Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ПОЛИЖИНАКСнови [re: denisy]  
Автор shannon (малката)
Публикувано29.06.04 16:35



здрасти, и аз си задавах същите въпроси но се доверих на 4и4о доктор и си проведох лечението, което в крайна сметка е локално и не се абсорбира дотолкова че да е опасно от плода. но 4и4о доктор каза да ограничим сексуалните контакти в този период защото татетата носят също гъби и бактерии.
лекувай се спокойно пък не знам дали знаеш но най-злите гъби са от породата гъбички



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ БЕБОВЦИ- 2004нови [re: Si Key]  
Автор evpraksia (тя е)
Публикувано29.06.04 16:40



На мен по принцип ми е удобно по всяко време до Четвътък другата седмица, вече и алергията ми мина, така че съм добре. В Четвъртък по обяд ще се явявам на лекарска комисия за болничния ми, понеже изтича, и не знам колко време ще отнеме. Но в Четвътък със сигурност ще мога за след работно време.
С вас съм!!
Дано вече да се видим, да си побъбрим и да си направим снимки!!!

Поздрави на всички!!!



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ БЕБОВЦИ- 2004нови [re: peggy]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано29.06.04 16:53



ОК, за мен принципно няма проблем и за двете седмици, да си кажа.
Иначе бебо и при мен е много активен - ритка, върти се, заема странни позиции, дори и в момента ритка Аз на 1.07. съм при Мазнейкова на преглед и тогава се надявам да се разбере какво съкровище се гушка в мен Обадих се дори днес да попитам дали хубавия апарат работи вече, защото няколко момичета бяха писали, че бил повреден и ми казаха, че работел. Да се надяваме, че е истина и ще може да се запише прегледа на видеокасета. Още 2 дена и ще се разбере, а тогава ще ви пиша подробно по темата

Шантав!

Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ БЕБОВЦИ- 2004нови [re: Si Key]  
Автор peggy (непознат)
Публикувано29.06.04 17:44



За Мазнейкова и аз съм решила да ходя при нея, но още не съм се обадила да си запиша час.



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ БЕБОВЦИ- 2004нови [re: Si Key]  
Автор evpraksia (тя е)
Публикувано29.06.04 19:13



И при мене бебо заема странни пози и се върти на всички страни. Вечер го усещам как рита. Миналата седмица се видя, че е момче ама не беше много сигурно, и си мисля и аз да посетя тази д-р Мазнейкова щом е толкова добра, да видим.

Поздрави на всички!!!



Тема Re: НОЕМВРИЙСКИ БЕБОВЦИ- 2004нови [re: evpraksia]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано30.06.04 12:36



Значи по принцип е хубаво точно сега около 20-21 г.с. да се ходи при Мазнейкова или Томова, защото се гледат органчетата на бебето, как се развива и т.н. Може нещо да съм в грешка, но поне аз така съм разбрала нещата. Запазването на час много рядко става от днес за утре, а за малко по-късен период, да знаете да си предвидите.
Много ми е интересно утре как ще мине прегледа, какво ще се окаже бебчето ни и най-важното нямам търпение да си го видя човечето, дето така активно ме ритка

Шантав!

Тема СРЕЩАТА!!!!нови [re: evpraksia]  
Автор kasmet4e (новак)
Публикувано30.06.04 16:07



Момичета, вече половин час чета мненията и така и не разбрах, ще има ли среща или не? Нали се говореше приди време за 3.7. Какво Става? Аз с удоволстие бих дошла
Исках и да ви помоля да сме по конкретни в избора на теми, имаче темата пак стана много дълга и аз специално се обърквам, какво съм чела и какво не
ДОСКОРО, ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И БЕБО!
чАКАМ ДАТА И ЧАС НА СРЕЩАТАТА



Тема За СРЕЩАТА обобщенонови [re: kasmet4e]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано30.06.04 16:35



Мило късметче,
Аз на няколко пъти повдигах темата и вече ми става неудобно. Значи за среща вече сме няколко момичета и доколкото знам, май ще е за другата седмица. Въпроса е, че peggy е на смени и другата седмица ще може четвъртък и петък (тогава почива), а тази - петък и събота; denisy е в отпуск от 12.07. следователно трябва да е преди това; за Exchequer няма проблем; evpraksia може до четвъртък другата седмица; за мен по принцип също няма проблем.
До тук ставаме общо 6 за среща. От целия разбор се оказва, че можем да си направим среща сега е събота или другата седмица в четвъртък след работа.
За това сега момичета казвайте за кога да се разберем - за събота 3.07. или четвъртък 8.07. ? Самата среща може да я направим или в някой парк или на някое заведение, където да се размазваме на спокойствие и важното - да има тоалетна
Хайде, време не остана

Шантав!

Тема Re: За СРЕЩАТА обобщенонови [re: Si Key]  
Автор evpraksia (тя е)
Публикувано30.06.04 16:55



Това с тоалетната е много важен въпрос !!
Аз не се сещам за парк с тоалетна .
Ами аз мога и в Събота, и в Четвъртък след работно време, хайде казвайте вие!!
Ако ще е на Света Неделя може в Happy, там поне със сигурност има тоалетна и има и маси отвън!!



Тема ауч:(нови [re: Si Key]  
Автор Aurora (Schumi`s girl)
Публикувано30.06.04 17:08



жалко, че няма да мога да дойда, утре заминаваме на планина за 10 дни
но нищо, следващия път

Въпросите никога не са неудобни. Такива са понякога отговорите.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.