Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор miaou (Larus canus)
Публикувано21.05.04 10:12



И моя ник е ясно от къде идва...
Много обичам котките и откак се помня само прибирам бездомни мяучовци от улиците... Понастоящем имаме 3 (за ужасените относно хигиената да поясня, че живеем в къща и те си обикалят свободно навън и са много възпитани) - 1 сиамка, детето й "не-сиамче" и още една маца, която скоро ще влезе в Книгата на Гинес за най-стара котка... има няма 15 години откак е у нас...
А това в скобичките е по-интересно, но е пряко свързано с miaou - когато проверявах в речника как точно се пише, на едно от значенията излиза алтернативен правопис mew, което означава чайка буревестница, на латински Larus canus.... много ми хареса като скрит смисъл!



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: queenmabb]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано21.05.04 10:14



Гледала ли си фимлма "Мерлин" на Холмарк?
Там тя е главната лоша, въпреки, че тя създава Мерлин
Ама хайде да не измествам темата.
Другото значение на името й ми харесва повече



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор betanski_patilanski (с поздрав...)
Публикувано21.05.04 10:18



хе, 4е сладка теми4ка!

с голямо удоволствие си я 4ета! така съм свикнала с никовете на пове4ето от вас и мога да кажа 4е адски ви подхождат, 4е ако се запознаем с истинските си имена, сякаш ще е запознанство за пръв път и гаранция за допадане не ще има никаква!

аз се регнах то4но след една поредна преживелица и по принцип на мен все така ми върви ( не 4е се оплаквам)! аз съм си едно непорасноло дете и още ми се иска да творя пакости и да изпадам във веселото Патиланско Царство. никът ми дойде съвсем естествено и понеже се римува с името ми (много приятели ме нари4ат: Бетански от Бети) и така...

с поздрав най-сърде4ен,
ваш приятел ве4ен:

Весел Патилански


п.с. поне водя класацията на най-дълъг ник! и след като доказахме нашата изобретателност в намислянето на никовете, които ползваме, какво ще кажете да споделим за никовете, които даваме на нашите деца! при мен както сте забелязали пак се е полу4ило нещо като запазена марка и бодрото попълнение Виктория, фигурира като Викла-Пикла! кой знае колко ще ми се сърди за този ник, щото като нищо може да си и остане!? странно ми е защо моите приятели ве4е не ме питат " какво прави Вики, как е?" а използват Викли4ка или Пикли4ка за целта!!!???
за пояснение, Викла не идва от името и, а от това 4е беше голяма ревла като бебе...

та, поздрави от нащо Царство! бъдете весели, палави и съхранете детското у вас!



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: iva78]  
Автор KaтИ. (мама)
Публикувано21.05.04 10:20



По начало в нет пространството се подвизавах с ника poison.Много я обичам тази песен,не че аз съм отровна.Обаче,когато се регистрирах тук,вече бях бременна,пък и не ми звучеше много подходящо за мамешки форум.В крайна сметка не проявих особена фантазия и се кръстих на съкратеното си име.
Титлата ми също не е особено оригинална.



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: Дeлфин]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано21.05.04 10:23



Аз обожавам делфините. Мисля, че ми остана от времето, когато като дете четях "Белият лоцман" (уф, така ли се пишеше тая дума ) После вече всичко, което четях за тях ме караше да ги заобичвам все повече.



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: betanski_patilanski]  
Автор Дeлфин (момиче)
Публикувано21.05.04 10:31



на Ева не ми е дошло да и викам нещо различно, но на сестра ми, която е 10 год. по-малка и се казва Ася, като беше бебе и казвахме Асе басе портокасе, а като я питахме какво е, казваше: "бижу и малко дуде"



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: betanski_patilanski]  
Автор iva78 (гъба Пънчушка)
Публикувано21.05.04 10:35



Както вече написах мъжо вика на детето Пънчуше и всички разновидности на името - Пънчи, Панчушка
По-разпространеният му ник е Митю бибата.Покрай Митю крика.......
И тй.ъй като нашия син е най-добър в смученето на биба /с такова настървение..../ си пасна идеално.
Баща му също така му измисля разни индиански имена като :Голямото лайно /защото ака нехарактерно много за бебе/ и други, които не се сещам сега...



Тема Re: Офф:За никоветенови [re: Дeлфин]  
Автор fasulche (zelenichko)
Публикувано21.05.04 10:39



Аз съм я чела и много ми хареса, даже книгата я имам при родителите ми.

Кръгълче.


Тема Re: Офф:За никоветенови [re: KaтИ.]  
Автор aunt Ogg (непознат )
Публикувано21.05.04 10:39



И моя ник е от книга.Луда фенка съм на Тери Пратчет.Особено на трите вещици-Баба Вихронрав,Леля Ог и Маграт.Аз исках да е нещо като Баба,че тя е по-проклета(като мен),но всичко подобно беше заето.На англииски ника ми означава леля Ог,макар,че в оригинала на Пратчет е различно (Nanny Ogg).Ето ви една любима реплика от Леля:"Винаги съм казвала,че човек не може да прекали с чесъна."



Тема Re: Офф:За никовете [re: iva78]  
Автор ET (Rocka Rolla)
Публикувано21.05.04 10:46



и аз гледах филма и се очаровах, но книгата е 50 пъти по-добра, намери си я, аз съжаление не съм я мяркала из интернет на файлове, но по Славейков трябва още да се намира, два тома е, дебеличка и прекрасна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.