Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема малко по-встрани от темите ви :)  
Автор Dars (логична)
Публикувано18.06.04 16:48



Привет на всички мамчета!

Ще ви помоля за помощ по въпрос, който е малко по- встрани от тематиката на клуба, но съм убедена, че точно тук му е мястото! Първо, защото клуба е много посещаван от жени и второ, защото повече са го преживели този момент!

Вижте сега проблема: един от най-добрите ми приятели се чуди как да подари годежния пръстен на приятелката си и ме натовари с отговорната задача да измисля нещо романтично! Че ми и постави и срок!:) Обикновенно се справям с този му тип задачи, но сега се затруднявам!

Бихте ли ми помогнали?
Имайте, предвид че:
1) сме обсъдили вариантите -за роза с нанизан пръстен, пръстени из купи сладоледи, ягоди и торти. Идеята с вечерята в ресторант също!
2) Те са си намислили да се сгодяват другия месец и в този смисъл няма да е кой знае каква изненада за нея. Просто търси начин да и подари пръстена по романтичен начин!

Хайде сега, споделете ако обичате, как вие бихте искали да ви го подарят или как са ви го подарили!

Благодаря на всички ви!



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :)нови [re: Dars]  
Автор gruhi (непознат )
Публикувано18.06.04 17:03



e kakwo da napisha sled kato ne sym imala godej? i shto za otjiveliza e tova godej i posle svatba? babini divitini (divotii pylni)



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :)нови [re: Dars]  
Автор rally (майка на Марти)
Публикувано18.06.04 17:06



Ами, аз си падам по класиката, а виждам, че вие търсите нещо нестандартно, но ще споделя - моят съпруг ми подари годежния пръстен навън, в Борисовата градина. Бяхме на разходка вечерта. Ние вече живеехме заедно, бяхме си наумили сватбата по дата и т.н., но, уверявам те, че ми стана невероятно приятно и мило. После ходихме на ресторант. Стандартно, но наше си
Е, аз загубих пръстена (беше ми малко широк) след месец само и мнооого съжалявах, но моментът си ни остана - като първата целувка...


Мартин - 13.05.2002 г.

Тема Re: малко по-встрани от темите ви :) [re: Dars]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано18.06.04 17:24



сядахме да играем табла и моя годежен пръстен си го намерих, когато мъжа ми разтвори таблата :)
не е може би толкова романтично, но беше много мило и забавно!

Въпросите никога не са неудобни. Такива са понякога отговорите.


Тема Re: малко по-встрани от темите ви :)нови [re: Dars]  
Автор MM (za mama)
Публикувано18.06.04 17:26



Ние бяхме в друг град (за пръв път), в друга страна (Испания) и въпреки че бяхме говорили за сватба, аз изобшо не подозирах за пръстена. Той искаше да ми го даде пред една невероятно красива барокова сграда, така че след вечеря неусетно стигнахме дотам. Но тъй като беше много късно през нощта, оказа се че до нас изникнаха някакви странни типове. Аз в този момент не знаех че мъжът ми има намерение да извади пръстен от джоба си и затова се озърта и ги гледа подозрително (явно не е искал да му грабнат пръстена в момента в който ми го подаде!!!). Така че ми го даде на едно друго място, пак много романтично, до един фонтан. Година и полвина по-късно, когато вече бях бременна, пак минахме през този град и естествено се отбихме да видим нашто местенце. Имаме и снимка оттам.

Недейте да пробвате тези варианти с храната (пръстена в купа със сладолед или торта). Току виж го глътнала приятелката и тогава



Тема Всъщност исках да кажанови [re: Dars]  
Автор MM (za mama)
Публикувано18.06.04 17:34



и забравих (отвлечена в мили спомени), че както и където да й даде пръстена ще бъде един от най-незабравимите моменти в живота им. Така че да не му мисли много, но пък е хубаво да го има момента на изненада! Когато най-малко го очаква.



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :) [re: Dars]  
Автор DeboraМодератор ()
Публикувано18.06.04 17:37



За да няма неприятни изненади, е най-добре пръстенът да е избран от двамата!
Това е нещо, което ще се носи цял живот и трябва да е в тон с халката.
Има още много препоръки и изисквания, но те са в зависимост от пръстена, по-точно диаманта.
По нета има доста сайтове в които може да се прочете какви са изискванията за годежен пръстен ( колко весечни заплати да е той)



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :) [re: Dars]  
Автор anaiss (anaiss)
Публикувано18.06.04 17:38



Извинявай,ама...не виждам нищо романтично - когато той и каже, че идея са му дали майките от дир.бг. Нека сам си го измисли, нека да е истинско.



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :) [re: anaiss]  
Автор Dars (логична)
Публикувано18.06.04 18:54



Благодаря на всички за мненията!
Приятна вечер!



Тема Re: малко по-встрани от темите ви :)нови [re: Dars]  
Автор Peни (щaстливa)
Публикувано18.06.04 19:43



Сещам се за една реклама, която е много полпулярна в Англия, и в момента дори.
Рекламата е за лек автомобил. И за да се покаже колко много удобства, комфорт и романтика предлага сюжета е следния:
Мъжът шофира, а до него пиятелката му разглежда страхотен годежен пръстен(сложен току-що на ръката й) с възхищение и възкликва:
"Страхотен, невероятен е! Колко карата каза, че е?"

Та мисълта ми беше, че зависи и от жената и нейната реакция би могла да развали и най-романтичната атмосфера, както пък да превърне обикновена вечеря на свещи и шампанско в незабравима.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.