Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: bimba]  
Автор MM (za mama)
Публикувано12.08.04 13:16



Този път таткото ме навива да не сме питали какво ще бъде - момче или момиче. Ама аз не знам дали ще издържа да не попитам....много ми се иска да знам. Но честно казано нямам предпочитания, но пак любопитството е голямо нещо



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор SZA (щастлива мама)
Публикувано12.08.04 21:30



Миии, не съм си го направила, но се поуспокоих май слад като и други мамчета казаха, че е нормално. Е, не съм се отказала да го правя теста, ама все отлагам, искам да го направя сутрин, а сутрин ми е таква лудница, че забравям и то оттича...



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: SZA]  
Автор MM (za mama)
Публикувано13.08.04 11:58



Сутрин или следобед, няма значение кога ще го направиш. Те съвременните тестове са много по-чуствителни и ще ти каже по всяко време на деня. Хайде, чакам да кажеш какъв е резултата! Защо трябва да се мъчиш и да се притесняваш като за няколко минути ще разбереш какво е положението....



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор edna_mama ()
Публикувано13.08.04 12:58



Честито! Лека бременност ти желая.



Тема Ехааанови [re: MM]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано13.08.04 23:32



честито !!! Много ти се радвам! Желая ти една мноооооого безпроблемна бременност и здраво и весело момченце така де .... нали си имаш вече момиченце де ....



Тема Re: Ехааанови [re: [desi]]  
Автор MM (za mama)
Публикувано16.08.04 11:45



Благодаря ти Деси, на теб също лека и безпроблемна оттук нататък. А като гледам розовата лентичка и предвид двамата юнаци които имаш вече - ти пожелавам този път една чаровна госпожица.





Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано17.08.04 17:19



Придърпването и леката болка са много естествени неща, след около 2-3 седмици всичко ще отмине. Аз бях същата, но някак инстинктивно знаех, че така трябва да бъде и не се притеснявах. Консултирах се с лекарката си, тя ми каза, че е нормално, понеже сега матката нараства.

Радвай се на бремеността си и не се панирай излишно.

I only work to enjoy when I am not working.


Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: geminarius]  
Автор MM (za mama)
Публикувано17.08.04 17:49



Абе то по принцип и аз знам че болката и придърпването са нормални, при първата ми бременност с дъщеря ми изобщо не се притеснявах от такива неща и не съм се пазела от нищо (е не съм правила и нищо екстремно и противопоказно де). Но сега се притеснявам защото всеки път когато имам болка или придърпване си спомням за спонтанния аборт преди 3 месеца. Неминуемо е....но с всеки изминал ден май започвам постепенно да се отпускам и да не се притеснявам повече. А и гледам да си намирам други неща за които да мисля и да ми отвличат вниманието - детенце, предстояща почивка, работа, предстоящо местене на къща....не е да няма



Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: MM]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано17.08.04 18:14



Няма две еднакви бременности, затова не се притеснявай, че и тази няма да е наред. Успокой се, гледай си кефа, бебето, занимавай се с приятни неща, с времето ще се почувстваш по-сигурна.
Бременната жена не е болна жена, няма какво излишно да се втелясваш във всяко симптомче.
Имай вяра.

I only work to enjoy when I am not working.


Тема Re: Кой каза Март 2005?нови [re: geminarius]  
Автор MM (za mama)
Публикувано17.08.04 18:47



Да така е права си че две еднакви няма а и реакцията ни не е същата май - дори сега се радвам и на не толкова приятните симптоми - като гаденето например. А освен това, въпреки че не съм мръднала на килограми от няколко дни съм започнала да заформям коремче! И днес една риза която е вталена, но по принцип ми е свободна в талията я опъвам. И сутиените ми вече ме стягат - сега не мога да се сетя точно, но при предната бременност това започна малко по-късно и си карах с нормалните сутиени докъм края на четвъртия месец някъде. Страх ме хваща какво ли ще става по-нататък! Повечето хора казват че при втора + бременност по-бързо им проличава по принцип, но аз все още нямам и 8 навършени седмици........, кой знае как ще балонясам до края




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.