Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Боже дано не стана като неянови  
Автор Kиapa (непознат)
Публикувано11.05.04 10:43



Няма нищо лошо да види внучето си , но не само когато тя си реши разбирай когато нас с мъжа ни няма за да може на спокойствие да ми рови из шкафовете , хладилника и където другаде се сетиш , не и да си харесва разни неща и да си ги преватизира , да говори на децатата ти непрекъснато против теб и каквото друго се сетиш . Омъжена съм от почти 18 години до преди 4-5 години траех , правих компромиси , но то край нямаше . Преди седмица се прибирам от работа срещам свекървата и свекъра на вратата пред входа нарамили 5-6 торби излизат от нас , били в къщи да видат децата на бързали да си тръгнат да не ги сваря , ама на ......... в торбите носили боклука да ми го хвърлили и ги държат зад гърбовете си , казах им , че не ми е приятно те да ми хвърлят боклука , не не те щели да го хвърлят и тръгнаха ............вечерта ми потрябва пласмасова кутия да прибера нещо............. ами оказа се , че вече нямаме кутии бабата и дядото ги изхвърлили не били хигиенични , после се оказа , че липсват и видео касети дядото искал да ги гледа ........... ясно с какво са били пълни торбите . На другият ден свекърва ми се обади да ми заяви , че толково добре си прекарали у нас пък на аз съм взела и съм се прибрала и съм им развалила деня и.................ла-ла-ла . Затворих и телефона наистина нямам нерви . Винаги съм искала да се разбираме , но как ? Имам 3 сина искрено се надявам да съм по различна свекърва .
Сега ми се обади лелята на мъжа ми да ми каже колко е обидена свекърва ми и как трябвало да и се извиня щото съм и развалила кефа да си рови у нас на спокойствиеТя жената искала да ми помага пък аз Да бе сигурно не съм оценила пренареждането на щкафа ми за бельо например и коментари от рода , ами на то като носите такива гащи как ще имате деца - не харесва нещо бельото ми , много интересен коментар като се има предвид ,че имам 3 деца .......... Какво ли знам аз все пак тя е учителка



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: Kиapa]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано11.05.04 10:49



Я - грубо казано - всеки да си знае мястото. От майка ми съм научена, че по къщите на хората се ходи само след изрично уведомление и ПИТАНЕ дали е удобно. За ситуацията, в която ти отсъстваш от дома си изобщо не искам да коментирам. Никога не си спомням у нашите да е идвал някой родител без да се е обадил да пита дали някой не е ангажиран и няма да притеснят.
Нищо няма да търпиш повече. Разбираш се с мъжа си, взимате им ключовете и това е. Как ще ти пипат нещата бе хей! Тези хора луди ли са. Я разиграй и ти една сцена на обидена да видим. Леле какво нахалство. Направо ми кипна кръвта. Спри да говориш и искай ти извинението, че ти влизат, пипат и си позволяват да се произнасят.
Я малко повечко характер.



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: Kиapa]  
Автор sli_vka (плодче бе)
Публикувано11.05.04 10:58



Ужас!!!!Колко подобна ситуация с мойта,а аз съм омъжена от няма и две години и търпя този ад!!!Лошото е , че дори собствения си син не уважава и го плюе.А си мислех че няма толкова гадни случаи като моя.Да не говорим,че в деня,в който погребахме баща ми,тя не пожела да гледа бебето,отиде си на работа и мъжът ми трябваше да го гледа, вместо да дойде.....И за капак вечерта като се прибрахме ми спретна скандал,защо не е изчистено вкъщи и какви ли не отрови.Ако не мислех за това,в какво положение изпада мъжът ми щях да й забраня да вижда детето,но все пак той не е виновен че тя е такъв звяр.Абсолютно те разбирам и на мен ми се рови в нещата постоянно като ме няма и ми се приватизират абсурдно ненужни неща.....Искрено стискам палци да намериш изход от този ад и повярвай ми след такава свекървещица ти няма да бъдеш лоша със снахите си



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: NVN]  
Автор bimba (Викината мама)
Публикувано11.05.04 11:03



а не-е еба ти ужасията бе Киара защо не вземеш да сложиш една камера някъде да ги снимаш да им натриеш носовете и на тях и на родата дето така умело е манипулирана от "съкровищата" и после моя дом бил моята крепост ,а децата какво казват като дойдат натрапниците



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: NVN]  
Автор Kиapa (непознат)
Публикувано11.05.04 11:04



Тя няма ключ не , че не се поиска . Издебват когато децата са сами в къщи и хайде на копона . А това , че трябва да се обаждат да питат и тогава да идват е говорено 100000000000000000000000000 пъти , но за нея е неприемливо как тат там живее сина и внуците и кои сме ние да и казваме кога да идва и кога не тя така си била решила и толкова .



Тема Re: Боже дано не стана като нея [re: Kиapa]  
Автор mali (най-вече мама)
Публикувано11.05.04 11:09



Може би няма да съм ти много от полза, защото моята свекърва е един прекрасен човек, но защо мъжа ти си трае? Все пак и той трябва да вземе някакво отношение по въпроса!
А и какво е това нахалство от страна на свекърва ти? Ужас. По-добре скарани, отколкото да я търпиш!!



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: Kиapa]  
Автор Teди (с Огънче)
Публикувано11.05.04 11:11



Все едно говориш за моята



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: Kиapa]  
Автор V. ()
Публикувано11.05.04 11:13



Боже , БОЖЕ, БОЖЕ!!!!!!!!!
Българио, Българио велика!
Докога бе, няма ли малко Европа да погледнем.....пък не дай си боже да я видим.....
Абе, то съм бувала, то си ги имам и аз(моите са две свекърви, щот свекърми е по-гаден и от нея), ама твойте са ВЪРХА БРЕ!

Не бой се, хич не си сама!
Моят свекър не пожела да види дори снимките от първият рожден ден на внучето си, кво остава да иска да види самото си внуче, на живо!
Забрави!
Да не ти казвам, че до сега едно зрънчо не й е купил!
НИЩО!

Леле, леле.....
Кви са тия хоре бе



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: mali]  
Автор NVN (на усмивката)
Публикувано11.05.04 11:16



Тооооочно се канех да питам по въпроса за синчето - съпруг. Извинявай за израза, но се вбесявам и от двата варианта (на които се нагледах напоследък) и свекърва и тъща да говоря срещу половинката, а собственото чедо като че е глухо или не разбира.



Тема Re: Боже дано не стана като неянови [re: mali]  
Автор sli_vka (плодче бе)
Публикувано11.05.04 11:16



Е да оттогава се правя на ударена и въобще не обръщам внимание на глупостите,ама тя си знае нейната песен....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.