Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 16.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мерси за отговора ти, Били!!!нови [re: desykv]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано16.07.04 16:33



Деси не познавам мъжа ти, но не се шашкай - наистина може да има сериозни проблеми и да не му е до бебето сега! Това не е показател че няма да бъде добър баща. Успокой се, ако има сериозни проблеми в работата е напълно нормално да е обсебен от темата бизнес! А за теб знам как се чувстваш и разбирам напълно желанието да споделиш деня си!!! наистине с и е друго ТОЙ. Но може би нямаш късмет, че точно сега са му са се трупнали други грижи на главата. И ние имахме този проблем - мъжа ми имаше сериозни проблеми в работата и много други грижи. Като капак на всичко се разболя (защото не яде по цял ден) и започна да страда от безсъние, което почти не го довърши (а ние правим и ремонт) - та в този период гледах да не го ангажирам с нищо свързано с бебето, не му разказвах (макар и да ми се искаше) иначе после свързват темите за бебето с неприятни изживявания. Ако му е тежко на мъжа ти - бъди до него и просто си го обичай - после ще ти се върне тъпкано не се притеснявай!



Тема Re: Благодаря ти от сърце, Барбаронче!!!нови [re: desykv]  
Автор barbaron (новак)
Публикувано16.07.04 16:41



изобщо не се съмнявам,че вие сте най-важните същества в неговия живот и ви обича безкрайно много!


p.s. деси,много обичам да чета твоите постинги,защото твоето бебче се движи точно както би трябвало да го прави и моето,така че пиши по-често!



Тема Re: Ама как така?!нови [re: Collibri]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано16.07.04 16:43



Само едно се питам - като са толкова важни тези изследвания за алергии, защо не се назначават като задължителни през бременността? Още един минус в здравеопазването ни... А наистина алергичният шок си е опасен, особено по време на раждането, нали леля ми преди 12 години получи такъв... Така че в понеделник и аз ще отида при личния ми лекар да ми даде направление за алерголог... Чао!



Тема Re: Ама как така?!нови [re: desykv]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано16.07.04 16:47



ами явно ако не е имал човек никаква алергия през живота си, е напълно възможно да няма алергии и сега... затова ги правят само на тези с алергии... де да знам......
иначе аз платих 20лв.
Мисля че може да се прави и по желание в алергологиите - май има такова в медицинска академия - към 25-30 лв.



Тема И все пак...нови [re: Billy_wolf]  
Автор desykv (оптимистката!!!)
Публикувано16.07.04 17:02



се питам: "Ами ако имах проблемна бременност? Ако трябваше да съм в болница? Или да лежа по цял ден вкъщи? Не трябва ли сега той също да ми влезе в положение на мене, за да не ми стане нещо, не трябва ли сега максимално да се щадя и да ме щадят? Как да разчитам на него, като е така обсебен от други неща, а аз докога ще съм на втори план?" Разбираш ли? Ето, и моят мъж ми сподели, че вчера не е успял да обядва от нерви, също си и гризе кожичките, въобще знам, че не е съвсем добре, аз му оказвам подкрепа, но той на мене тази подкрепа ми я отказва, а аз имам нужда от нея и смятам, че също съм заслужила... Обичам си го, разбира се, но после като се роди бебето, откъде да знам, че пак няма да е в труден период и да не ни обръща внимание пак... Кофти ми е... Но какво да се направи? Явно ти си по-силна от мен, щом си изживяла същото, а можеш да го приемеш спокойно и без да обвиняваш мъжа си... Все пак сме бременни, и то на финала, нали?



Тема Здравей!нови [re: desykv]  
Автор Maлko_koтe (Тръпнеща)
Публикувано16.07.04 17:35



Здравей Деси,не си единствената на която таткото не обръща нужното внимание.И нашия татко се прави на погълнат от работа,вечно е зает и имал проблеми.Виждам го един път в седмицата - 2 минути ми се радва,20 минути ми се кара за негови си измислени работи,още 20 минути ми се оплаква от проблемите в семейството му и работата му ,накрая доволен и спокоен,че се е разтоварил от проблемите си ме целува по бузката и пали джапанките(тръгва си).И въпреки ,че бременноста ми е проблемна,досега нито веднъж не е дошъл с мен на преглед и не е дал нито стотинка за мен или някой преглед и изследване.За всичко се грижи майка ми,прегледи,изследвания ,плащане на всичко и разкарване насам -натам.Последното което измисли е ,че щял да прави ДНК тест на бебето преди да си даде името.Та така ,че горе главата,има и по-лоши неща.

http://lilypie.com/days/040817/0/0/0/+12


Тема Re:Имаш прекрасна майка!нови [re: Maлko_koтe]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано16.07.04 17:42



Бъди горда, че имаш такава майка! И бъди такава за детето си!




Тема Re: И все пак...нови [re: desykv]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано16.07.04 19:49



деси, не че си слаба, просто си по-емоционална и си паднала в капана на хормоните! не бой се ще ти мине. никой не е казвал че женската съдба е лесна! даже много на против. аз тия дни осъзнах че с раждането на бебето (мъжете нямат майчин истинкт - не забравяй) още по-тежка ти става работата - трябва винаги да балансираш, да удвоиш компромисите и да се грижиш в общи линий вече за две деца (че те мъжете са си деца). Тежка е съдбата на жените!!! Ще свикнеш, не бой се!



Тема Re: Здравей!нови [re: Maлko_koтe]  
Автор Billy_wolf (нетърпелива)
Публикувано16.07.04 19:50



Ти си много смела и заслужаваш медал! Доколкото разбирам не живееш с таткото!!! После ще ти е много трудно, но се надявам да можем тук в клубчето да ти окажем достатъчно морална подкрепа !!! Пожелавам ти най-хубавото бебче на света, да ти е живо и здраво и после много да те радва!



Тема Re: Подготвителните контракциинови [re: Collibri]  
Автор Just a Girl (новак)
Публикувано16.07.04 22:35



И аз през нощта имам болки в яйчниците, като при менструация. Все нещо ми опъва и наболява. Дори като си опъна краката, усещам напрежение, което изчезва след като ги свия. Явно наближава!
А втрвърдяванията си ги имам от 5-6 месец, но бяха по 1-2 на ден, а сега какво ми стана изведнъж??? Чак се притесних, че не сме готови още с ремонта и нещата за бебока




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.