Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Извън тематанови [re: Tandoori]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано10.06.04 22:56



Tandoori, какво стана с тризнаците за които беше пуснала тема?



Тема Re: Извън тематанови [re: *Milena]  
Автор Tandoori (veche mama)
Публикувано10.06.04 22:58



Ще ти кажа на бележка, не е за клуба



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: snich]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано10.06.04 23:10



Не винаги това че бебето е при теб е предимство. Особено ако сте три жени в стаята с три бебета. Може да не мигнеш през цялата нощ,а след раждане се нуждаеш от почивка. Трудно ти е ставането ,лягането. Ако ти е първо бебе ,незнаеш как се държи ,а какво остава да успееш да го повиеш така както те са го направили.
В ОБ са отделно ,но винаги можеш да отидеш при него. Кърменето в болницата обикновено отнема доста време и през това време бебо си е при теб. През останалото го виждах от прозорчето. Винаги когато се разплачеше отивах при него. Така, че не е проблем, че не е точно до леглото ти.



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: bobolinaaa]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано11.06.04 00:04



два пъти съм раждала в АГ болница.
изборът ми беше определен от лекаря, при когото раждах. ако си имаш лекар, на когото имаш доверение, няма абсолютно никакво значение в коя болница ще раждаш.

аз лично съм доволна от АГ болница.



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: *Milena]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано11.06.04 08:43



Мисля си,че е добре за първескините да са постоянно с детето си.Никога преди да родя не съм държала бебе в ръцете си Смелостта да държа Ренета дойде от неволята.Родих в 18:35.Оставиха ме да си почина и да се наспя , и ми я донесоха към 11:00.Показаха ми как се сменя памперс,как се повива бебе,къде да ги търся при нужда и изчезнаха.Доста време хипнотизирах Рена от разстояниеПосле...."мечка страх,мене не" и я вдигнах.Отначало доста непохватно,но се оказа,че не било трудно А и тя така ужасно ревеше последното денонощие,че не знам какво щяхме да правим,ако не можех да я взема



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: snich]  
Автор di_ma (diemma)
Публикувано11.06.04 08:55



Ама никой не е казал,че в ОБ не могат да се вземат бебетата.Моето беше на 2 метра от мен,макар и в съседна стая с прозорец.На мен ми беше много удобно така.За второто си раждане (дано да има такова) пак ще отида в ОБ.



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: snich]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано11.06.04 13:30



Основното което исках да кажа е ,че в ОБ ,това че са в съседната стая ,не ти пречи да си винаги когато искаш при него. Все пак и като се приберете в къщи не сте неотлъчно при бебето.
Златко много плака там ,тъй като аз нямах кърма в родилния дом,почти непрекъснато бях при него. Можеш да виждаш как ги сменят,теглят,къпят.
Не са някъде из етажа и да го виждаш за 20-30 мин колкото да го нахраниш.



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: *Milena]  
Автор vili_d (непознат )
Публикувано11.06.04 15:59



Аз също раждах в ОБ (22 Август 2001г. секцио). 2 дни в интензивното и след това в нормална стая. Дадоха ми дребчо за обедното хранене след като ме преместиха и когато се върнаха след около половин час да приберат децата в бокса аз им казах, че той 6те спи при мен и те ми го оставиха. Връщала съм го в бокса смо ако излизам в двора, сутрин за консултацията, за къпане и сменяне на памперс (но веднага псле при мен), и чак след последното хранене го слагах в легълцето, но и тогава когато не ми се спеше се събирахме вечерта в бокса компания при бебенцата и си си гледкахме. Акушерките от нощтната смяна влизаха, но никога не са ни казвали да излизаме, дане стоим при бебетата.............
КОГАТО ИСКАХ (ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ) ДРЕБЧО БЕШЕ ПРИ МЕН!!!



Тема Re: За или против АГ болница - Варнанови [re: vili_d]  
Автор snich (Renina mama)
Публикувано11.06.04 19:12



Е,така звучи съвсем различно Явно в ОБ е много по-добре.Но....не мога да върна времето назад.Преди да родя исках да съм в ОБ,но направих уговорка с доктор от АГ,който ме прецака в крайна сметка Останалото ще прозвучи доста каруцарско,така че спирам до тук




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.