Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 16.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема За новите теминови  
Автор evpraksia (тя е)
Публикувано02.07.04 17:28



Току що се развихри диспут в темата на Ноемврийките за пускането на нови теми.
Дебора е направила забележка в друга тема (предполагам, че не всички са я прочели), че се пускат излишни теми.
Дебора, изложи си аргументите и ни кажи как е най-добре да се структурират темите.
Моето мнение е, че дългите теми много бавно се зареждат и трудно се ориентираме в тях.
Ето Августинките вече имат 11-та тема и всяка тяхна тема е много дълга. Ако предположим, че не бяха откривали нови теми, то постингите щяха да бъдат над 1000 сигурно. Как би се чела такава тема!?
На какво се дължи бавното зареждане на дългите теми?



Тема Re: За новите теминови [re: evpraksia]  
Автор DeboraМодератор ()
Публикувано02.07.04 17:43



Аз аргументите съм си ги изложила вече!

Нямам идея каква е, или ще бъде политиката на Дир-а относно архивирането, но може един ден да се окаже, че в Архив са предимно теми с отчети.

Може и да не съм права, казвам личното си мнение, което не задължава никой с нищо!

Според мен чатовете са за приказки, а клубове (форуми) за обменяне на мнения и съвети.


Връщам се да добавя. В момента от двадесет и няколко теми, само около 8 са за бременност и майчинство! Останалото са отчети, 4 заковани, една от които е за проби и тази за обсъждане.
На втора страница положението сигурно е идентично, макар да няма заковани.

Редактирано от Debora на 02.07.04 17:47.



Тема Re: За новите теминови [re: Debora]  
Автор evpraksia (тя е)
Публикувано02.07.04 17:51



В dir.bg има ли чат?



Тема Re: За новите теминови [re: evpraksia]  
Автор Flash_ ()
Публикувано02.07.04 17:53



да





Тема Флаш ме [re: evpraksia]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 18:01



изпревари за чата
Абсолютно съм против отчетите!
Всяка тема започва с това колко бебета са се родили/ще се родят
На кой кога му е термина
КОЙ ЧЕТЕ ТОВА???
Запомнете се "НАБОРКИТЕ" веднъж завинаги и си пишете в чата, на бележки, говорете по телефона - както искате
Наистина ми писна да гледам отчетите - колко майки ги четат? Само тези,които засяга.
А другите теми, нормалните се затриват някъде...
Съжалявам за тона си, но просто вече е прекалено



Тема В момента [re: evpraksia]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано02.07.04 18:04



на първа страница
1. ЮЛСКИ МАМИ 2004 - 7
2. MAI-KI kade se zagubihte?
3. Мартенички 2003 - как сте?
4. Юнски мами 2004 - как сте?
5. СЛАДКИ МАМИ ЗА НОЕМВРИ 2004
6. Мартенски майки - отчет!
7. Декемврийки и Януарки - нова тема
8. +++Октомври 2004+++
Е извинявайте ама.......



Тема Re: За новите теми [re: Debora]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано02.07.04 18:09



Няма да изпадам в подробности, защото други вече са казвали нещата, които мисля и не искам да се повтарям. Само ще кажа, че и според мен е хубаво да си има такива теми, за да не се налага за всеки въпрос, който вълнува в момента дадена бъдеща или настояща мама, и който е обсъждан вече, но не знае къде да го намери, да занимава всички. Много по-удобно е да си пита в темата, а и да прочете при другите как стоят нещата по различните въпроси, за да направи равносметка. Аз също не държа на старите теми и нека се изтриват, за да не задръстват архива. Все пак не мисля, че мамите за ноември (все пак в нашата тема отново се повдигна въпроса) са досадили чак до такава степен, пък и не виждам някъде да са се раздумвали сладки и безполезни приказки.
Съжалявам, че така се получи, още повече, че все още не бях чела темата, в която се е провела съответната дискусия и естествено, че нямах представа за нея. Става ми мъчно, че се отваря отново същата и обсъждана дискусия в нашата тема, защото го приемам като личен упрек, пък не съм искала на никого да досаждам.
Ето, сега има отделна тема и нека всеки да си каже мнението, стига да не се развихри пак някой спор, защото ще е много тъжно. Ще спра сега по въпроса, защото мога още да пиша, както и не само аз и си е напълно нормално, все пак колкото хора, толкова мнения. Важното е да има мир и консенсус!

Шантав!

Редактирано от Si Key на 02.07.04 18:12.



Тема Re: В момента [re: Пeнka]  
Автор kopche (добро)
Публикувано02.07.04 18:26



Имам само един такъв, процедурен въпрос към теб.
Какво очакваше да четеш във форум с име: Бъдещи майки???
Кое ти се вижда странно? Не ми стана точно ясно.




Тема Re: Флаш ме [re: Пeнka]  
Автор Vache ()
Публикувано02.07.04 18:34



Ооо, я по-спокойно...
Не мисля, че някой ще ми казва какво, кога и къде да пиша. Спазвам правилата на dir.bg, не обиждам никого, а ако обиждам - има модератор. Не съм пуснала 5 теми едновременно озаглавени "Мартенички 2003 - как сте?". Така, че ако обичаш не се изживявай като цензур...
Мен като не ме интересува дадена тема просто не я чета...



Тема Re: Флаш ме [re: Пeнka]  
Автор Keнra (мама)
Публикувано02.07.04 18:36



Ааа... аз пък съм твърдо несъгласна с теб. За деветте месеца в които се навъртам туксъм писала не повече от 5-6 пъти в теми различни от тази на юлските майки. За мен ТОЧНО ТАЗИ тема е ужасно полезна. Наистина е важно да общуваш с хора на твоя хал.
Преди няколко месеца пак Дебора беше направила забалежка, че някой открил нова юлска тема преди старата да стане достаааааатъчно тежка. Тогава реших, че е глупаво да се впускам в спорове и си замълчах, но сега ще се обадя.
Мисля, че хората са различни и не може да се очаква всички да мислят като модератора на форума. Точно тогава мен много ме дразнеше това, че клубът се казва "БЪДЕЩИ майки", а повечето теми са на настоящи майки и са свързани не с проблеми на бременността, а с проблеми при отглеждане на детето. Сега, когато се доближих до "настоящите" мами съм доволна, че и след раждането си ще мога да наминавам тук и да научавам неща, на които другаде не бих попаднала. А и твърдо мога да заявя, че харесвам клуба. Точно такъв. С множеството теми, които не ме интересуват. Но и с десетки такива, които сериозно ме вълнуват. А и когато една тема е неинтересна, тя много бързо минава назад, така че не виждам проблема.
И последно - какво според теб значи "нормална" тема? Защото това, което за мен е нормална, явно за теб не е. Нищо чудно и обратното да е валидно.

А всъщност се получава така, че тази тема отново се превръща просто в едно чешене на езици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.