Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано05.06.04 01:21



Чета, давай само по 1 ампула 2 сс вит. С. Ако не иска да яде не му давай. По-добре да не се тъпче, така организма се заема да се бори с вируса. Разбира се това не се отнася за водата, оводнявай го, но нека да яде по-малко и леки неща.

Ще ти кажа само едно нещо, колкото и да звучи невероятно май наистина има Сатурнова дупка. Александра се разболя 5-6 дни след рожденния си ден за първи път...
Дано да се оправите скоро.



Тема Re: Болни сменови [re: Vache]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано05.06.04 10:48



Kaква е тази Сатурнова дупка?

Днес повърна вит.С-то
Потдържа около 37,3-37,5 градуса Т и кашлюка.
Някой да знае някакъв препарат за пръскане на гърло? Посмъртно не мога да му намажа гърлото с нищо, а е много зачервено и повръща по тази причина.
Иначе апетит има пу-пу.




Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано05.06.04 10:53



Тантум-Верде цъкалка



Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор vemite (непознат )
Публикувано05.06.04 10:54



За пръскане ползваме или Тантум верде или биопарокс по преценка на лекарката. Доволна съм и от двете. В последно време ми дадоха един флакон с алое и също много помага. Но не знам откъде можеш да намериш. На нас ни го даде лекарката ни. Тя е ходила на някакъв семинар за алоето и от там го е взела. Може да се ползва често и за по-продължителни периоди.
Дано се оправи скоро малкия сладур.



Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано05.06.04 11:32



Ами според астрологията има такъв период на безпокойства и неприятности, наречен Сатурнова дупка. Казват, че хората около рожденните си дни изпадат в такава дупка. Е, това разбира се е в една сфера, която не всички смятат за сериозна



Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор honey13 (scorpio)
Публикувано05.06.04 15:05



С-то го слагай в сока.

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Болни сменови [re: vemite]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано05.06.04 19:49



Стават ли за едногодишни бебоци тези пръскала?



Тема Re: Болни сменови [re: Чeтa]  
Автор vemite (непознат )
Публикувано05.06.04 20:44



Проблема е че съм си изхвърлила листовките от лекарствата. Аз съм ги давала на каката. Ние засега сме здрави да чукна на дърво. За алоето съм сигурна, че може и на бебе, но незнам откъде можеш да го намериш. А за другите две може да попиташ в аптеката. Биха могли да ти прочетат листовките. Съжалявам, че повече не мога да ти помогна. Между другото се сетих, че на една приятелка изписаха Дактарин за зачервено гърло( 4 месечно бебе) . Той е като гел и мисля, че се даваше по половин мерителна лъжичка. Смуче се от детето докато се разтвори и го глътне. Аз също съм давала на каката. Сладко е и много приятна. Така, че може да пробвате и с това( около 10 лв. беше).Дано се оправите скоро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.