Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема юнифит???  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано13.07.04 18:47



Някое мамче беше написало къде е склада на юнифит ,но съм си загубила лисчето кадето си бях записала.Някаде по .бул.мадрид беше в някакъв апартамент....друго не помня.Някои знае ли къде е???



Тема Re: юнифит???нови [re: raia_a_a]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано14.07.04 09:31



Виж тук

Аз му взех вчера на Юнифит от един магазин на Солунска - часта между Витошка и Ангел Кънчев, отдясно. Много са хубави, ще видим как ще сме с ходенето по-натам



Тема Re: юнифит???нови [re: lorena]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано14.07.04 11:16



благодаря ти :)))
аз търся сандали ,но с висок форд,и досега на колев и колев нищо не ми е харесало,или няма нашият номер,а пък разни турски вносни и т.н. не съм открила наш номер модел или пък цените ме ужасяват;(.Май все още номера ни е 18 ,но трябва да рърся 19,защото 18 го изпълваме изцяло.А като се замисля ,че само преди месец , два и купих обувки за 30лв и вече не и стават ме хваща ужас;(явно растем на краче мнооооооого бързо;)
а в този магазин в които ти си купила, имаше ли по- богат избор на юнифит?



Тема Re: юнифит???нови [re: raia_a_a]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано15.07.04 10:35



Ами, аз много не оглеждах останалите. Нашите са много хубави - високи отзад, затворени отпред и в същото време хубаво изрязани, за да може да му се проветрява крачето. Като за нас (18 номер) имаше един вид в момента в две разцветки. Те предлагат и на Минимен. Ако искаш звънни до склада, там може да има по-голям избор пък и по-добра цена. Иначе на Минимен имаше и на Иван Вазов пазара, но май 20 номер беше най-малкия в момента. Продавача каза че очакват вече есенното зареждане. Най- добре е да идете с бебка на място.



Тема Re: юнифит???нови [re: lorena]  
Автор Rampelina (непознат )
Публикувано15.07.04 10:42



Моля те, пиши в кой магазин в Иван Вазов продават обувки на мини мен.



Тема Re: юнифит???нови [re: Rampelina]  
Автор lorena (щастлива мама)
Публикувано15.07.04 13:20



Дано да мога да ти го опиша точно, че много ме няма по обясненията . Ако идваш от бул. България към пазара на Иван Вазов точно до спирката на автобуса (от другата страна) има една бариера. Минаваш покрай нея за да влезеш навътре и тръгваш по първата редица магазинчета вляво. Те са наредени от едната страна магазинчета за дрехи, обувки и такива неща, а от другата са хранителни стоки. Това с обувките е някаде по средата и е единствено за детски обувки (много е малко). Питай дали предлагат Минимен, аз доколкото знам в друго на пазара няма такива. Дано да ми се разбира обяснението .



Тема Re: юнифит???нови [re: lorena]  
Автор Rampelina (непознат )
Публикувано15.07.04 13:36



Разбрах го. Много благодаря!



Тема Re: юнифит???нови [re: Rampelina]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано15.07.04 13:55



Минимен има на пазара в базара Ще го видиш. Като минеш през бариерата и вървиш в посока към часта с плодовете и зеленчуците се пада в дясно. Пише си с големи букви БАЗАР
Има и обущета на витрината.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.