Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано09.08.04 07:09



Това е толкова хубаво!! Нямам думи! Вече всичко лоши и нерви и стрес за вас и напред само месеци на радост и усмивки! Лека бременност



Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор bejb (слънчице)
Публикувано09.08.04 09:36



страхотна новина!:)

това бебе наистина иска да живее и го заслужава 100%. Някой ден ще му (или й) разказваш колко борбено детенце е било още от една такава мъъъничка запетайчица:)

дано това да е било единственията тревога по време на бременността ти, да се роди здраво и хубаво бебенце:)



Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано09.08.04 09:39



Ох миличка....., дано от сега на татък имаш най-безпроблемната бременност и едно хубаво бебенце на края.Сигурна съм в щастливия край.
Почивай си и се пази.




Тема Re: молба за молитва....нови [re: [desi]]  
Автор Flash_ ()
Публикувано09.08.04 10:25



Ще запаля една свещичка за здраве за теб и малкото ти бебенце!
Желая ви щастие!



Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор saskia ()
Публикувано09.08.04 10:35



Ми за една бройка да си бременеем пак заедно, но този път горкото нямаше късмет , ама аз бях за 27ми февруари де .



Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор MM (za mama)
Публикувано09.08.04 19:27



Много се радвам за теб Деси! Дано всичко е наред от сега нататък.



Тема Re: mili maj4etaнови [re: [desi]]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано09.08.04 21:45



Това е страхотно! Бебето се е оказало жадно за живот - сигурно ще бъде много щастливо!
Аз също прокървих навремето без видима причина. Явно се случва често.



Тема Re: Това е прекрасна новина!!!нови [re: [desi]]  
Автор lenny (дразнител)
Публикувано10.08.04 11:38



И ти и бебо сте се оказали големи бойци!!! Така и трябва!!! Кураж и дано страшното да е вече зад гърба ви!!! Лека бременност и леко раждане!!!



Тема ето нова информациянови [re: [desi]]  
Автор [desi] (мама)
Публикувано14.08.04 00:22



не е кой знае колко по различна, ама все е нова де. Т.е. оцеляхме още една седмица(аз вече на всеки ден ще се радвам). Още си кървя на периоди - понякога понамалява, но на другата сутрин пак става ярка и много кръвта..... преди няколко дни падна едно парче съсирек колкото половината ми длан и отидох пак на лекар - на видеозона видяха пак малкото тупкащо бебоческо юнашко сърце и още малко милиметри които сме прибавили на ръст.

Лекарката ми каза да отида пак ако кървенето толкова се засили, че не ми стига 1 превръзка за 5мин, или ако започнат силни болки. И ми се "скара" че не иска да ме вижда повече! Та си пожеляхме взаимно да не се гледаме вече де...

Още съм изплашена (а кой няма да е с такова кървене) и си се моля за бебочко да е ОК.... незнам и аз вече какво да мисля Страх ме е , объркана съм...понякога си мисля колко ли време мога да изкарам с това незнание какво става.... Немога да си виня докторите че нищо не предприемат, смятам че са много добри а и поне 10 различни ме гледаха досега - всичките едно и също казаха - няма никаква причина за кървенето, но това не е добър знак... е да де ама то 3та седмица е така, та свикнаха да ме възприемат като нормално нещо ... а мъжа ми вече ми заяви че не му се мъкнело вече по доктори да ми гледат специалната бременност защото той моля ви се знаел че всичко е наред Каза че съм кървяла щото организма ми неможел да повярва , че този път е момиче

както и да е де... исках да споделя. Страх ме е и си го признавам ..но все още вярвам в чудеса.



Тема Re: ето нова информациянови [re: [desi]]  
Автор edna_mama ()
Публикувано14.08.04 00:36



Браво на бебо - независимо от всичко то си расте! Естествено, че ще пишеш новините - я виж колко хора ви мислят и се молят- и за теб, и за бебчето.
Успех и нататък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.