Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема да помогнем на една жена да стане майка  
Автор ronika77 (veche mama)
Публикувано04.06.04 20:17



Редактирам в началото!





А сега още една тема!
Кога да очакваме нов призив?! Мисля, че става прекалено!





Искам да помогнем на една млада жена! Проблемът и е следния. Тя не може да износи бебе, защото е имала гинекологични проблеми. Със съпругът и много искат да имат дете и търсят приемна или така наречената сурогатна майка /поправете ме ако не се казва точно така/. Това за тези които не знаят обяснявам - взима се матерял от майката и бащата и приемната майка, просто го износва 9 месеца. Сумата която предлагат е
10 000$. Живеят в чужбина, ще поемат всички разходи на жената по време на бремеността и раждането. Ако желае може да прекара няколко месеца при тях в чужбина или да бъде в България. Въобще съгласни са да задоволят всеки каприз на жената.
Преди да затворите темата и да кажете - аз нигока не бих го направила, "обходете" мислено вашите близки и познати, такива които вече имат деца и биха се съгласили на такова нещо.
И още нещо, сигурно има такива, които ще изразят негативното си мнение, ще се "нахвърлят" върху мен поради религиозни, хуманни или незнам си какви причини и т.н......................на тях искам да кажа МОЛЯ ЗАПАЗЕТЕ МНЕНИЕТО ЗА СЕБЕ СИ И НЕПИШЕТЕ! Светът върви напред!

Пускам тази тема, защото срещата с тази млада жена ме трогна дълбоко!

Забравих да напиша емайла и:
****@hotmail.com

Редактирано от Debora на 05.06.04 20:31.



Тема Re: да помогнем на една жена да стане майка [re: ronika77]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано04.06.04 20:24



А ти защо не го направиш ?



Тема Re: да помогнем на една жена да стане майка [re: dodo_dodo]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано04.06.04 20:52



По-уместен въпрос не мога да си представя
Защо обаче имам чувството че това вече сме го чели, и то съвсем неотдавна? Та дори и цената беше същата



Тема Re: да помогнем на една жена да стане майка [re: ronika77]  
Автор Krassi (минаващ)
Публикувано04.06.04 21:15



Е толкова ли е "просто" да износиш едно бебе? За мен не е........., а ако за теб е отговори на Додо



Тема Re: да помогнем на една жена да стане майка [re: Krassi]  
Автор new* (искам!)
Публикувано04.06.04 21:17



Ей, защо се нахвърляте върху човека бе? Иска да помогне, ако може. Може пък някой да се навие... Никога не се знае откъде ще ти излезе късмета.



Тема Само един въпрос: [re: ronika77]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано04.06.04 21:29



къде живеят хората? След като плащат в щатски долари, подозирам, че са в Щатите. Там, доколкото зная, това е незаконно, за разлика от Канада, в България не знам.
Това е важна информация за жената, която се навие на това!

I only work to enjoy when I am not working.


Тема Re: да помогнем на една жена да стане майка [re: new*]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано04.06.04 21:30



Защото това е незаконно в повечето държави, да не говорим за смешно ниската цена. То не случайно при осиновяване се минава през сума ти процедури и тонове хартия, както и през психо тест( поне тука де) иначе всеки ненормалник ще си плати 10 те хиляди и оставям на твоето въображение какво ще може да прави с бебето, че има бременни жени тука. Не казвам че тези хора конкретно са такива, но има всякакви...
Ако пък авторката толкова много иска да помогне, защо не го износи тя?



Тема Re: Само един въпрос: [re: geminarius]  
Автор Krassi (минаващ)
Публикувано04.06.04 21:40



В щатите е напълно законно, но се обвързва с юридически документи и е много по-скъпо. При всички случаи намесата на адвокат е задължителна.



Тема Re: Само един въпрос: [re: Krassi]  
Автор geminarius (beauty fool)
Публикувано04.06.04 21:52



За да съм сигурна в думите си, се допитах до съпруга си. С него гледахме преди време репортаж и двамата помним, че в САЩ е незаконно. Освен ако няма определени щати, в които да е валидно това?
А че трябва адвокат - то е логично - и двете страни трябва да го изискват, иначе ходи докажи чие е бебето.
Мое лично мнение е, че никой няма да се навие. Особено от този клуб.

П.П. Сега се сетих и за сериала Friends, където Фийби износи децата на брат си и снаха си. Явно ние сме в грешка.

I only work to enjoy when I am not working.


Тема Re: Само един въпрос: [re: geminarius]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано04.06.04 22:12



Незаконно е по този начин ( с обява по Интернет) без намесата на адвокат и доктор ако не се лъжа, защото не е толкоз просто-на ти бебето, дай си ми парите Гледах документален филм за една майка-сурогат, беше подписала договор че няма да има никакви права над детето и че няма да търси никакви контакти с него след раждането му, е сещай се че обърна света и го намери накрая, по време на снимките водеше дело за да си вземе детето обратно и накрая успя, много добре формулирано решение беше, за жалост не го помня дословно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.