Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Blagodariaнови [re: matiya]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано25.07.04 13:58



Честито честито! На всички ви! Да са ви здравички и да сте много щастливи с бебоченцата!



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Maлko_koтe]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано25.07.04 15:49



Малко коте, звучиш ми много добре и много се радвам за теб!!! И малкото бебе в теб! Виж колко много е пораснало вече!!!
наистина сигурно си е по-добре да си седи в теб и ако тръгне да излиза да го вадят... Така че засега явно изчаквате, нали?! Той термина ти е 17ти - дотогава ли ще чакате или кога е крайната определена дата?
Много се радвам де! Приятно разкрасяване и успех!
А антиалергичната подготовка - с Ериус ли я прави?! На мен също ми казаха това да пия... само че ми казаха 3-5 дни преди предполагаемото раждане....
Ти сега като си се подготвила.. после ако има още време до раждането трябва ли пак да пиеш?



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор barbaron (новак)
Публикувано25.07.04 16:17



лелеее,че много бебоци!!!
честито на всички бъдещи-настоящи мами!!!да са ви здрави и усмихнати малките слънчица и да ви правят безкрайно щастливи!!!

P.S. ей,момичета,какво става с мажоретките?моята принцеса я определиха да се появи на 7авг,но все имам чуството,че няма да дочака дотогава



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор Mama_Zo (hello)
Публикувано25.07.04 18:15



Bravost na Collibri :-))
Chestito na vsichki maminki s izburzali beboci :-)) Da sa im mnogo poslushni, da plachkat po malko i da rastat jivi i zdravi!
Vidiah che si me vkliuchila v spisuka :-) thanks - eto oshte malko info: Az sam Zory, tatkoto se kazva Jelio i dvamata sme ikonomisti. Bebeto shte bude momchence - pone taka kazvat vsichki doktori i za sega sme reshili da se kazva Ivan /na baba i diado ednovremenno/



Редактирано от Mama_Zo на 25.07.04 20:06.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор bibi (вярваща)
Публикувано25.07.04 19:32



Честита радост на четирите вече настоящи мамйчета!!!
Да си ви живи и здрави дечицата в да ви радват много!!!
Миналата година августинчетата бяха повече момчета , тази май бързат да изкочат през юли!
Поздрави от слънчев Вики!!!

Виктор 17 08 2003




Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор Maлko_koтe (Тръпнеща)
Публикувано26.07.04 07:59



Здравей Колибри,Сега за алергията - пих ериус,а и имам предписание от лекар за предоперативна подготовка с 2 вида антиалергични инжекции,които се бият един час и половин час преди операцията.Ходя в новия кабинет в Света София да ми правят половин часови записи на тоновете през ден -два.Сега тоновете са добри,но видят ли ,че се влошават,режат веднага да го вадят,защото иначе страда.Това е изчакването,няма определена дата за секциото и затова подготовката трябва да я имам ако се наложи да ме режат по спешност.Уж от начало не качвах изобщо килограми,а вече съм с 11кг повече-69кг,май ще се вместя в рамките от 12 кг за бремеността.Целувки на всички.



Тема Re: АВГУСТИНЧЕТАТА СЕ РАЖДАТ!!, 2004нови [re: Collibri]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано26.07.04 11:35



Честито на всички августинчета, които приятно изненадаха своите мами през юли Да са живи и здрави! А на нас останалите успешно доизносване и дано скоро да гушнем и ние по един бебок!
Да се стягаме мамите с момиченцата, че мъжете вече взеха преднина



Тема Момичета,когато има нова тема, [re: Collibri]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано26.07.04 16:49



не е нужно да се дърпа старата напред! Забелязала съм, че се случва с всяка тема напоследък, искате да ни се скарат ли?!?



Тема Re: Duciнови [re: Duci]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано26.07.04 17:08



Аз се заблудих, че това е тема само за поздрави за новите човечета! Затова не задавах другите си въпроси тук!Съжалявам много!

Нали знаеш, че бременните са си разсеяни



Тема Re: Duci [re: nikol78]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано26.07.04 17:16




Скоро имаше една тема и в нея се развихри скандал точно за това, така че да не прекаляваме с добротата и търпението на хората
А и не си само ти, споко! И Деси обича да го прави този номер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.