Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Призив за помощ-и в центр. новини по НТ на 21 майнови  
Автор planet (joy)
Публикувано21.05.04 00:46



Калоян Давидов на 1 година и 5 месеца от София спешно се нуждае от операция на окото. Родителите му са много притеснени. В началото на годината му откриват тумор на очичките. Едното оченце е премахнато в следсвие на операция в България (25 февруари) поради опасност да не се разрасне тумора към мозъка. Другото оченце подлежи на лечение, но единствената възможност е в Германия. Сумата необходима за лечението на детенцето е непосилна за родителите му. Те са хлопали на не малко врати. Досега са набавени само 2000 лв от необходимите 7000 евро. А операцията на Калоян е насрочена за 10 май в Университетската болница в град Есен Германия. От името на родителите на Калоян - Събина и Десислав и от мое име ви моля за вашето реално съчувствие - проявете милосърдие - Калоянчо има шанс да бъде пълноценен човек, да живее в светлина...

Колко много зависи от нас сега. Не се знае с каква скорост се развива тумурът - операцията е спешна - всеки следващ ден може да е късно......

Данните на сметката, в която се събират средства за Калоянчо са следните:

Булбанк
Банков код 62176307
Сметка в лева: 1076203029
Сметка в долари: 1175597359
Сметка в евро: 1475646979

Телефона на майката: 0898 / 44 84 98 (Събина)


Очаквайте информация за Калоянчо и в централните новини по Нова телевизия от 19:30 часа на 21 май (петък) и в предаването "У нас" в събота (22май) от 10 часа пак по Нова телевизия.

Редактирано от planet на 21.05.04 00:53.



Тема Re: Призив за помощ-и в центр. новини по НТ на 21 майнови [re: planet]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано21.05.04 08:20



А коя е датата за операцията все пак?
10 май мина...



Тема Re: Призив за помощ-и в центр. новини по НТ на 21нови [re: lady Marian]  
Автор planet (joy)
Публикувано21.05.04 11:26



Именно датата е минала, но родителите не са имали парите и операцията се отлага докато се намерят достатъчно средства. Иначе болницата в гр. Есен ги очаква.



Тема Защо нищо не пишете? [re: planet]  
Автор planet (joy)
Публикувано21.05.04 12:13



Кажете ми моля, защо само четете призива, а нищо не ми пишете. Напишете си моля ви мнението каквото и да е то. Родителите макар и отчаяни все още се надяват че оченцето на детенцето им ще бъде спасено.



Тема Re: Защо нищо не пишете?нови [re: planet]  
Автор maiche (член)
Публикувано21.05.04 12:25



Ами то какво има за писане.... Ужасно е, когато се случват такива неща.... Сигурна съм, че кой с каквото може ще помогне и сумата ще се събере - не е толкова голяма, когато много хора реагират и повече са се събирали. От там нататък можем само да се молим всичко да завърши добре и детенцето да вижда, а родителите да не губят кураж....

ПС
- Може би е хубаво да дадеш и данни за пощенски запис, вероятно на някои ще им е по-лесно.
- Ако искаш, помоли mamma да го пусне на нейния сайт.



Тема Благодарянови [re: maiche]  
Автор planet (joy)
Публикувано21.05.04 12:50



Майче, благодаря ти много за съвета.! Ще публикуваме и адреса и ще пиша бележка на мамма.

Редактирано от planet на 21.05.04 12:57.



Тема Re: Призив за помощ-и в центр. новини по НТ на 21нови [re: planet]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано21.05.04 12:51



Ох

Извинявай, че нищо не пишем, но и аз не знам какво да кажа. Ще им изпратя малко парички (според възможностите си) и се надявам и други да постъпят като мен. Стискам палци на детенцето да се оправи и мисля, че идеята мамма да го сложи това на сайта е много добра.
Мисля, че могат да се съберат парите, сумата не е чак толкова голяма, колкото за чернодробна трасплантация, например.

Редактирано от lady Marian на 21.05.04 12:55.



Тема Re: Благодарянови [re: planet]  
Автор planet (joy)
Публикувано21.05.04 13:26



Адреса на който може да изпратите пощенски запис и да помогнете на Калоянчо да се оперира в Германия и да има надежда да вижда е:

Получател: Събина Давидова или Десислав Димов
Студентски град бл.55, вх. Г, стая 815
1734 София




Тема Re: Благодарянови [re: planet]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано21.05.04 14:58



Planet, вчера през нас мина един татко да събира пари за ослепяващото си детенце. По навик аз отказах - има толкова много хора от всевъзможни фондации, които спекулират с милосърдието ни! И после ме загриза съвестта - зачудих се дали наистина не е в нужда. Дали това е бил таткото на детенцето, за което информираш? Можеш ли да разбереш дали в четвъртък около 19 ч. не е минавал през "Мусагеница"? Ако е той, моля те да му предадеш извиненията ми! Ние ще пратим пари; няма да са много, но все пак...



Тема Re: Благодарянови [re: planet]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано21.05.04 15:57



Брррр,направо настръхнах.Дано се събере сумата,не е толкова голяма.
За пощенски запис май искат трите имена на получателя.Пусни пълните имена на майката или таткото.За мен лично този начин е по-удобен от разправии с банките.
Дано спасят поне едното оченце на детето.Колко мъка,Боже!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.