Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vuzmojno li e?нови  
Автор ava78 (непознат )
Публикувано08.07.04 20:39



Zdraveite, momicheta!
Imam slednia vupros:vuzmojno li e da se poiavi kafiavo techenie(mnogo slabo zabelejimo) okolo datata na vuzmojnia menzis i vupreki tova jenata pak da e bremenna? Na niakoia ot vas sluchvalo li se e neshto takova?



Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: ava78]  
Автор DeboraМодератор ()
Публикувано08.07.04 20:46



Да, възможно е!
Да, на мен с второто дете. Имах го хочти месец и половина след очакваният мензис, и не смеех да се зарадвам на теста, защото все си мислех, че ще ми дойде.



Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: Debora]  
Автор ava78 (непознат )
Публикувано08.07.04 21:02



Az si napraih test vchera, 1 den predi datata na vuzmojnia menzis. Poiavi se vtora chertichka, no slaba. Ne znam kakvo da si mislia...



Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: ava78]  
Автор vanesaa ()
Публикувано08.07.04 22:08



Абсолютно възможно е!
При мен беше същото и с кафявото течение и с по-бледата лентичка на теста:)
Все пак отиди на лекар да те види, а тъкмо да установи дали си бременна :)
Стискам палци да си!

[url=http://lilypie.com]

[/url]

Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: vanesaa]  
Автор ROSl ()
Публикувано08.07.04 22:42



Честит рожден ден


Живко-18.09.03

Тема Re: Vuzmojno li e? [re: vanesaa]  
Автор ava78 (непознат )
Публикувано08.07.04 22:58



Blagodaria za podkrepata , momicheta!
Mai oshte mi e rano za lekar, a moje i da se okaje falshiva trevoga:(
Vanessa, ti koga napravi testa-predi ili sled datata na vuzmojnia menzis?



Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: ava78]  
Автор Svetla76 (mama na Luisi)
Публикувано08.07.04 23:10



Absoluitno e vyzmojno...sega 6te ti razlkaja kak be6e pri men.....na 8-10.12 mi doide kafjavo te4enie i go prieh za ne6to normalno,t.k vinagi predi istinskata menstruacia mi idva takova te4enie i do den dne6en.....a mnogo 4esto mi se i gadi bez pri4ina,taka 4e misleh 4e vsi4kite mi simptomi sa ne6to obi4aino za men.......no mi zakysnja i az ei taka re6ih da si napravja test...daje na 6ega i toi pokaza,4e sym bremenna....az ne znaeh na koi svjat sym,za6totot pravihme opiti ot 8 meseca.Ne 4e sa koi znae kolko mnogo,no kogato go jelae6 tolkova silno si e napravo ve4nost.Otidoh kym 20.12 ne lekar i videozona ne ustanovi bremennost,no lekarkata me uspokoi,4e e prekaleno rano i da ne se pritesnjavam...trjabvalo da mine pone 30 ot poslednata menstruacija,a nali testa ja otkriva po-rano.....i taka otidoh na 27.12 i tja potvyrdi bremennostta mi a az ne znaeh na koi svjat sym ot 6tastie.......I taka ve4e dy6teri4kata mi e na po4ti dve godini i e smisyla na moja jivot.
Dokolkoto razbiram tova e i tvoeto jelanie i az ti go pojelavam ot syrce i stiskam palci na dvete ryce i 4akam da se pohvali6


Люси-9.08.2002 г.


Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: ava78]  
Автор vanina (непознат )
Публикувано08.07.04 23:16



Напълно възможно е! При мен също беше така около датата дори имах капчици кръв за 2 дни и моят първи тест беше с едва виждаща се втора чертичка и ако утре си направиш нов ще видиш че става все по ясна .Пожелавамти го най искренно!



Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: ava78]  
Автор Svetla76 (mama na Luisi)
Публикувано08.07.04 23:15



Zabravih da ti kaja,4e kafjavo te4enie imah i po vreme na bremennostta, a po njakoga i rozovo...taka,4e ne se pritesnjavai ako ti se slu4i ne6to podobno...javno na dne6no vreme.....e ne6to normalno...v smisyl,4e rjadko ima syvsem normalna bremennost...az lejah 2 meseca v bolnica i vsi4ki bjahme s ednakvi simptomi.....no nakraja vsi4ko be6e nared...
Stiskam palci!


Люси-9.08.2002 г.


Тема Re: Vuzmojno li e?нови [re: Svetla76]  
Автор ava78 (непознат )
Публикувано08.07.04 23:23



Blagodaria vi!
Svetla, ti koga napravi purvia test-predi ili sled datata na vuzmojnia menzis. Az biah tolkova neturpeliva, che go napravih 2 dni predi vuzmojnia mi menzis(koito vse oshtego niama), ta zatova ne viarvam mnogo na rezultata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.