Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да Ви попитам и аз за яслите???нови  
Автор tinta (непознат )
Публикувано16.09.04 15:42



Мили майчета искам да ви задам няколко въпроса:
Моят син започна ясли от понеделник, сутрин уж тръгваме с желание, като пристигнем там и като го вземе лелката и започва да плаче ще кажете добре то е ясно че почти всички плачат, но Тоши плаче и като го вземе мъжът ми, а освен това вечер е направо непоправим, много палав, непрекъснато мрънка, а последните 2 нощи плаче и през ноща, като тая нощ беше направо върха, плаче и не иска да легне иска да го държиме но да не сядаме а да стоим прави.
Как мислите вие нормално ли е да се държи така, защо плаче като го прибираме от там, след като тръгва с желание
Никога не е плакал през ноща а от както е на детска започна да плаче
кажете ми как се държат вашите деца като ги приберете

Редактирано от tinta на 16.09.04 16:01.



Тема Точно по-същия начин!нови [re: tinta]  
Автор Milian ()
Публикувано16.09.04 16:13



Но това е само първия един месец,най-много два.Знам,че не звучи много обнадеждаващо,но преди четири месеца аз пуснах почти същия постинг...за кошмарното адаптиране в яслите, и всички майки ме успокояваха,че ще премине.Вече смело мога да кажа че премина....плакането сутрин и нервниченето вечер и неспането нощем,но сега започна да боледува непрекъснато.Както и да е.....Надали се чувстваш по-добре от това което ти писах,но след 2 месеца вярвам,че всичко това ще е зад гърба ви и ще си влиза дори без да се обръща да те търси.



Тема Re: Точно по-същия начин! [re: Milian]  
Автор tinta (непознат )
Публикувано16.09.04 17:10



Много ти благодаря за успокоението,
ти даваш ли му нещо имунозащитно,
миличките явно много се мъчат, но пък от друга страна знаеш ли колко е започнал да си пее, но като ме види и само иска да го държа ако не го държа с ръцете както се е хванал сам така си виси направо се впива в мене;(( и тогава си давам сметка че явно много се е мъчил, но пък предполагам че ако по късно започне ще се мъчи повече защото ще разбира още повече



Тема Re: Точно по-същия начин!нови [re: tinta]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано16.09.04 17:21



И ние тъй. Нямаме никакъв проблем сутрин, ходи с голям кеф, даже се дърпа за да стигне по-бързо. Но вечер като се прибере и настава ад ! Едва го изтрайвам - непоносим е. То не е мрънкане, не е хланч, не е капризнечене, не са викове и крясъци и хвърляне на де що му попадне пред очите....
От един месец и малко ходи на ясла. И едва от тази седмица да не чуе дявол мога да кажа, че вечер е гореее-долу малко по-добре. Но не смея да се зарадвам, защото може да се окаже временно явление.
Така като те чета се успокоявам до известна степен, че явно е явление това нещо, а не е причината в само в моето дете.
Обяснявам си го с това, че там, в яслата, децата се преуморяват, превъзбуждат и вечер вече са хипер активни и пренавити и затова така става....но това не ми помага кой знае колко.



Тема Re: Точно по-същия начин!нови [re: dodo_dodo]  
Автор tinta (непознат )
Публикувано16.09.04 17:50



Ох какво да ти кажа то и аз си мислех че само той се държи толкоз странно, направо коренна промяна за 3 дена нали ти казвам вечер както ти разправяш, а преди беше много добър и кротък и никога не сме имали проблеми, дори мъжът ми го слагаше да спи и като му каже лека нощ и той заспиваше а сега не е така нощес не ми даваше да го пипна не щеше да ляга дори при нас и мъжът ми го държа близо час, обаче прав защото като седне и той започва да пищи зверски, а така не е плакал и при колики, всъщност той нямаше колики, с две думи така не се е държал никога като сега, но поне имам надежди вече че може и да се оправи щом и другите калпазани са такива,
другото което е преди като искаше нещо а ние не му даваме той започва да си хленчи ама му минава бързо а пък сега направо ляга на земята, вчера легна насред пазара, това го прави от 2 дена точно, дано по скоро да спре, аз като изумена го гледам и не мога да повярвам че той го прави, защото предния ден не е правил такова нещо, всъщност никога не е лягал на земята

Аз днес побърках мъжа ми с въпроси и той ми каза че е плакал като го вземе и аз го питах дали е възможно да им се карат в яслите, той много ми се ядоса и ми каза да питам хора с подобни проблеми тоест вас от клуба защото за него било недопустимо да им се карали и да ги бият ама знам ли всичко е възможно, инак защо се държат така лудо и непредсказуемо, това ми говори че може да са подтиснати де да знам и аз вече се побърках

Редактирано от tinta на 16.09.04 17:53.



Тема не искам да ви плашанови [re: dodo_dodo]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано16.09.04 18:10



ама тва не минава. Теодора втора година вече ходи на градина и е направо кошмарна вечер!!!!!!! ама мрънка, ама се лигави уф ужас! вместо вечер да й се радваме ние се чудим как да не й отшием някой шамар, едвам си сдържам гнева.




Тема Re: Да Ви попитам и аз за яслите??? [re: tinta]  
Автор Flash_ ()
Публикувано16.09.04 19:45



Ох, гледахте ли новините по btv?



Тема Re: Да Ви попитам и аз за яслите??? [re: Flash_]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано16.09.04 20:02



какво????



Тема Re: Да Ви попитам и аз за яслите??? [re: Flash_]  
Автор ina_k (:-)))
Публикувано16.09.04 20:04



Да не е за онези бебчета, дето са в Пирогов?



Тема Re: Да Ви попитам и аз за яслите???нови [re: dodo_dodo]  
Автор Flash_ ()
Публикувано16.09.04 20:06



показаха момченце на година и половина, гърба и дупето в големи синини, ходи на ясла, не знам коя в София. Майка му го видяла като го прибрала от яслата и го съблякла да смени памперса......гадни, големи синини...предполагат че са го били/ама здраво по гърба и дупето/ защото не е искал да седне на гърне! показаха му пред камерата едно гърне и детето се разплака...ужас!

Редактирано от Flash_ на 16.09.04 20:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.