Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ядем сапунена пянанови  
Автор gugu (минаващ)
Публикувано19.07.04 18:29



Новото занимание ни е, да ловим пяната - от краче, от водата - и бързо в устата. След това мама се опитва бързо да се отърве от пяната по ръцете си и да ни премие устата, но ние сме по-бързи... ей, че забава.
Мами, сблъсквали ли сте се с такъв проблем? Има си играчки в коритото ама те някак са по-малко интересни. А и как се плезим за да обираме течащата вода
Успокоявам се, че бебешките шампоани са направяни така ,че на бебетата нищо да не им става от малко поглъщане на пяна (то наистина не е много като количество), но все пак какво мога да очаквам и за какво да следя?



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: gugu]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано19.07.04 18:37



И ний сме така ама не вярвам нещо да й стане. И при нас вниманието към играчките е няколко секунди, след което почва да ги мокри тях и да ги ближе. После ги зарязва и почва да гони пяната. Голям купон се вихри и при нас за сметка на мама. Не мисля, че нещо може да им стане. Все пак не се тъпчят с нея. Пък и кака й такава беше - гледам, добре е детето. Да са здрави

[image]http://biblioteka.free.fr/signature/Elizabeth.jpg [/image]


Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: gugu]  
Автор GoldenEyeful (тъжна)
Публикувано19.07.04 20:50



И ние сме така, и не само че я ядем, но и пляскаме с всичка сила с ръчички във водата. Познай каква излизам от банята, след бебешкото къпане? Голяма забава!



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: gugu]  
Автор gugu (минаващ)
Публикувано20.07.04 16:21



Друго си е да знам, че не сме само ние така. Наистина е забавно, но малко ме беше страх. Благодаря, майчета!!!



Тема Re: Ядем сапунена пяна [re: gugu]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано20.07.04 17:49



Мен ме човърка отвътре да питам защо е необходимо да се сложи толкова шампоан или сапун, че да се образува видима пяна в коритото?
Аз топя бебо във водата, оставям го да си поиграе (когато искаше да си играе, че сега се сърди на къпането), после му измивам косата, като капя шампоан най-много колкото монета от 1 лв, изплаквам, сапунисвам тялото с бебешки сапун, изплаквам и излизаме от банята, и не се образува някакво количество пяна, което да му привлече вниманието.
Мисля си, че миещите вещества, колкото и да са бебешки, все пак изсушават кожата. Не бих сложила толкова шампоан, или пяна за вана във водата.



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: gugu]  
Автор SilverElf (Decus Et Tutame)
Публикувано20.07.04 17:51



Не не, не сте само вие. Докато и насапунисам ръцете, тялото и стигна до краката Мария вече се е облизала и примлясква блаженно!



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: Firebird]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано20.07.04 18:40



Огнена птицо, абе не е необходимо много пяна за къпането. МЕне ако питаш до преди месец въобще не слагах нищо, защото сме с чувствителна кожа . Сега е на 10 месеца и реших да почна пак да слагам baby bath, която е с увлажнител в себе си. Та това е нашата пяна. Аз пък не ползвам и никога не съм ползвала бебешки сапун. Шампоан също още не употребявам за бебка.
А изплакването пак си го има накрая, въпреки че пък в Кралството по принцип не плакнат - е, аз бягам от тоя принцип



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: gugu]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано20.07.04 18:49



Моят син вече повече от година яде сапунена пяна. Наистина са много бързи дечурлигата

Май всичко можеш да очакваш - моят лиже пода, вече ми носи грижливо събрани фасове от улицата, изял си е част от решетката на леглото
Няма начин да предвидиш всичко



Тема Re: Ядем сапунена пянанови [re: Firebird]  
Автор gugu (минаващ)
Публикувано20.07.04 20:29



Може би защото нямате дълги къдрици като нас. Вчера се подстригахме и сигурно ще е по-добре. Но пак ти не си предствяй пълна ваничка с пяна като при голям човек. Но пак има какво да се белне и да ни превлече вниманието.
Колкото до изсушаване на кожата - ние мисля решаваме този проблем с нечесто къпане както съветват тук.
А какво е къпане без пяна, шампоан/сапун




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.