Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Кой каза Март 2005?нови  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.08.04 14:02





Ще бъде мартеничка явно (термина ми е 31 Март 05), освен ако не реши да се появи през април и да докаже, че е по-Овен дори и от майка си!

Безкрайно съм щастлива и вече от няколко дни едвам се сдържах да не ви кажа. Вчера бяхме на ултразвук - видя се пулса и го измериха. Малко по-малко е от моите изчисления, но аз дори и не знам кога ми е била овулацията - това все пак ми беше първия цикъл след спонтанния аборт и бях решила да не меря овулация и да не правиме целенасочени опити! А ето че бебето станало...

Освен това съм и безкрайно уплашена и при всяко придърпване и дори лека болка умирам от страх да не започна да кървя....Но явно ще има поня още 6 седмици да се тревожа докато навлеза във втория триместър и нещата са по-установени.



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано10.08.04 14:05



Еееееее супер!!Прекрасна новина!
Честито!
Сега си почивай и не си пълни главата с лоши мисли.Стискам палци да имаш една безпроблемна бременност и още едно прекрасно слънчице на края!




Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано10.08.04 14:08



Еййй, Честито! Радвам се на чудесната новина и ти желая лека и безпроблемна бременност!
Много лесно се гледат пролетните бебчета! От опит казвам.



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: iva78]  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.08.04 14:09



Благодаря ти! Дано! И аз се самонавивам непрекъснато че само хубави неща трябва да мисля и че лошото е вече зад гърба ни. Дори се радвам на гаденето и повръщането, като че ли са най-хубавото нещо което ми се е случвало някога!



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано10.08.04 14:10



Марта, това е прекрасна новина. Само като видях заглавието на темата и сърцето ми затуптя бързо. Пожелавам ти безпроблемна бременност и здраво бебче ( а едно ли е).
Нека си имаш една добра кака Анна, която много да ти помага и по-малко да те ядосва
Целувки и една голяяяяяяяяяяма прегръдка



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор Svetulka (bulka)
Публикувано10.08.04 14:13



Много хубава новина!Браво!Честито!!!
Леко и безпроблемно бременеене!



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор marid ()
Публикувано10.08.04 14:13



А! Чудесна новина - аз докато зацепя темата каква е
Мнооого безпроблемна и красива бременност ти желая - ето че човечето си е избрало хубав пролетен месец, за да се появи на бял свят



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: Honda]  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.08.04 14:18



Благодаря ти за хубавите думи. Да едничко е - видя се много добре, но жената 'оперираща' ултразвука ни остави да се мъчим около минута две докато потвърди че е видяла пулс и после ни показа. Аз вече не знаех дори да се радвам ли или не. После една акушерка ни обясни подробно и разтълкува резултатите и ни каза че всичко е наред - размера на плода (2мм!!!) съответства на размера на плодния сак и съм около 6 седмици бременна, т.е. с няколко дни по-малко от моите изчисления, но те се базират на стандартния 28 дневен цикъл, а моя не е....Следващия ми скан ще бъде в 12та седмица т.е. към 20ти септември, но тъй като преди това ни предстои пътуване и то презокеанско, аз мисля да ги изнудя или да ми направят поне още един или да си платя. Просто за успокоение....

А Анна вече ми сочи корема и казва 'бебе', но от време на време си сочи и нейния корем и казва 'бебе' и се чудя дали няма да ни 'издаде' на някой, защото не сме казвали този път още на околните (с едно изключение)- ето клуба ще разбере преди родителите ни например, на които мислим да им кажем след още малко време.



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор V. ()
Публикувано10.08.04 14:19



Разкошна новина! Браво и едно голямо ЧЕСТИТО от мен!
Много се радвам за тебТака ми беше мъчно след онази случка! Честито и дано всичко си е наред!
Браво!!!!!!!




Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: *Milena]  
Автор MM (za mama)
Публикувано10.08.04 14:22



Благодаря!
То и аз от 'опит' трябва да знам че е хубаво да си пролетно бебе, избързала съм да се родя с цели два месеца по-рано за да бъда мартенско бебе, току виж бебчо избързал с два дни и се родил на рождения ми ден - това ще е най-хубавия подарък! Е и да не е точно на датата пак ще е най-добрия подарък




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.