Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Целулитнови  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано16.06.04 14:41



Някой знае ли някакво ефикасно средство против целулит?



Тема Re: Целулит [re: alex_iv]  
Автор treasure ()
Публикувано16.06.04 15:01



Най-доброто, за което аз съм чувала (но без да се очакват чудеса) е на Lierac.
Не го изпробвах, защото няколко месеца, след като родих целулитът изчезна.



Тема Re: Целулитнови [re: treasure]  
Автор alex_iv (алекс)
Публикувано16.06.04 16:40



Аз родих преди месец и половина. Това означава ли че трябва да измакам още няколко месеца и ако не изчезнат, тогава да търся методи за премахването му?



Тема Re: Целулитнови [re: alex_iv]  
Автор Beни (Майка на Лора)
Публикувано16.06.04 18:08



Току що ми препоръчаха крем на Галеник, който бил много ефикасен за целулит и намаляване на обиколката.



Тема Re: Целулитнови [re: treasure]  
Автор anna_par (shtastliva)
Публикувано16.06.04 21:35



а колко време след раждането изчезна? защото и аз съм се обзавела с един целулит...........а планирам да ходя на море и направо не ми се мисли. преди два месеца родих, ама ей на - още си го влача по бедрата.



Тема Re: Целулитнови [re: Beни]  
Автор treasure ()
Публикувано16.06.04 22:04



Да не ви отчайвам "пресните" майчета, но целулитът ми изчезна чак месец след като спрях да кърмя, т.е. 8 1/2 м. след раждането и то не напълно, имам още малко, но той вече е въпрос на диета, каквато още не съм предприела.
НО, всичко е индивидуално, аз не положих никакви усилия да го премахна докато кърмех, иначе се препоръчват анти-целулитни кремове веднага след раждането. Успех в борбата с целулита!



Тема Re: Целулит [re: treasure]  
Автор anna_par (shtastliva)
Публикувано17.06.04 02:15



ама могат ли да се ползват антицелулитни кремове по време на кърмене?питам, защото знам, че съдържат кофеин.



Тема Re: Целулитнови [re: anna_par]  
Автор treasure ()
Публикувано17.06.04 11:18



Трябва да се прочете какво пише на листовката на крема, повечето не препоръчват изполването му по време на кърмене и затова аз не съм се мазала почти 8 месеца.



Тема Re: Целулитнови [re: treasure]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано17.06.04 22:34



Treasure, цяло съкровище си - заради теб вече имам надежда, че целулитът, който никога не съм предполагала, че може да имам, е временно явление. Само дето имам да си почакам...



Тема Re: Целулитнови [re: rumche]  
Автор treasure ()
Публикувано18.06.04 00:04



И аз за първи път в живота си имам проблеми с целулит и излишни кг., въпреки че за околните тези проблеми са плод на моето въображение.
По собствени наблюдения съветвам всички майчета, които кърмят въобще да не обръщат внимание на целулита и килограмите, действа страшно депресиращо. Аз пробвах стари дънки 9 месеца след като родих, защото не исках да изпадам в носталгия по старата си форма. Сега 1 г. след раждането, ако откажа шоколада може и да успея да затворя ципа.

Редактирано от treasure на 18.06.04 00:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.