, чайници, тенджерки, кутия за хартиените салфетки.... - супер съм доволна - и от качеството, и от вида (максимално изчистени и фини). Сега съм си харесала квадратни салфетки от плат - ленени с фина бродерия по ръба.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 18:53



Това което аз знам за тази марка, е че се произвеждат от немски ученици/студенти и затова са на такива цени. Официалният им вносител за Бъргария е фирма Айвън - 7 в Пловдив. Там имат 2 големи скалада и всички тези стоки, които ги има тук в София там са 2 пъти, че и повече по-евтини.
Иначе на нас ни подариха видео на ТСМ за сватбата, Таня също има дрешки, а и аз имам тениски техни. Довлона съм

Таня, родена на 04.10.2003г.

Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор Flash_ ()
Публикувано24.09.04 18:59



Ами сега видях какво и за колко си купила, наистина е евтино. Аз за такива цени в БигШоп-овете не съм виждала дрехи. Имаше комплекти от 3 блузки с дълъг ръкав, памук без вата, тънички и бяха на цена 21лв...по 7 лева единична цена се намират такива и из другите магазини за детски дрехи. Аз и купих 12 флумастера за 9лева което е далеч от цената в книжарницата...
Както и да е. Вчера купих на Сиси 2 блузки БейбиГап....за по 2,50лв!Не от борса а от магазинче нормално...часове след това с удивление видях абсолютно същите в друг магазин/точно на центъра/ по 6лв едната. Ако ги бях видяла първо там пак щех да ги купя...ама не мога да измисля, тази цена 2,50 как е калкулирана...по левче ли излизат от производителя?..или продават крадена стока...не знам.



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Jmuche]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано24.09.04 19:10



А къде в Пловдив се намират тези складове? И освен това там има ли домакински неща?

Ние и без това често се разхождаме до вашия красив град и ще съчетаем полезното с приятното



Тема Re: малко оф: продукти ТСМнови [re: Чeтa]  
Автор ROSl ()
Публикувано24.09.04 19:15



А дали има дрехи за бременни ? Аз съм го закъсала отвсякъде, тук в Перник НИКЪДЕ няма магазин за бременни ,един прост дънков гащеризон немога да си купя. Та ако дойда в София на пазар, ще е хубаво да зная точно в кои магазинчета да вляза.
Между другото да питам, как е Бобчо, папка ли вече и изчисти ли се обривчето?



Тема Re: малко оф: продукти ТСМ [re: NVN]  
Автор Jmuche (щастливо)
Публикувано24.09.04 19:36



Значи аз съм ходила само в единия и той се намира малко след завода на Флавия от същата страна, но предполагам, че ако питаш там ня масто ще те ориентират, че аз не съм шофьор и ме возят Ние ще ходим в неделя там, така че ще наблюдавам като отидем до скалада и ако искаш като се прибара /във вторник/ ще ти напиша къде е точно - даже най-добре ще си запиша точния адрес Иначе има много домикнски неща.
П.С. Аз не съм от Пловдив, но мъжът ми е от там и затова често прескачаме.

Таня, родена на 04.10.2003г.

Редактирано от Jmuche на 24.09.04 19:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.