Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тест за бременност.  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано27.05.04 15:25



Момичета, препоръчайте хубав и сигурен тест за бременност, че ще полудея. Вярно, че само 3-ти ден ми закъснява и може и да не съм бременна, но много ме е страх.
ПОМОЩ!

Дайте малко инфо и за кръвния, ако имате! Къде го правят, за колко време става и т.н.




Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор dodo_dodo (трън)
Публикувано27.05.04 15:30



Хо Хо Хо

оппа, извинявам се



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано27.05.04 15:30



Спокйно бе човек - ти наистина си се паникьосала - от всичките "тестови" теми нали стана яно, че безпогрешен тест няма. Вземи си от най-близката аптека 2 различни вида и действай - дано резултатът те зарадва.



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор Sunny7 (непознат )
Публикувано27.05.04 15:39




станалото, станало,
успокойсе и дишай дълбоко

прекрасно знаеш, че е рано да се даде окончателен отговор на голямото ти питане

дано фактите те зарадват

а до тогава може да премислиш как ще действаш при всички възможни варианти

според мен е по-леко човек да сътворява виртуални решения,
отколкото да мисли пресиран от времето и фактите




Тема Re: Тест за бременност.нови [re: marid]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано27.05.04 15:45



Бе за паника си е, мани майтапа. Не е ли още рано за тест...ще взема да си направя, да излезе отрицателен да се успоко а после + и ще се побъркам съвсем. Ика ми се като го направя да знам поне 99,9% че е верен какъвто и да е резултата.



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано27.05.04 16:03



ами май-повечето тестове така ги дават ,че отчитат поне при 3 дневно закъснение направи си има голям избор,аз съм най-доволна от касетъчните беше някаква швейцарска марка ама пребий ме не се сещам,в рамките на майтапа ама колко от тия касетъчните съм направила след няколко дневно закъснение,дано резултата те удовлетворява адски е гадно човек да се чуства,че няма избор



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор marid ()
Публикувано27.05.04 16:19



Абе така е ..... но с тестовете нищо не се знае ( ама че успокоение!) - те всички ги водят със сигурност 99% до 7 дена след зачеването, ама..
ако можеш утрай още няколко дена



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано27.05.04 16:27



Споко,на мен ми закъсня две седмици.А имам спирала и се пазим и по календарния метод.Щеше да е голям майтап при това двойно подсигуряване да е станало нещо.
На десетия ден направих тест,беше отрицателен и се успокоих.След 4 дни ми дойде.Може да е от смяната на времето-виж как е ту топло,ту студено.Вземи си тест,за да се успокоиш,нали уж хващали бременността на седмия ден от зачеването.И не се шашкай,че дори не си,още повече ще ти закъснее.



Тема Re: Тест за бременност.нови [re: KaтИ.]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано27.05.04 16:50



Предният път, като забременях с Борис гледам, че съм си го наптавила на 8-ия ден след закъснението и беше положителен. Май ще изчакам да минат толкова.
Благодаря на всички!




Тема Re: Тест за бременност.нови [re: Чeтa]  
Автор Vache ()
Публикувано27.05.04 17:03



При мен Sure Quik даде + резултат в деня, в който трябваше да ми дойде... Слаба беше втората чертичка, но я имаше, при това го правих следобед. Струва 2,30 в нашата аптека.
За кръвния нищо не мога да кажа. Провери в


Стискам палци да е това, което искаш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.