Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕ,МИЛИ АВГУСТИНКИ!нови [re: Collibri]  
Автор EвaKaлинa ()
Публикувано02.08.04 17:02



Само искам да ви поздравя и да ви кажа, че много ви се радвам, защото със всичките си вълнения ме връщате преди точно 2г.
И ние ужким едвам щяхме да устискаме, а накрая даже се преносихме
Колибри с целия този багаж наистина все едно за чужбина ще пътувате
Хубаво е че приготвяш всичко предварително, така както те четох вместо водица ми се стори че си написала 'въдица' ....
На таткото в чантата може и едни билкови / мента, глог и валериан/ - че те си траят ама понякога "шубето" е повече за тях
ДОБРЕ ДОШЛИ на всички новородени бебенца и успех и късмет за раждането на всички Августинки



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор barbaron (новак)
Публикувано02.08.04 17:10



здравейте,мили момичета!
не бях влизала във форума от 3-4 дни и очаквах дълъг списак с нови бебоци.
да,ама не!
нищо ново и на източния фронт /т.е. във варна/-тити_78 е от августинките,но и нейното бебче май няма намерение да излиза скоро.а на мен вече ми определиха дата за секцио /по-скоро аз си я избрах/-10август и май ще съм от първите момичешки мами.
да стискате палци и да пишете по-често,че нещо сте поразредили май!
успех на всички и скоро да се радваме на сладки и здрави бебчета!!!



Тема Re: ЗДРАВЕЙТЕ,МИЛИ АВГУСТИНКИ!нови [re: EвaKaлинa]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано02.08.04 17:16



Това за мента, валериана и глог съм го пробвала и наистина има отличен ефект! Благодаря, че ме подсети, добра работа ще свърши за татковците



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор slanceslance (минаващ)
Публикувано02.08.04 20:15



Zdraveite mili mami, beboci i badeshti mami! Po vsichko lichi che shte prenosja.Utre mi e termina , a bebka njamam namerenie da izliza.Dnes bjah na pregled i njamam nito skasjavane na matkata, nito izglajdane nito rzkritie.Lekarkata kaza che do 5-6 njama da stane rabotata.I az se razocharovah veche njamam tarpenie , a i noshtno vreme nemoga da spja, nemoga da si namerja udobna poza.I me boljat kostite otdolu pri matkata.Lekarkata kazva che te omekvat i zatova me boljat.Inache kontrakcii si imam ot 12 juli, no vse otminavat, i glavichkata mu se e smaknala nisko dolu.Lekarkata ja napipva s prast.
Inache glavichkata ni e goljama 10 sm, i tejim okolo3,500kg.Goljamo bebe.A az nesam mnogo napalnjala.
Taka che skoro se nadjavam da vi pisha che si imame momichence.
Uspeh na vsichki sladki avgustinki.
Celuvki na koremchetata i rodenite veche beboci.




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: ivata]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано02.08.04 23:45



Здрасти!!! Супер е, че се появи на хоризонта! Не си мисли че няма какво да ни казваш - за нас всичко е интересно - и ние самите често просто си чешем езиците - ама е добре да сме си дружинка, нали! Така че ни пиши често!!!
Наистина имаш още време до термина, ама имаш и доста неща да свършиш - избора на стоки хич не е лека задача - аз от доста време по малко , по малко набавям необходимите неща. И багажа - го стегнах чак сега . Вече в 39 седмица... макар че навсякъде пише че още от 36 е хубаво да е готов... ама все нещо не ми беше купено.. .и така...
За очите също много е важно. Сигурно си чела моите перипетии с очите ми... Иди още сега възможно най-скоро на преглед. За да имаш време за реакция и ако е необходимо нещо , да има време да се прави.
Също си провери влагалищния секрет - да има време да се лекуваш от гъбички и бактерии, ако имаш...
Аз току що приключих един 13 дневен терапевтичен курс със свещички за почистване на влагалището - няма начин, трябва си
Така че успех!! А ако имаш време и желание - идвай на курса в ЦУМ - вторник, 10ч, на втори етаж - всеки вторник . Наистина е весело и интересно! И ще се радваме да се запознаем на живо! Време не остана!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: barbaron]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано02.08.04 23:47



Значи ще чакаме добрите новини на 10ти!!!
да бе, народе, пишете повече!!! нещо ни заглъхна ентусиазма - а сега трябва да е най-голям!! Очакваме включване от всички мами!!!!
Пишете, а не само четете!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: slanceslance]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано02.08.04 23:50



Слънце, стискам ти палци тия дни!!!
Ама бебка много ти се е смъкнала - щом й напипват главичката - леле, колко вълнуващо!!!
А докога ще те чакат - в смисъл, до коя дата - ще те предизвикват ли след някоя дата?
Всичко ще мине добре!!! Чакаме да се похвалиш !! И ни пиши често!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор new* (искам!)
Публикувано02.08.04 23:51



Всички са затихнали в очакване...




Тема Zdraveite milichkiнови [re: Collibri]  
Автор matiya (shtastliva mama)
Публикувано03.08.04 03:42



Takmo ostanah malko svobodna pokrai bebo i chisteneto i reshih da nadnikna za da vidia za novini i novi mami i bebchovci ama uvi niama nishto novo,iavno na avgustinchetata im haresva tam na toplo v mama i hich ne im se izliza.ama niama nishto to veche niama nakade shte se rajdaNie s David samo papkame i spim da chukna na darvo imam dostatachno karma.Reveme samo kogato sme gladni a zasmuche li cicata i veche e nai shtastlivia maj na sveta,naddavame po malko na tejina i na visochina,predi 2 dni ni padna i papcheto taka che dnes sled parvata ni razhodka v parka che si napravim i parvia dushdano ni haresaNa vsichki leko rajdane i skoro da si gushkate edni sladki i zdravi bebchetaPozdravi ot David i Maria



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор slanceslance (минаващ)
Публикувано03.08.04 12:35



Ami utre v Sv.Sofija shte me gledat na 3D videozon za da precenjat dali stava duma za biologichno prenosvane ili samo po dati prenosvam.Kogato se varna shte vi napisha kakvo sa mi kazali i kakvo shte mi pravjat.
Celuvki




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.