Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови  
Автор sema (african)
Публикувано29.07.04 23:25



1. njul - момче Тони - София - 18 юни, 09:40ч, 3.250кг, 50 см
2. Ita - момче Йоан - София - 19 юни, 4.150 кг, 54 см
3. pette - момче Калоян - София - 23 юни - 3.400 кг, 52 см
4. Силвита - момиче Рая - София - 28 юни, 2.850 кг, 48 см
5. UV - момиче Лори - Дания - 05 юли, 3.600кг, 53см
6. Mi6ka - момиче Хана - Хамбург - 05 юли, 08:50ч, 3.100кг, 50см
7. millinka - момиче Рада -Варна -05 юли - 09:00ч., 3.500 кг, 51 см
8. Luna - момиче Лора - Англия (Пловдив) - 08 юли, 18:16ч, 2.700кг, хх см
9. krassym - момче Иван - София - 14 юли, 11.15, 4.500кг, 52см
10. SIANA - момче Симеон - Пловдив - 15 юли, 9:36ч, 3.100 кг и 49 см
11. Кенга - момиче Деница -Сливен -16 юли, към 15:30ч, 3.100 кг, 49 см
12. miaou - момче Боян - Пловдив-19 юли, 23:56, 4.100 кг, 52 см
13. kopche - мимиче Лора - 29 юли, 17:35, 2,700 кг, 49 см

_________________________________________________________


sema - 30.7.2004 или вече никой не знае кога.


Ето, че повечето ни мами родиха рожбичките си. Да са ни живи и здрави новите дечица в клуба. Озаглавих темата "ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004", ЗАЩОТО ОТ ТУК НАСЕТНЕ ЩЕ СИ ГОВОРИМ ПРЕДИМНО ЗА ТЯХ! Aз вече не знам за къде съм имам още два дни и после си отивам обратно към августингите!

Поздравления за "копчето" и всички юлки, които се справиха успешно с великото дело!

Редактирано от sema на 29.07.04 23:32.



Тема За Сема!!!нови [re: sema]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано30.07.04 12:11



Представям си какво ти е днеска... Нали днес ти беше терминът? И се чудиш - кога ли най-после ще родя, дали ще съм юлка или августинка, не че това има значение всъщност... Аз взех вече да ставам нетърпелива, при положение, че съм за 17-ти август, представям си ти как се чувстваш... Споко, ще родиш в най-скоро време! Няма да те отмине!
Иначе как се чувстваш физически? В БГ ли си? Поне не е жега, че... не ми се мисли иначе...
От сърце ти желая много здраве и късмет! Ще стискам палци! И чакам да се похвалиш с Новината! С приятелски поздрав - Деси.
/споко, помня ти истинското име, ама не знам - може да искаш да си го пазиш в тайна за пред жените в клуба ни, та затова ти викам Сема!!!/



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови [re: sema]  
Автор krassym (:))
Публикувано30.07.04 14:25



Здравейте!
Хубаво е, че имаме вече нова тема и има за кой да пишем :)
Ние с Пламен изкарахме една безсънна нощ - тези колики са голям кошмар. Направо ми идваше да ревна заедна с него. А тати си спеше сладко цяла нощ, и си беше запушил с възглавници ушите. За малко да му ги махна към 5 часа сутринта и да му поднеса отрочето до ушите, та да стане съпричастен към нас. :) Нищо, тази вечер може да не му се размине:)
Казвайте вие как сте. Започнаха ли коликите?
Сема, не се притеснявай, че твовто бебе още не иска да излиза. Както има една приказка-хубавите работи стават бавно. Сигурна съм, че ще си заслужава чакането :)
Поздрави не бебоците:)



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови [re: sema]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано30.07.04 18:00



Здравейте, момичета!!!
Първо да честитя на Копчето щерката! Да ти е жива и здрава, Копченце! Да ви радва много! Да расте здраво и усмихнато детенце! Да си се обичате, да не ти създава много кахъри, нито то, нито баткото!
И бързо възстановяване на теб!!!


На Сема - и сам войнът е войн. Леко разждане и дано все пак останеш при юлките. Много се начака ти. Както казват - човек предполага, Господ разполага.

Ние... Добре сме. Мама започва по малко да излиза от ужаса на следродилната депресия. От време на време пак ме хващат дяволите, но май се поосаферих.
За съжалление разстройството на Деничка се оказа, че е от някаква бактерия Коли (най-вероятно от родилното сме я пипнали) и въпреки всичките ми протести и консултации с де що педиатър намерих, сме на антибиотик. Много ми е криво, но вече се примирих. Тя все още отказва да суче от гърдата ми, но започнах преди всяко ядене да я слагам по за десет минути, поне да я опитвам. Мисля си другата седмица, като приключим с лекарствата и като имам някой до мен за целия ден да я оставя само на гърда. Да се надяваме, че въпреки всичкия рев накрая ще засуче. Голямото ми постижение е, че поне аз не рева с нея. Защото до преди два дни...
Май и нас ни започват по малко колики. Всеки път, 20-30 минути след ядене ставаме плачливи и неспокойни. И доре се умирим... Айде дошло време за другото папу. Бях решила да я оставям сама да си казва кога иска да яде, но така стигнахме до 5 храненея на ден, като тя се опитва да си наваксва с количество и после хълца и се оригва повече от половин час. От днес пак въвеждаме 3 часовия режим и (да чукна на дърво) сме по-спокойни.
Ами... Изчезвам, че е време за повиване и манджаааааа!
Целувки на всички - мами, бебоци и едно коремче!



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови [re: krassym]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано30.07.04 18:28



Ето го Пламен на Краси - да си го гледате в тази тема





Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови [re: Keнra]  
Автор krassym (:))
Публикувано30.07.04 18:31



Кенга, не се притеснявай за кърменето. Сигурна съм, че ако си упорита, ще научиш твоето съкровище да суче:) Само не се отчайвай.
За депресията си мисля, че по-честото излизане навън и срещане с хора, спомага за бързото отминаване на това неприятно състояние.
Поне аз се чувствам по-добре, като излизам навън. Като нахраня бебока и ако мъжа ми не е на работа, ме "пуска" на разходка :)

Усмивки от нас :)



Тема Re: За Сема!!!нови [re: desykv]  
Автор sema (african)
Публикувано31.07.04 02:20



В София съм и чакам, чакам вече .... Е рано или късно ще стане. Въоръжила съм се с търпение и дано всичко ни бъде наред! И на теб пожелавам спокойно и ведро настроение до великия ден и дай боже всичко да ти мине по вода!



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004нови [re: krassym]  
Автор sema (african)
Публикувано31.07.04 02:24



Благода ря ти за пожеланията и дай боже всичко да мине по мед и масло, че нещо много съм се паникьосала, ама много! В неделя съм на преглед и дано имам някакво развитие по посока реаждане. И е хубаво, че жегите намаляха. Ох, не знам дано по-скоро стане! А на теб повече спокойни нощи макар да знам от опит, че това обикновеносе случва към втория/третия месец! Но пък си струва!



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004 [re: Keнra]  
Автор sema (african)
Публикувано31.07.04 02:27



Их каква неприятна история с ваш'та бактерия. И ти и дете се измъчихте. Айде оправяйте се, че на какво прилича това. Аз си чакам и дано е за хубаво. Благодаря за пожеланията!



Тема Re: ЮЛСКИ БЕБЕТА 2004 [re: sema]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано31.07.04 09:46



Сема, привет!
Защо се притесняваш че не излиза бебето още - нали термина ти е 7.08. Дотогава има време... ?
Или аз нещо не съм разбрала с термина - щото пък пишеш тук при юлките?!
Както и да е, желая ти скоро и леко раждане, да не се мъчиш повече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.