Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 06.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Октомври 2004 подновена! :)  
Автор 3te...ki (трите точки :))
Публикувано21.05.04 14:43



4.10.2004 - М и м о з а

5.10.2004 - S o n n e -
момиче

5.10.2004 - 6 6 6 - момиче

5.10.2004 - c l o v e r - момче

5.10.2004 - c v e t e 7 - момиче

6.10.2004 - p e t e t o - момче

9.10.2004 - F i g h t y - момиче

10.10.2004 - m y r z e l a n a (близнаци!!!)

12.10.2004 - I l i y a n a

16.10.2004 - F r e e S o u l

16.10.2004 - Р е н и

17.10.2004 - 3 t e . . . k i

20.10.2004 - A l y a

23.10.2004 - S n e g i n a

1.11.2004 - r a j c e t o
- най-новото попълнение













Тема Re: Октомври 2004 подновена! :) [re: 3te...ki]  
Автор ббб (щастлива)
Публикувано21.05.04 16:42



еххейй, добре че си ти, че останали съвсен ни е напекла жегата, а как добре ми се отразява това хубаво време ммм....

много слънчеви усмивки от нас




Тема Re: Октомври 2004 подновена! :) [re: 3te...ki]  
Автор Alya (нова)
Публикувано21.05.04 17:30



Привет и от мен!
Май и моят мозък нещо се е размекнал от жегата:))) Отсега започвам да се чудя как с още по-пораснали коремчета, и все по-нарастващи температури ще изкараме лятото.
Днес излязох по обед по работа и за отрицателно време всичко ме заболя-глезени, крака, кръст....А още не съм качила килца.
Май ще наблягаме повече на разходките рано сутрин или привечер.
А какво ви е мнението за ходенето на плаж и на море? Май като чувам, повечето ми познати казват, че при внимателно третиране на слънце няма проблем?



Тема Re: Октомври 2004 подновена! :) [re: Alya]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано22.05.04 15:37



За моренце и ние с моя другар се 4удим?
Знам ли, много противоречиви мнения чувам - и на мен ми се иска да отидем.
Може би е добре юни или юли защото после ще сме с много големи кореми и няа да ни е комфортно. Предполагам 4е не трябва да се прекалява със слънцето - тук в една тема четох че доктор е посъветвал една бременна да си пече гърдите - било полезно за тях- на мен ми звучи логично но да не се прекалява все пак.
В книжките за бременни четох че плуването осбобенно в морска вода било най-препоръчителния спорт за бременни(не разбира се по 10-20 км на ден)
Така че давайте да ходим на море:-)

TA TAKIVA MITI RABOTI DE!


Тема Морето, моретоооооо... [re: rajceto]  
Автор Free Soul (светла)
Публикувано22.05.04 16:27



Много поздрави на морето да му предадете от мен!
Ние ще го пропуснем тази година. И миналата го пропуснах - а това ми се е случвало досега само 2 пъти от 4годишна възраст насам...Ама миналото лято ходихме много по планините, аз бях на нова работа и не взех дълга почивка, та затова щурмувахме баирите. Беше чудесно и не усетих липсата на морето..., за мое огромно учудване...

А това лято смятаме да правим един сериозен ремонт в гарсониерата ни - досегашната кухня ще стане стая на бебето, а балконът ще преустроим на кухня...Ще се слага алуминиева дограма, паркет в бебешката стая, ново обзавеждане за нея, ще купуваме пералня със сушилня, нови шкафове за балкона-кухня, тапети, освежаване на боята...Да не споменавам колко неща още трябва да се вземат покрай очакваното щастливо събитие... Та мисълта ми беше, че ще ни трябват пари и няма как да се поглезим на морска водичка и слънчице...

Относно слънцето - чела съм, че излагането на него трябва да е по-умерено и в по-късните или ранни часове на деня, защото кожата на бременните е много чувствителна и предразположена към поява на характерни кафеви петна. Тъй че внимателно със слънчевите бани. Иначе си плувайте на воля, страхотен масаж е за тялото. Като месеци - юни и септември се препоръчват, защото и без това жегите ще ни се отразяват зле и бременните се потят повечко...

Та така...

Enjoy Life!


Тема Re: Морето, моретоооооо... [re: Free Soul]  
Автор rajceto (Slun4ice)
Публикувано22.05.04 20:19



ще се топнем и за теб! Ние може би ще отидем за ниаколко дни защото също правиме едни ремонтиииииииииииииииииииииии

TA TAKIVA MITI RABOTI DE!


Тема Re: Октомври 2004 подновена! :) [re: 3te...ki]  
Автор r_ven (непознат )
Публикувано23.05.04 11:30



eho,az sam nova mama.termina mi e kam 20 oktomvri.pol vse oshte ne se znae.vie kak tolkova rano ste razbrali ?



Тема Re: za moreto [re: Alya]  
Автор r_ven (непознат )
Публикувано23.05.04 11:35



zdravei,az sam novata mama.kazvat che sega uni mesec e mnogo hubavo da se hodi ,moreto bilo spokoino,temperaturite normalni.e vsichko s miarka razbirase.az sashto mnogo obicham moreto i mnogo mi se hodi,no ne sme reshili nishto oshte.uspeh.



Тема Re: Морето, моретоооооо... [re: Free Soul]  
Автор r_ven (непознат )
Публикувано23.05.04 11:45



zdravei,az pak she kaja che sam nova i oshte ne sam se orientirala dobre v tezi forumi ,malko mi e obarkano ,no dano svikna.neznam sega tova koeto ti pisha dali she go prochetesh. nie sashto she pravim remont i moje bi she propusnem moreto.imame tristaen malomeren i ot dve godini ne sme spriali s remontite.zasega si napravihme hola,koridora s kuhnoatai peralnoto.no drugite stai sa ujas.sega za bebo she triabva i nie da smeniame dograma ,parket i t.n.ta maja mi e maistor slaga perfektno laminat i parket,ako imash jelanie na dostapna cena moje da se chuem.moga da te svarja i s hora za dograma.znaia che e trudno ,no s bojiata pomosht she se spravim s vsichko.uspeh.



Тема Re: a dogramata? [re: r_ven]  
Автор Fighty (непознат )
Публикувано24.05.04 14:31



zdrasti r_ven.Dobre do6la:)
Pola na bebetata si go vidyahme na doppler.

Molya te mi dai koordinatite na firmata za dograma,za koyato spomena.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.