Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано10.07.04 10:23



И Злати беше така малко след като проходи. Сега забелязвам, че се пооправят. Надявам се , след някой друг месец ще се изправят напълно.
При нас също никой не е с изкривени крака.
За солта - аз слагам по малко ,на мен пак ми е безсолно.



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор V. ()
Публикувано10.07.04 13:21



Тъй като скоро водихме Дара на профилактичен преглед в Горна бана за тазобедрените стави имам пресна информация от лекаря.
Значи нормално е крачетата да са във формата на О до втората годинка. След това преминават в Х.Така могат да се задържат дори до 12 год. възраст и това не значи, че детето има проблем и ще има криви крака. Докторът ни предупреди, че е напълно нормално и не се нуждае от някакви прегледи. Всичко си идва на мястото след това.
Поздрави на Борката



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: V.]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано10.07.04 13:42



Благодаря на всички за успокоителните думи! Значи ще чакаме и неговите да се изправят



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано10.07.04 22:48



Ха! И ние сме така. Точно като теб, и аз си разсъждавам, че няма на кого да се метне Павката и ще се оправи. Ама тати се беше затръшкал и вчера му взел от педиатърката направление за Драганов. Ама то не е толкова лошо, че май и без това ни е време за втори профилактичен ортопедичен преглед...та ще отидем другата седмица. А ти да знаеш, че ти се полага да си поискаш направление, ако решиш. Много цунки от мамата на другото О на твоето



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: irina]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано10.07.04 23:08



Хе, не го знаех това за направлението. Аз да си призная до сега не съм го водила на ортопед. Никой не ме е пращал, а и аз не съм проявявала самоинициатива Май е време. Бяха ми казали, че до 3м. трябвало да се заведе детето, а Борис вече ги беше минал и така си остана.



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано11.07.04 06:34



Ще! Не го мисли това изобщо!



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор mali (dreamer)
Публикувано11.07.04 15:37



За крачетата- най-добре е, ако те притеснява това да посетиш ортопед.
За солта- слагай на вкус, никой не обича блудкави ястия. Е, разбира се не бива да се прекалява.



Тема Re: Въпросчета за детенце на годинканови [re: Чeтa]  
Автор irina ()
Публикувано12.07.04 21:27



За информация: мъж ми е звънял днес на Драганов. Казал му е, че е в отпуск до 01.08.



Тема За солтанови [re: mali]  
Автор treasure ()
Публикувано14.07.04 13:27



И аз много се чудя за солта. Бях чела, че след 1 г. се слага много малко сол, така че на възрастен пак да му е безсолно, но ние хапваме по-солено, така че и това е относително...мисля, че една щипка на порция е добре, както са ти писали по-горе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.