Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Off:българите в либия  
Автор @n@stell (минаващ)
Публикувано13.05.04 11:52



Вижте инициативата:




Димо - 26.12.03

Тема Re: Off:българите в либиянови [re: @n@stell]  
Автор Sierra_Nevada ()
Публикувано13.05.04 20:42



Не знам дали ще помогнем с тези писма.Аз пратих.Направете го и вие!Автоматично ми отговориха ,че са ми получили писмото и ще му обърнат внимание,даже благодарство изказаха ,че съм им писала.
...пак дано му обърнат,знам ли.Пращайте,пращайте!!!



Тема Re: Off:българите в либиянови [re: @n@stell]  
Автор Duci (Angel)
Публикувано13.05.04 20:52



Дано наистина да има ефект!!! Току що изпратих.
Като гледам репортажите по телевизията, сърцето ми се къса
Дано всичко свърши добре за горките жени!!!



Тема Re: Off:българите в либиянови [re: @n@stell]  
Автор milla (извънземна)
Публикувано13.05.04 22:31



Араби са направили анкета "Трябва ли да се намалят присъдите на българските медици, на тези които са заразили 400 деца с СПИН?"
на сайта на


Тази т.н. "Анкета" я има само на арабската версия на сайта, на английската липсва - като че ли е правена само за АРАБИ!!!
Говориха преди малко за нея и в предаването на Милен Цветков.
Нека да гласуваме за нашите медици!!!
ПОД СНИМКАТА С НАКЛОНЕНИТЕ ВЕЗНИ
от двете дупки кликате на горната дупка с трите знака!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
и след това натиснете долното дясно бутонче!




Тема Re: Off:българите в либиянови [re: milla]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано13.05.04 23:20



Аз го направих както си написала дано да е вярното! Процентите бяха близки . Дано да има успех!

Деница-5.12.2003г.


Тема Re: Off:българите в либиянови [re: milla]  
Автор Sierra_Nevada ()
Публикувано13.05.04 23:39



...и аз кликнах.
..сега видях,че има английска версия на сайта,но не откривам нищо по темата с медиците,продалжавам да ровя.....

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Sierra_Nevada на 13.05.04 23:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от Sierra_Nevada на 13.05.04 23:42.



Тема Re: Off:българите в либиянови [re: Sierra_Nevada]  
Автор milla (извънземна)
Публикувано13.05.04 23:45



На английската версия на сайта няма такава "анкета", явно е правена само за арабите!!!
След като избереш горната дупка с трите знака от долу има две бутончета - кликни върху дясното и веднага излиза процентното съотношение на гласувалите против смъртното наказание за нашите медици(в червен цвят) и на тези, които одобряват смъртната им присъда (в зелен цвят).
Трябва да ви кажа, че когато аз гласувах (към 21.30ч.) след предаването на Милен Цветков по НоваТВ , съотношението беше 23:77 в полза на смъртните присъди. А в момента е 51.4:48.6 срещу смъртните присъди.



Тема Re: а знаете ли, ченови [re: @n@stell]  
Автор bistra ()
Публикувано14.05.04 00:01



близките, децата, съпрузите на много от тези хора от години са безработни, мизерстват, пропиляли са всичко покрай процеси и пътуване, кой ги попита ТЯХ от какво имат нужда...
Да се събират подписи е лесно, да се свърши конкретна работа е по български трудно, по-скоро невъзможно...
Предлагам да се опитаме да разберем от какво имат нужда ДНЕС, тези хора!



Тема за анкетатанови [re: @n@stell]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано14.05.04 00:12



Влезнах, за да пусна тема за гласуването за нашите медици, но виждам че вече има такава.
За по-сигурно (да не стават грешки) пускам картинка с описание за гласуването.
1. Изберете първата възможност.
2. Потвърдете избора си.

Честно казано - не вярвам това да помогне, но... все пак.





Тема Re: за анкетатанови [re: Mamma]  
Автор milla (извънземна)
Публикувано14.05.04 00:27



В друг хубав клуб на дир.бг открих съвет как да гласуваме по няколко пъти в подкрепа на нашите медици. Направо го копирам:

"А тука(

) има скрийншот и съм оградил къде е правилния радиобутон ("ДА") и къде се регистрира вота, както и последователността.

Като свършите с това идете в Х:\Documents and Settings\ххххххххххх\Local Settings\Temporary Internet Files и намерете кукито Cookie:xxxxxxx@www.aljazeera.net, изтрийте го...и гласувайте пак
или изтриите cookies от internet options "




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.