Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Помощ....До всички майки!нови  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано08.09.04 14:18



Мойта най-добра приятелка си има бебестрахотно момченце.....още няма два месеца а се обръща самичко
За съжаление таткото ги изостави още преди бебе Алан да се появи на бял свят....добре че още не разбира колко е гаден света....и понякога ми гугука
Моля всички майки които могат да помогнат с нещо дрешки...или...креватче...ако имате останало от вашите пораснали бебоци...нямаме претенции стига да е здраво....нека ми оставят бележка...ще се радвам много поне клубовете да са наистина полезни с нещо....
Нека помогнем на една самотна майка.....която е решила въпреки всичко да не го изостави....
Благодаря




Тема За кой град става въпрос?нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Grami ()
Публикувано08.09.04 14:21



Пуснах ти бележка, но напиши от кой град си!

Редактирано от Grami на 08.09.04 14:24.



Тема Re: За кой град става въпрос?нови [re: Grami]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано08.09.04 14:37



Правилно....От София




Тема Re: За кой град става въпрос?нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 14:46



day ni molia te,malko poveche info za maikata i tova ot koeto se nujdae.
shte te posavetvam da pusnesh informatziata i v www.bg-mamma.com.Vav forumite tam sashto vlizat mnogo maiki

ubedena sam(poznavayki maikite tuk i tova,koeto sme pravili) ,che shte pomognem kolkoto mojem.




Тема Re: За кой град става въпрос?нови [re: lavender]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано08.09.04 15:42



Благодаря за съвета и там ще пусна...
Майката е на 20 години...много слънчево момиче което въпреки трудностите не се предава...Живее за сега при продителите си(4 етажа над мен)които не я подкрепят особено бяща и които мисли че бебо е копеле.......просто....какво инфо....това е...




Тема Re: Помощ....До всички майки!нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано08.09.04 16:47



Много майки ще помогнат с каквото могат, но ти трябва да организираш събирането. Например определи място, ден и час или пък няколко алтернативни дни и места и така ще получиш по-конкретни отговори.



Тема Re: Помощ....До всички майки!нови [re: Kлep]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 18:30



lele,kolko ste porasnalipu,pu............mnogo e sladka Ivet!
da Kler ,prava si.........
az za sajalenie v momenta ne moga da organiziram nishto kakto predi,che sam na izchakvane s rajdaneto.Zatova i za domovete ne pravim nishto za momenta.

ta,organiziray den,miasto i chas kadeto da znaem kade da doidem.Az lichno moje i da ne uspeia,no znam,che koito moje shte doide i shte pomogne.



Тема Re: За кой град става въпрос?нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор lavender (ентусиаст)
Публикувано08.09.04 18:34



triabva da se nagarbish lichno sas sabiraneto na pomoshtite,inache niama da stane.Pravili sme go i drug pat i zatova ti kazvam,che tuk mojesh da razchitash na strahotno otnoshenie i pomosht.No poemash angajiment i shte se spravish.

pomisli go i kaji koga i kade.Otdelno sigurno shte ti pusnat i belejki maichetata za da vi donesat kakvoto mogat.

pozdravi momicheto



Тема Re: Помощ....До всички майки!нови [re: lavender]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано08.09.04 18:34



Добре съгласна...денят нека е Неделя...така и работещите мами ще имат възможност да дойдат...час...11.30....дайте само предложение за мястото...аз ще бъда там




Тема Re: Помощ....До всички майки!нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано08.09.04 19:00



Един два пъти имаше подобни сбирки-мероприятия в Южния парк.
Принципно съм на изпит по това време, но ако се задържите по-дълго, може и да успея да дойда.
А имаш ли идея какво точно трябва? Нещо като списък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.