Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема За раждането ми в АГ болница - Варнанови  
Автор bobolinaaa ()
Публикувано28.06.04 16:54



Не мога да не споделя с вас впечатлението си от раждането ми в АГ болница Варна, защото това което се носи като слухове няма нищо общо с истината. Няма да ви пиша подробности за самото раждане искам да споделя с вас обаче колко любезен беше екипа, при който раждах. Раждането ми започна по време на първия мач на България, но това не им попречи да бъдат изключително любезни и да ми обърнат внимание. Изключително благодарна съм и на д-р Петър Атанасов, който веднага дойде и се погрижи за мен. Раждането мина по възможно ной-добрия начин, но бебо абсорбира околоплодна вода и не можеше да поеме въздух. Първи го пое д-р атанасов и направи всичко възможно да го накара да диша. След това го пое д-р Ангелова от неонаталогия и от там нататък занесоха бебо в единственото "бебешко" отделение във Варна. Ако бях отишла да раждам в друга болница, която и да беше тя, не искам да мисля какво можеше да се случи с бебето ми. В отделението се грижиха страхотно за бебо, там изкарахме и много тежка жълтеница, но под грижите на д-р Черноокова, д-р Ангелова, д-р Димова и страхотните им екипи, бебо вече е много добре и сме си в къщи. Условията в болницата са нормални, хората които работят там са много любезни и какво и да ви казват по-добре идете и се уверете сами. Вече с увереност мога да кажа, че какъвто и да е лукс не си заслужава пред това детето ти да е добре и да има квалифициран екип, който да се грижи него. Докато бях в болницата - 10 дни - видях да водят бебета и от Окръжна болница и от Майчин дом и всеки ден благодарях, че аз бях близо до детето си и можех да ходя и да го кърмя.
Много благодаря на всички служители на АГ болница за грижите за нас, а на всички майки казвам не се замисляйте къде да раждате.
Съжалявам ако някъде мислите ми са объркани, но все още много се вълнувам.
Ще пусна темата и във форума за да могат всички да имат достъп до нея, защото мисля, че е важно.



Тема Re: За раждането ми в АГ болница - Варнанови [re: bobolinaaa]  
Автор new* (искам!)
Публикувано28.06.04 19:20



И оттук нататък да се чувствате все така добре:)) Честита рожба!





Тема Re: За раждането ми в АГ болница - Варна [re: bobolinaaa]  
Автор sany (непозната)
Публикувано29.06.04 09:24



ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!
Много е приятно да научиш,че все още се срещат добри и съвестни лекари.Това е много насърчително за бъдещите родилки.
Пожелавам ти успешни майчини грижи и много радост с бебето.



Тема Re: За раждането ми в АГ болница - Варнанови [re: bobolinaaa]  
Автор SilverElf (сребърна мама)
Публикувано29.06.04 10:09



Честито бебе! Да сте живи и здрави и много щастливи!

Редактирано от SilverElf на 29.06.04 10:13.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.