Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано24.07.04 12:48



ДОБРЕ ДОШЛИ НА БЕЛИЯ СВЯТ!!!
*************************************************************************************************
1. 3.07.04 *** момченце Михаил*** на scout, Америка, нормално раждане
2. 14.07.04 *** момченце Адриан*** на Каli_77, 2.8кг, 48см, Шейново, д-р Велев, нормално раждане
3. 20.07.04 *** момченце Давид***на matiya, 2.99кг, 51см, Америка, цезарово сечение
4. 22.07.04 ***момченце Берк*** на beria, 3.05кг, 48см, Майчин дом, нормално раждане

*************************************************************************************************
ОЧАКВАМЕ ДА РОДЯТ:
*************************************************************************************************
1. 1.08 - Taya
2. 2.08. - Megy Благоевград
3. 3.08 - deni_1203 - 26 г., Варна - с 1 дъщеря на 4г.
МОМЧЕНЦЕ
4. 3.08 - Dari
МОМЧЕНЦЕ
5. 4.08 - slanceslance – Кети, 21г., родена на 17 май , телец, София, масажистка, мъж - работи в Балкан стар
МОМИЧЕНЦЕ
6. 6.08 – my – Благоевград, работи – системен администратор
МОМЧЕНЦЕ
7. 7.08 - Sema
8. 7.08 - Duci –21 г.– Радина, София, Надежда 4,студентка, има 2 сестри
с бебета
МОМЧЕНЦЕ - Петър
9. 8.08 - peache
МОМИЧЕНЦЕ
10. 11.08 - titi_78 – 25 г., Варна, счетоводител, настояща булка - сватба – 3.04.2004
МОМИЧЕНЦЕ
11. 11.08 – jonni_to – Йоана, 27 г., София, работеща,
МОМЧЕНЦЕ - Алекс
12. 12.08 - Collibri – Мария, 29 г.- родена на 24 септември,везни, София, Студентски град, архитект, с мъж- икономист
МОМИЧЕНЦЕ - Елена
снимки: http://webshots.community.com/user/marulka
http://community.webshots.com/user/marulka100
http://community.webshots.com/user/marulka200
http://community.webshots.com/user/marulka300
http://community.webshots.com/user/zelka111
13. 13.08 – dalala – Дима, 28 г.,София, Гео Милев, зодия Телец , работи, омъжена
МОМИЧЕНЦЕ
14. 13.08 – Nikol78
МОМИЧЕНЦЕ
15. 14.08 - Just a Girl – 27г., Габрово, икономист
МОМЧЕНЦЕ
16. 15.08 - Billy_wolf – Биляна,София, икономист, татко-инженер
МОМЧЕНЦЕ - Митко
17. 16.08 – Marsha*
MOMЧЕНЦЕ
18. 17.08 – desykv - Деси –26г., София, КВ.НАДЕЖДА, първа бременност, зодия Риби, психолог
МОМЧЕНЦЕ - Александър
19. 17.08 - golden – втора бременност, мама на Петко
МОМЧЕНЦЕ - второ
http://community.webshots.com/user/chikagobulls
http://community.webshots.com/user/golden007102
http://community.webshots.com/album/108939881qMilHi
20. 17.08 – Malko-Kote- Весна-зодия Близнаци,22г.,София /Красна поляна , мъж Светослав-зодия Лъв,27год......не работи..той работи в Мобилтел
МОМЧЕНЦЕ - Кристиян
21. 17.08 – Redrose – Париж
МОМИЧЕНЦЕ
22. 17.08 - barbaron - Варна
МОМИЧЕНЦЕ
23. 18.08. - Faith_77 – Sofia – 26 г., икономист, мъж - архитект
МОМИЧЕНЦЕ
24. 19.08 – Carra_Bella
25. 20.08 – mameto04
МОМЧЕНЦЕ
26. 20.08 – kamey – Камелия, 25г., София, Овча купел, омъжена, икономист
27. 21.08 - Juna
МОМИЧЕНЦЕ
28. 23.08. – Toledo
МОМИЧЕНЦЕ
29. 23.08 - bony – 27 г.
МОМИЧЕНЦЕ
30. 25.08 - winnie_the_pooh
МОМЧЕНЦЕ
31. 27.08 - Mam4eto_08 –
МОМЧЕНЦЕ
32. 27.08 – vodolej4e – Таня, 28г.,
МОМЧЕНЦЕ - Павел
33. 27.08 – redhat – Пламена, 28г., икономист, София
МОМИЧЕНЦЕ - Цвета
34. 28.08 – коте.коте, 30 г.
МОМЧЕНЦЕ
35. 28.08 – Ivata
36. 29.08 – vajrater – 29г.,София, Студентски град, УНСС, мъж-33г.УНСС,
работи
МОМИЧЕНЦЕ
37. 30.08 - Айез Седай - втора бременност, инженер
МОМИЧЕНЦЕ
38. 30.08 – Mama_Zo

Редактирано от Collibri на 24.07.04 12:51.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано24.07.04 13:10



Да са живи и здрави всички избързали августинчета!
Дай боже всички да родим безпроблемно здрави и сладки бебчета!
Успех, момичета и кураж!!!




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано24.07.04 13:30



май момченцата много бързат?!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор lta (Meche)
Публикувано24.07.04 13:45



Да са живи и здрави юлските августинчета! Да носят много радост на родителите си и да имат прекрасно детство!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор new* (искам!)
Публикувано24.07.04 13:51



Аааа, Collibri, като вземеш да мислиш за второ дете, кажи ми да забременяваме заедно, че да сме в една тема! И аз искам снимки, курсове, рисувани кореми и разходкииииии... Ама ей така си ми мина бременността без тези работи. Този път ще го преживея, ама втори път - не:)
На всички юлско-августинчета, добре дошли на белия свят!!!




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: new*]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано24.07.04 14:39




нямаш проблеми! заедно ще ги правим :))).
Е, те и сега са с малка разлика, ама друго си е
Е, ще се видим сега на живо в сряда на голямата обща среща... и ще се опознаем!
Приканвам и всички августинки без работа да дойдат в сряда в 11ч в южен парк - това май ще ни е последната бременна среща! После ще сме с празни коремчета вече!

А ето тук добавих и новата Мама_Zo

- в страничката с коремчетата - последните 2 снимки



Тема АВГУСТИНЧЕТА ВЕЧЕ СЕ РАЖДАТ!!!нови [re: Collibri]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано24.07.04 21:55



Да-а, четири сладки малки момченца - раченца са вече на белия свят!!! Да са живи и здрави за радост на родителите си!!!
Матия, толкова се радвам за теб специално!!! Като знам какво си преживяла, важното е, че стигна до този вълшебен момент, за който така си мечтаеше и надяваше!!! Заслужаваш го!!! Радвай му се от сърце!!! Само късмет, здраве, щастие и любов ти желая от цялото си сърце!!! Бързо да свикнеш с новата си роля на мама и когато можеш, пиши и ни разказвай какво е... Много ли е тежко и трудно? Коства ли много напрежение и страх, или повечето са положителни емоции? Всичко добро и доскоро: Деси.



Тема Blagodariaнови [re: desykv]  
Автор matiya (shtastliva mama)
Публикувано24.07.04 23:45



Desi blagodaria ti za hubavite pojelania i da ti se vrashta tapkano i na tebe i na vsichki avgustinki.A kolkoto do straha da ti kaja postoianno sam v naprejenie za malkia ,dali e oblechen kakto triabva,dali ne e gladen ,dali neshto ne go boli abe strashnichko si e.A i toi v momenta kara jaltenica i da ti kaja mi e mnogo pritesneno.Dnes biahme s maja mi da mu vzimat krav v bolnicata i to ot petichkata ta dokato mu vzemat opredelenoto kolichestvo na miloto se sasipa da reve a na mene sarceto mi se kasashe a i doktora se izmachi gorkia dokato ni vzeme krav,ta ne e lesno da si mama ,no pak e nai goliamoto shtastie na sveta i bih go izjiviala oshte vednaj dori i s cenata na tazi tejka bremennost koiato imah.Karmim se prez 2,3 chasa i ako sluchaino ne e dostatachno go dohranvam s similac ,no gledam da izbiagvam izkustvenoto mliako.A sega triabva da hodia che mai pk sme ogladnelidoskoro momicheta i leko bremeneene na nerodilite a na rodilite spokoini bebeta celuvki ot nas Matiya



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004 [re: Collibri]  
Автор jonni_to (usmihnata)
Публикувано25.07.04 00:37



Честити малки бебоци и на четирите мамчета!!

Браво момичета, да са ви живи и здрави. Да растат безпроблемно и много радост да ви носят!!

Гушкайте си се и си се радвайте!!

За нас остана още малко време. Дано много скоро и ние да се похвалим със здрави и хубави бебчета!!




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004 [re: Collibri]  
Автор Maлko_koтe (Тръпнеща)
Публикувано25.07.04 13:03



Здравейте и честито на всички станали вече майки!!!Аз съм добре.Платила съм си вече раждането.Направиха ми и тестване за упойките и се оказа,че съм алергична към първите 5 от всичките.Вече направих и антиалергичната подготовка,само чакам доктора да се върне от морето.Утре започвам 38 -мата седмица.Ходихме и при Мазнейкова в петък,ей така без записване ,имаше свободен час ,за да си даде мнението дали да се вади по-рано бебока или не.Каза,че е добре, беше пораснало за една седмица с 800гр и каза да не бързаме да го вадиме.Затова сега сме на изчакване,тръгне- ли вадят го.Моя лекар ме представи на д-р Григорова,за всеки случай ако тръгне докато е на море ,тя да ме поеме.Като гледам как започнаха да се пръкват рано-рано първите августинчета,разбирам,че доста силно сте ми стискали палци, уж първа тръгнах ,а май последна ще родя.,Колибри и аз се чеша непрекъснато,но се мажа с лавандулов спирт.Поздрави на всички,аз отивам да се разкрасявам(ще си боядисвам косата).Целувки!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.