Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: Rampelina]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано16.09.04 17:01



Той на Слънчо ги харесва, но пшеничната диетична ли е?


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: ROSl]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано16.09.04 17:02



Пипна ни за незнам кой път вече


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано16.09.04 17:08



Не, в смисъл не е лечебна, но е чиста пшеница и захар - бях взимала за Мартин, ама пък той не я хареса.

Уф че гадост - не е добре, че още повръща, но това че не отказва течности е хубаво. Милото Бобче, да го нацелуваш от мен. И тая гадост ще мине, ама ще се измъчите.



Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: Чeтa]  
Автор Lilioni_ (nova)
Публикувано16.09.04 17:11



Ufffff! Tezi gadni virusi!
Ami az da ti kaja, che naistina orizovata kasha na Nestle e dobra - davah ia na Boriana, kogato beshe s razstroistvo...Mojesh da ia prigotviash sus vsiakakuv vid suho mliako! Tia naistina stava katro lepilo, no mi ia preporuchaha mami i e dobra!
Vij za povrushtaneto nishto ne znaia - samo, che triabva da mu davash technosti ili hrana na malki porcii i po malko...mamite ot kluba sa ti dali po-dobur suvet ot men!!!
Stiskam palci zaicheto da se opravi po-burzo!!!!
A, ti tova go znaesh, no gledai na purvo miasto da mu davash technosti...hranata v sluchaia ne e tolkova vajna!
Stiskam palci!



Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: Чeтa]  
Автор Rampelina (мама на Валерий)
Публикувано16.09.04 17:33



Без мляко е, аз му я давам на детенце като е с разстройство.



Тема Re: Лечебни каши без мляконови [re: Чeтa]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано16.09.04 21:16



Чета когато ние бяхме с онова гадно растройство най- добре ни подействаха готовите лечебни каши,аз и тогава ти казах.Първата седмица готвих уж същите неща ,но не се оправяхме,започнахме да се оправяме чак втората седмица когато давах лечебни каши и суметролин на сироп.(той ще ви помогне за коремчето и е много по -добър вариянт отколкото антибиотик доколкото разбрах).Вие ориз и моркови не можехте да ядете доколкото си спомням заради алергията така, че Блевитските отпадат,но тогава ти казах че на кутията на Хумана NH която е с мляко и не е пак за вас пишеше ,че има специялна подобна ,която е за деца с алергии.Виж просто в аптеката на кутията какво пишеше ,че съм и забравила точното име.Дано да я има на пазара обаче.
Също скоро от Roo (ot kluba) научих за едно хомеопатично много ефикасно лекарство за повръщането.Предписват го спокоино педиатрите ,защото било безобидно(т.е не ти трябва хомеопат за него)След малко ще ти копирам името че ми е при бележките .
Милото Бобче много му се насабра(пък и на тебе си представям какво ти е),но ще го преборите тоз гаден грип



Тема Re: Лечебни каши без мляко [re: raia_a_a]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано16.09.04 21:31



Написах ти бележка,но не разбрах дали се изпрати:( затва и тук ще ти копирам какво ми прати Roo за лекарствата,те са го изкарали и тримата миналата седмица този ужасен грип.Говори направо с нея ако искаш,то и Вики има (имаше) алергия ,но не знам дали в такава степен като при вас :(
Тя ми кажа ,че страхотно подействало хомеопатичното-много бързо .


лекарството за повръщане се казва Вомитусхил
има го като свещички и като капки
на Вики му давах капки, при силно повръщане 10капки през 10 минути в продължение на 2 часа, иначе 3 пъти на ден по 10 капки
На Сашо свещички по 1 през 1 час, в продължение на 4 часа
а ампулите са Натриев цитрит /цитрат/ в различните аптеки му викат различно
по половин ампула през 2 часа докато повръща



Тема Re: Вомитусхил [re: Чeтa]  
Автор mima (любопитна)
Публикувано16.09.04 21:33



Малко късно но добре че все пак го намерих по съвет на педиатър. Хомеопатично е и ефекта му при повръщане е много бърз. Има го във вид на какпки и свещички. Ние лично ползвахме свещички и след втората не сме повръщали повече. Иначе при такава криза каквато ни се натресе лекарката каза че е добре да се дават по малко газирани напитки без кола, банани и течности. Иначе комбинацията от Вомитусхил и Креон или Мезим форте е добра.
Дано да се оправите бързо!



Тема Re: Вомитусхил [re: mima]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано16.09.04 21:35



точно и аз за него писах сега на Чета



Тема Re: Лечебни каши без мляко [re: Чeтa]  
Автор ROSl ()
Публикувано16.09.04 23:30



Ох, дано вече сте поне малко по-добре. Взе ли някаква каша? Бобчо хапна ли нещо?Ще повторя другите майки, но аз взех и оризовата каша на Нестле когато бяхме болнички ,но Жики не я хареса. Единствено пиеше разредената на Милупа, но пак казвам,че не обърнах внимание дали става при алергия. Сега се сещам че педиатърката ни забрани да давам вода и нищо подсладено. Жики пиеше сок от ябълка(с лъжичка), чай от лайка (за успокояване на стомаха(копъра май е със същия ефект))и по лъжичка на 10мин от разтвора за който ти писах-банка глюкоза5процента с физиол. р-р. Не знам дали може само разтвора да даваш. Забрани ни и млякото, но вие по принцип го избягвате, аз давах и кремчета и нишестета приготвени с вода и така по лъжичка по две пак проядохме. Дано да сте по-добре вече.


Живко-18.09.03


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.