Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Офф:За никоветенови  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано20.05.04 18:43



Гледам, че из форума има доста момичета с интересни никове.Та да ви попитам как измислихте своя ник?Има ли някаква история и с какво е свързан?
Моят е доста скучен и е ясно от къде идва...




Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор nikol78 (avgustinka)
Публикувано20.05.04 18:49



Моя не е от най-интересните. И при мен "78" е ясно, а "nikol", идва от моминската ми фамилия -Николова!



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор Honda (пристрастен)
Публикувано20.05.04 19:05



Моят иде от мъжо. В началото той се ровеше из клубовете и нали е фен на Хонда ,ей на така дойде. После почнах да влизам и аз с неговият ник тук в клубчето, а той се жалваше, че като ходи по други клубове за автомобили и се "нахвърляли", и той се отказа от този ник , а аз си го поех. Така станах ХОНДА



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано20.05.04 19:36



Моят ник идва от Кралица Маб (Queen Mab(b)) - в келтския фолклор кралица на феите, по-късно, в английската литература се превръща във вдъхновение на много поети като кралица на сънищата. Първото й появяване в тази роля е в "Ромео и Жулиета" на Шекспир, а най-известното произведение, посветено на нея е философската поема на английския романтик Пърси Биш Шели, "Кралица Маб". В университета явно съм останала впечатлена от този образ, защото години по-късно съвсем спонтанно се превръщаше в мой ник, където и да се регистрирах.
А по едно време даже си мислех като си направя мой бар, да го кръстя така
Много дълго стана, ама това стои зад ника ми.





Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор Flash_ ()
Публикувано20.05.04 19:44



Никаква мисъл няма в моя ник, гледайки в монитора спрях поглед на думата и хайде...
Още ми е смешна обаче историята на Копче:-))))))
Дано види темата и пак каже....



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор mali (най-вече мама)
Публикувано20.05.04 19:52



Ами това си ми е от край време. Още докато бях ученичка, в един от гимназиалните класове трябваше да играем една симулативна игра, в която всеки има търговска фирма, съответно трябваше да се измисли име. И аз използвах първите две бувки от собственото ми и първите две от фамилното ми име. И така си остана

Редактирано от mali на 20.05.04 19:54.



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор galq4 (минаващ)
Публикувано20.05.04 19:56



и моя не е нищо особено
името ми, а 4 от новата ми фамилия,тъй като взех на съпруга ми и тя започва с буквата "Ч"



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: Flash_]  
Автор kopche (добро)
Публикувано20.05.04 20:04



Виждам аз, виждам!
На теб ти е смешно, ама на мен тогава ми се виждаше най-естественото нещо. Няма нищо измислено в тази история.
Добре, пак ще го разкажа.
Ами виждам аз клубовете на Дир-а, хубаво ама искат регистрация... Тръгвам аз да си се регистрирам, обаче в полето за ник-нейм си пише kopche. Незнам сега, защо така се е получило???
Естествено, аз веднага решавам, че това е системата за регистрация в Дир-а-подават ти някакво име и ти го приемаш, като свой ник-нейм. И оттам е ника. Просто ми беше спуснат "отгоре".




Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано20.05.04 20:07



Бях бременна, когато се регистрирах. Не знаех още пола на бебто, но имах вътрешно усещане, че е момиче и вътрешно желание да се казва Андреа. И двете се изпълниха в последствие
А $ е за благозвучие и с тайната надежда на Андреа да й върви И по $



Тема Re: Офф:За никовете [re: kopche]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано20.05.04 20:28




Смяяяяяххххх




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.