Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Истерични изблицинови  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано10.07.04 23:06



Как се справяте? Тази вечер беше нещо невероятно. Слагам го в леглото да спи, той започва да реве та чак се дави. Отивам при него, започва да тича в леглото и да се киска. Опитам ли се да го сложа да легне се извива назад и се мята с плонж на леглото. Не иска мляко, не иска вода. В леглото ли е и не му обръщам внимание пищи та се къса. Не иска да го приспивам и на ръце. Не мога да разбера изобщо какво иска може би да играе, но часът е 23:00, а не е спал много днес. Друг път по това време спи втори сън и никога с подобни ексцесии.
Какво правите в такива ситуации?!


Редактирано от Чeтa на 10.07.04 23:04.



Тема Re: Истерични изблицинови [re: Чeтa]  
Автор Firebird (интернавт)
Публикувано10.07.04 23:09



Ами... ядосвам се...
И Наско прави тези номера от месец и нещо насам.
Като се ядоса, се мята назад и реве.
Като го направи, му се карам, не искам да си мисли, че като се тръшка, и ще е неговата.
Гледам да не се превъзбужда - от недоспиване, контакт с много хора, шум и тн...



Тема Re: Истерични изблицинови [re: Чeтa]  
Автор бeбинka (мама на Олинка)
Публикувано10.07.04 23:17



Леле Чета и аз смятах да пускам подобна тема. И на мойта мома нещо взе да и става. В момента е болничка и си мисля дали не е от това. Но ние сме по същия начин със спането. На ръце я приспивам. Сядам на леглото, хващам я в мен и започвам да подскачам лекичко така че тя леко се подрусва. И така след около 10 минути е заспала. Но през деня е станала нещо много нервна-ако нещо не стане на нейната започва да крещи, да реве да се тръшка, абе истинска лудница е у нас. Какво да правя? Иска да бърка в коша за боклук и да вади всичко от там! Ами не може и казвам и я вземам. И познай какво става-така започва да реве че дига блока във въздуха. И цял ден е така- иска невъзможни неща, а играчките си почти не поглежда. Майчета, вашите дечица доколко си играят с играчките си? Аз не мога и нямам намерението да и купувам всеки ден нова играчка. Сега съм решила да скрия част от тях и да ги извадя по някое време та да видим...
Ех... не ти помогнах много май...

Olivia,15-07-03



Тема Re: Истерични изблицинови [re: Firebird]  
Автор бeбинka (мама на Олинка)
Публикувано10.07.04 23:23



От кога човек може да започне да се скарва по малко, че аз все още не смея... Жал ми е като го гледам такова мъничко а да му се карам, ама както е тръгнало май ще ни се качи на главите...

Olivia,15-07-03



Тема Re: Истерични изблицинови [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано10.07.04 23:26



И Мартин прави такива номера от известно време - обаче при него е от жегата - целия е потен, пие мноого вода ( нетипично за него) и е страшно нервен. Заспива след 22, когато се е поразхладило....абее и то се мъчи милото, ама и аз пощурявам



Тема Re: Истерични изблицинови [re: бeбинka]  
Автор pepeliashka (maximoci)
Публикувано10.07.04 23:28



Ами ние почнахме да му се караме на нашето диване /1г.1м/ откакто разбрахме,че разбира ,за какво става думаАко е виновен-се измъква с една много смешна муцунка.Обаче,ако не е...почва да се тръшка и пищи с много висок децибел.А при него тръщкането започва с мрънкане,като не се получи -следват писъци и,на края,когато и това не даде резултат,почва да плаче с крокодилски сълзи и да се мазни
Чета,спокоМакс е в тая фаза от 7-8 месечен.Ама нали е БЛИЗНАК ...,та не му се връзваме много-много



Тема Re: Истерични изблицинови [re: pepeliashka]  
Автор бeбинka (мама на Олинка)
Публикувано10.07.04 23:39



Много са хитри те, много

Olivia,15-07-03



Тема Re: Истерични изблицинови [re: бeбинka]  
Автор irina ()
Публикувано10.07.04 23:46



Кофата за боклук и на Павел му е любима...както и бирата на тати, и цигарите, и дистанционното, и мобилните телефони, мокрите кърпички, тенджерите, а отварянето на хладилника и пералнята са му любимо занимание. Обича да измъква кантара изпод леглото и да вади книгите от библиотеката, като мисли, че мама не гледа...и да ги оставя веднага, щом го "хвана" (не бях аз, демек...с хитра и доволна усмивка как само ме е надхитрил) А разните там играчки, кубчета и прочее бебешки неща хич не са му по вкуса...направо си ги подминава.
А иначе - карам му се и още как. Плюс това разбира отлично за какво иде реч
Да са живи и здрави.
Цунки на Олинка. Много пораснала момата!



Тема Re: Истерични изблицинови [re: бeбинka]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано10.07.04 23:58



Скриии всички играчки и и остави 2-3
после ги смени



Тема Re: Истерични изблицинови [re: Чeтa]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано11.07.04 00:14



отключваш момент при нас е късното - след 20ч лягане
Ако прескоча = отиваме към 23ч с гореописаната процедура
За това раничко.
А като я докараме до там
Я посаждам в леглото и и лягам на кушетката до нея. Или я слагам на нашето легло и лягам до нея .После си я нося оттатък
Лежа си кротичко и ако скокне ревввам страховито "лягаи" и тя горката какво да прави.



Ама понякога заспивам преди нея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.