Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Чeтa]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано06.08.04 18:35



абе Чета,а имате ли слуз освен кървавите жилки в акитоо?
Не искам да те плаша но да ти кажа ние бяхме така миналият четвъртак(след цяла седмица разтроиство без температура,уж заради зъби )-започна слуз и ми се привидяха такива жилки -една две .А преднят ден през ноща вдигна много висока Т изведнъж,викахме лекари по нощите рекоха херпангина изневиделица,а на следващият ден след като започна да ака и слуз през ноща се събуждаше с писъци и така един час крещя и рева ,видимо нещо я болеше страшно,затръгвахме за пирогов,но тя се успокои и го отложихме,сутринта го повтори това с писъците ,но по бързо се успокои,отидохме до поликлиниката.Там докторката ни обясни (малко не като специалист ще ти го предам)че от дългото разтроиство червата изтъняват и това ,че е стигнало до слуз и кръвни жилки означава че съвсем са изтъргват(каза представи си една седмица да имаш хрема и накрая лигавицата да не ти се разрани и да няма жилки кръв)и така ,значи тези писъци (забравих точната диагноза )са вследствие изтъняването ,червата примерно се засмукват някък си,прищипват , на изтъненото място(ох ама въобще не мога да го обяса)и болката е ужасна,но при децата повечето случаи сами се усвобождават както е станало и при Рая ,но в противен случаи се води детето в Пирогов да го продухат.но ако има газове има проходимост и е добре.Четох със закъснение една тема на Додо дето Денис милия беше болен с мн. разтроиство и повръщане и пак така е крещял,но доктора им казал да го мажат със спирт коремчето ,мислих си дали не е било същото)
Дано да не ви се случи ,че не е безопастно хич,но го имай в предвид.
Доктора ни наплаши с разни перфорации на червата,та и аз съм се побъркала на лайняна тема заради тези работи
защо не му купиш и ти от лечебните каши определено имат ефект.
Дано да не е летният вирус.Докторката ни каза че всеки го гара различно.



Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Чeтa]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано06.08.04 18:41



А зъбки?



Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: raia_a_a]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 18:45



Има и слуз от 2-3 дни Не е много, но все пак...
Леле ти ме наплаши. За сега нито дава признаци да го боли коремчето, нито нищо. Не е имал и Т изобщо. Не мога да взема лечебни каши, защото са с мляко...нали? Той и без това е на доста строга диета - царевица, елда и картофи. Ограничила съм много и плодовете откакто е с разстройство - само дренки и дюля. Не знам вече...


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Firebird]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 18:53



Не може да яде ориз заради диетата, на която е заради алергиите.


Teзи които не умеят, критикуват


Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Firebird]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 18:54



Не може да яде ориз заради диетата, на която е заради алергиите.


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Teди]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 19:00



Почти са избили 2 ккътника, а пробиват и 2 кучешки, но той е така от преди появата на разстройството.

Teзи които не умеят, критикуват


Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Чeтa]  
Автор alps (непознат )
Публикувано06.08.04 19:01



Здравей 4ата,при вси4ки положения 6те трябва да направите изследвания на акото.Има ли температура?Повръ6тане?Или нару6ен апетит?Надявам се вси4ко да се оправи по -бързо.



Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: Чeтa]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано06.08.04 19:02



ох ами при нас много изведнаж доиде и Т и слузта кояте не беше много(примерно 3 пъти през деня да изаква по една супена лъжица,а преди това мн. редки акита с несмляна храна,така както съм била пасирала с вилицаА като цяло се изхожда откакто има растроиство по 3,4 пъти,дори дни по 1или 2 пъти(нормалното и е един път и доста твърдо)То затова май докторите не се притесниха мн. на това разтроиство,но според мен си е сериозно.
Акашата на Blevit Zanasec няма мляко.Тя е само ориз и морков,а има една само ориз, те са лечебни !!!Виж ги мисля че стават за вас.Може да я даваш така ,а може и да ги смесваш с вашето мляко.
А на Humana HN пише че не е за деца с непоносимос към кравето мляко и алергии ,но има една Humana SL(това го пише на кутията)питай лекаря.
това са нашите каши ,а аз питах мамите в клуба за други ,ама не ми отговарят.



Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: alps]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 19:03



Вероятно, но в понеделник ще е най-рано.
Иначе е супер! Изглежда напълно здрав. Няма Т, не повръща, яде като ламя, няма признаци за болки в корема, весел е...а бе никакви грижи!


Teзи които не умеят, критикуват

Тема Re: Кървави жилки в акотонови [re: raia_a_a]  
Автор ЧeтaМодератор ()
Публикувано06.08.04 19:06



Борис е на много строга диета в момента - без ябълки, моркови, ориз, соя, само безглутенови каши и храни, без яйца, без мляко/само Фризопеп/...ужас...не може да яде от тези храни. Ох, кошмарно сложно е!


Teзи които не умеят, критикуват


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.