Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До мамите във Варна въпроси  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано12.07.04 16:22



Здравейте!
От средата на август ни предстои почивка на море в Кранево за 10-тина дни. Мисля да купя готова храна в бурканчета и готови каши на Борис/1г.1м/. Искам да ви попитам, струва ли си да мъкнем храната от София или и във Варна можем спокойно да напазаруваме необходимото?
Проблемът е в това, че той е с алергия към млякото и не може да яде всичко. Трябват ми основно зел.-месни пюрета без домати, телешко месо, мляко и масло и плодови пюрета без мляко, както и безмлечни каши.
Търся магазин, който да е добре зареден с повече артикули, за да може да напазаруваме на веднъж, защото няма да имаме много време да обикаляме.
Ориентировъчно Бобо яде трите вида каши Фризокрем без мляко, кашите на Слънчо - Пшенична и Ябълка с дюли, на Хумана ябълкова и Грисена, както и готовите бебешки каши на Хаме/грис, орис и бебешки бисквити/. От зел-месните пюрета - на Хип с пуйка и с пиле/големите бурканчета от 220г/ и зеленчуковите на Ам-Ам. Плодови на Хаме, на Ам-Ам основно.
Благодаря предварително!




Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: Чeтa]  
Автор pepta (mai4e)
Публикувано12.07.04 17:19



Здравей:)))На колхозния пазар във Варна има две бебе-борси които са една до друга и са добре заредени,но понеже аз не съм давала каши на Йорито не мога да ти кажа дали точно тези които си изброила ги има.Виждала съм че има разнообразие,но не мога да ти кажа нищо по точно(виждала съм каши Гречка там,но трябва да има и други видове)Продават и пюрета.Дано да съм ти била полезна.Приятно изкарване на плажа



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: pepta]  
Автор pepta (mai4e)
Публикувано12.07.04 17:22



Забравих да добавя,че и в магазини Пикадили има разнообразие на пюрета(Ганчев,Ам-ам,Хаме-мисля че и на хип има)и каши.И бебе-борсите и Пикадили са в центъра на града.



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: Чeтa]  
Автор SilverElf (сребърна мама)
Публикувано12.07.04 19:27



Последния път когато ходихме във Варна си накупих всякакви видове сокове и пюрета. Има три магазинчета почти едно до друго и са много заредени на добри цени. Зад пазар Чаталджа на една от пресечките на Столетов мисля, че беше Ген. Киселов..





Хе хе, супер и ние септември ще ходим на Кранево...



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: SilverElf]  
Автор Flash_ ()
Публикувано12.07.04 19:30



Тези магазинчета щях да предложа и аз на Чета. Вече няма какво да пазаря от там, но утре ще ходя в района по друга причина и ще погледна има ли нещата които тя е изброила. Цените им са по-добри от тези в супермаркетите.
Ей тази програма, бе !



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: Чeтa]  
Автор klamerche (закачливо)
Публикувано12.07.04 19:32



На Колхозният пазар и двете борси (едната се казва Депо) са заредени перфектно - имат много голямо разнообразие на пюрета, каши, сокове, памперси и др. и май, че това е най-евтиното място във Варна ... На чаталджа също има доста борсички - гаражи...

Вики и Ици

Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: Flash_]  
Автор SilverElf (сребърна мама)
Публикувано12.07.04 19:52



И като си помислиш, че не съм от Варна



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: Чeтa]  
Автор virginia (щастлива)
Публикувано12.07.04 22:38



Чета благодаря ти за тази тема. Мислех и аз да пускам такава.

Аз лично ще бъда от средата на август на св. Константин и Елена.

Надявам се да нямаш нищо против, ако използвам възможността да попитам мамите от Варна да ми препоръчат педиатър във Варна към който да мога да се обърна в случай на нужда. Ще си носем здравната книжка със нас, така че доктора може да има договор със здравната каса ако ли пък не ще си плащам ако се наложи. Ще ви бъда благодарна да ми дадете телефонен номер и координати на доктор на който да мога да разчитам 24 часа. Всъщност искренно се надявам въобще да не опрем до доктори, но знаели човек...

Благодаря ви


Мария 14.08.2003

Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: SilverElf]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано13.07.04 07:13



И аз от тези гаражи пазаря. Има доста богат избор. В същия район се намира и магазин Бебчо.Там също има пюренца и каши. Този магазин е на ген. Колев срещу Окръжна болница.
Друго място от където могат да се купят е на Колхозния пазар, в Штъркел също има. Той се намира на центъра. От Черно море нагоре покрай Икономическия техникум и Годзила, в първата пресечка.
Но най богат избор има на гаражите на Чаталджа и на Колхозния пазар магазинчетата. Там е и най-изгодно.

Ето линк къде точно са тези гаражи. Заграденото в червено кръгче. Другите червени квадратчета който се виждат в ъгъла са Окръжна болница.

Редактирано от *Milena на 13.07.04 07:24.



Тема Re: До мамите във Варна въпросинови [re: SilverElf]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано13.07.04 07:27



Адресът с картата е чудесен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.