Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: От сърце ти благодаря, Щурчо!!!нови [re: desykv]  
Автор toutou (mama na Yana)
Публикувано11.09.04 14:54



здравей,
не си нахлула, тя темата е отворена за всички!
аз не съм имала проблеми с моята кокона относно запека, но бебето на сестра ми например първите три есеца акаше веднъж седмично!!!за голям ужас на всички...
но понеже тяхната педиатърка е фен на мнооого ранното и мнооого разнообразно захранване-е имаше един положителен ефект-бебка проака всеки ден като взе да куса пюрета и кисело мляко...
Кураж!

Yana 08/06/2004

Тема Re: Бебе Катеринанови [re: Shturcho]  
Автор toutou (mama na Yana)
Публикувано11.09.04 14:59



здравейте Щурчо и бебе Катя!
откога ви чакахме....да се обадите!
За дневния сън-при нас положението е точно обтратното и все повече се влошава и си мисля че по-скоро при вас е нормално...
Искам да кажа че Яна напоследък взе да спи мноооого през деня и през нощта има тенденция да не може да спи повече от 4 часаТъкмо се зарадвам и пак се започва наново... Няма повече да се оплаквам защото станах досадна с нашето нощно хранене и неуспешните ми опити да го премахна...Но пак като новородените "обърнахме" деня и нощта...докога....
Явно всяко бебче разпределя по различен начин спането през денонощието-важното е да е в добро настроение а не уморено и плачливо и мисля че всичко е наред...
Поздрави и до скоро

Yana 08/06/2004

Тема Re: welcomeнови [re: desykv]  
Автор bobolinaaa ()
Публикувано11.09.04 15:27



Деси, винаги си добре дошла при нас. Целувки на Алекс от юнските каки и батковци.
Щурчо, и Митачето си лапа ръцете и то постоянно особено ако е гладен. Биба не искаме и само се моля като порастне малко да успея да го откажа. Целувки на Катенцето.





Тема Re:........нови [re: toutou]  
Автор Adi_75 (мама на Никол)
Публикувано12.09.04 00:08



Здравейте и от нас на всички.....Туту и аз да не се оплаквам ама не може......едвам издържам вече

Никол спи до 11 после бодува и грам не мигва а след 16 е направо ужас - яде на 1 час и дори да я нося не помага такъв рев му удря че чак ми става лошо но НАЙ - ГОЛЕМИЯТ УЖАС Е че и в количката не иска да седи а се получава някакъв тотален АД вчера ходих до центъра тя се удра да пищи и дере едвам добутах количката до колата и в къщи поне тук няма кой да ни слуша като се дерем и аз да умирам от срам!!!

като добавите че и таткото ни го няма от 4 дни и аз сама се боря тук
а и нощното ни хранене е на 6 - по зле откакто беше на 1 месец - ПРЕЗ 2 ЧАСА ЯДЕ!!!!!!дали имам кърма или дали ми е хранителна кърмата - мале вече почвам да откачам.....колкото и да изцеждам винаги има мляко .......


една приятелка идва от време на време ама сега май е по щастлива като си тръгва -такъв ужас е Никол. Чудя се дали не почват да растът зъби че и едни лиги са и едно смучене на ръцете.......на акушерка съм в сряда и ще пиша и за мерките и теглилките
имаме и нови снимчици в албумчето ако искате да ни видите как се расте от рев, заповядайте!!!снимала съм я и както ми гука
като не се дере!!

поздрави и целувки на всички сладури и мами




Тема Re: Юнски бебета и мами 2004нови [re: Di2]  
Автор sun_yana (мама на Алекс)
Публикувано12.09.04 00:41



DI2 благодаря ти много, че си ми качила снимка на Алекс да си я сложа в профила!Ние в понеделник сме на консултация,така че тогава ще видим моя Слънчо колко е пораснал,но ми се струва че доста закръгли бузки и коремче.Иначе милия го хвана млечницата,но го мажа с Дактарин орал гел и от него наистина минава бързо,макар че е скъпичък ,а и както после прочетох на опаковката,може да се ползва само месец след отварянето.Добре поне че чета всичко,че никой не ми беше казал това и да знам да го изхвърля после.Сокчета и аз не му давам още,смятам да ги зпочнем като навърши поне три месеца.Ние вече сме на смесено хранене-давам му два пъти на ден Нан,че нещо не ми стига кърмата.Към мамите които дават адаптирани млека въпрос -какви марки предпочитате?Добре поне спрях да цедя,тъй като Алекс започна да си суче добре и сам,че иначе ме боляха вече ръцете от тази помпа.За спането вечер-Алекс уж иначе спи от към 20 часа до към 3 часа,но понякога се събужда и в 24 часа ,а днес пък спа от 17.30 до 23 часа.Трябва някой да му каже, че издърпва часовете в погрешна посока.През деня си спи когато си поиска,а най-ухилен е към 5-6 часа сутринта и иска да му гукам ,а аз едва си отварям очите.Изобщо е голяма радост като му гука някой,може и да е напълно непознат и много му се говори.

Редактирано от sun_yana на 12.09.04 00:55.



Тема Re: Юнски бебета и мами 2004нови [re: sun_yana]  
Автор sun_yana (мама на Алекс)
Публикувано12.09.04 01:33



Нещо не ми излиза снимката на Алекс под текстта.

[image]http://plamen.freeshell.org/diana/images/alex2[/image]


Тема Re: Юнски бебета и мами 2004 [re: sun_yana]  
Автор Di2 (мама)
Публикувано12.09.04 02:07



Явна е някакъв проблем в дира, щото смених в моя профил твоята снимка и не се появи, сега върнах моята и ето и моята вече не иска да се появява

[image]http://plamen.freeshell.org/diana/images/Di&Kri3[/image]


Тема Re: за спането [re: toutou]  
Автор Slanchezara (щастлива мама)
Публикувано12.09.04 19:16



На тези Премаман-само за сведение - 1 боди струва 67 (шестдесет и седем) лева!
Е това ако не е безобразие! (това е грубо 33-34 Евро)
А иначе по-голяма част от детската колекция на Кензо, Бърбърис (или Бюрбери) и Коп Копин се шият в България на ишлеме



Тема Re: за спането [re: Slanchezara]  
Автор toutou (mama na Yana)
Публикувано13.09.04 11:26



здравей слънце,

ти направо ми говориш невероятни неща!!! Кой идиот в България е решил че някой ще купи боди на белгийска фирма за толкова пари....има грешка някаква тука
Направо ме е срам като си помисля че аз скъпо казвам на боди някакво нещастно което струва 10 €...
Та в Х&М за 35 € аз купувам поне 5 дрешки...


Как мина пътешествието ви с госпожицата?

Yana 08/06/2004

Тема Re:........ [re: Adi_75]  
Автор toutou (mama na Yana)
Публикувано13.09.04 11:31



Ади, какво става с вас???Направо се притесних...Ти си смела майка, защото аз Яна отдавна да съм я завела на лекар ако изведнъж така вземе да реве...Мойт педиатър каза : "При немотивиран или плач повече от нормлно-консултация...Може да е ухо например, знае ли се..."
Знам че те плаша с това и най-вероятно нищо и няма, но една консултация и обяснение на лекар за поведението и може и тенб да успокои, иначе не знам как издържаш...
Стискам то палци да мине скоро този период и кажи какво става...

Yana 08/06/2004


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.