Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Мръсен кръшкач!!!нови  
Автор mamaNaAnelia (бебе Анелия)
Публикувано30.08.04 23:39



Ужасно съм бясна на комшията от горния етаж!Как може такова нещо!Имат бебе на 10м., а преди малко правеше СЕКС с някоя КУЧКА-много се чува скърцането на леглото. В момента жена му е с бебока при майка си в провинцията (от 2 дни проходилката не се чува да тропа). Преди да се прибереме в къщи с моята беба той седеше на пейката пред блока с една мацка и си говореха. Как може да има такива хора-в стаята, където има бебешко креватче и други детски принадлежности да прави секс с чужда жена-направо ми се драйфа. Ааа, първо слушаха силна музика. Имаше и втори дубъл на скърцането на леглото. Преди време пак имаше такова скърцане на легло в много серии по времето на европейското на мача Испания-Португалия (много интересен беше -ние с мъжа ми го гледахме, а не обичаме по принцип футбола, но този ни хареса).Чудехме се как той не го гледа, като е запален футболяга, а то к`во било - жена му сигурно пак е била при майка си, а той биел дуспи с "чуждо" в леглото. А миналото лято намерих на балкона една "обелка на любовта".Мъжа ми му я закачи на вратата да си спомня за страстната нощ.
Какво ще кажете, а ?

Редактирано от mamaNaAnelia на 30.08.04 23:44.



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: mamaNaAnelia]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано30.08.04 23:59



Тъпанар!!!!!То и за таз работа се изисква финес- да изневериш ама без да те разберат,а той... в собствената къща,избив комплекси според мен да си докаже,че е вървежен,много ме е яд на такива



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: mamaNaAnelia]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано31.08.04 00:11



Ами аз ще кажа, че каквото и да става в дома на съседи, без да са ми поискали помощ не помагам, нито със съвети, нито питам във форуми. Освен това определено смятам за супер невъзпитано да кометирам кой съсед с кого си ляга и това изобщо са семейни отношения.



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: arrows™]  
Автор mamaNaAnelia (бебе Анелия)
Публикувано31.08.04 00:14



А не ти ли е жал за детенце?
Мама Чета ако прецени нека я махне темата.

Редактирано от mamaNaAnelia на 31.08.04 00:20.



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: mamaNaAnelia]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано31.08.04 00:22



Да,жал ми е.Ама аz и да искам не мога да променя нито бащата,нито ситуацията.
И все пак не мислиш ли,че не им помагаш по никакъв начин?



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: mamaNaAnelia]  
Автор Пaлмиpa (лейс)
Публикувано31.08.04 00:31



определено не ме интересуват съседските семейни взаимоотношения, още по малко сексуалните.
всъщност възмущението ти идва от там , че някой прави секс с КУЧКА/???/, в спалня с бебешки неща?
ами ако го правеха в хола, или в кухнята, или във ваната, или на хотел, не е ли все едно???
честно казано, наистина не разбирам, ако искаш да и помогнеш защо просто не поговориш с тази съседка, а питаш нас какво ние ще кажем?

пс. не знам дали има някоя, която да отговори- хвала на този мъж, та в тоя смисъл...коментарът е излишен според мен де.

Редактирано от Пaлмиpa на 31.08.04 00:36.



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: arrows™]  
Автор miki3 (mimi)
Публикувано31.08.04 00:31



ама немога да разбера защо така тъпо и упорито си мислиш че някой на някого иска да помага момичето просто коментира какви безочливи хора има ,нищо повече.



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: mamaNaAnelia]  
Автор vache (непознат)
Публикувано31.08.04 00:34



Аз си мисля, че си е тяхна работа какво правят в дома си! И той и жена му, за двамата се отнася!



Тема Re: Мръсен кръшкач!!!нови [re: miki3]  
Автор arrows™ (ангелче)
Публикувано31.08.04 00:38



Слушай скъпа,ако не виждаш таzи "мама на Анелия" иска мнение т.е какво ще кажем ние.Още повече,че с няколко коментара едва ли положението на семейната двойка ше стане светло и беzоблачно



Тема Re: Мръсен кръшкач!!! [re: arrows™]  
Автор bimba (викината мама)
Публикувано31.08.04 00:43



като изключим,че постинга е в стил "кака сийка каза"мога да изкоментирам,че това са си нещата от живота има безсъвестни бащи има и майки такива и никой не е застрахован




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.