Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защитен крем против слънце  
Автор Bebka (щастлива мама)
Публикувано30.04.04 16:12



Питането ми е свързано с подходящ за бебе крем за лице при излагане на слънце -имам предвид разходките навън в слънчеви дни.Интересува ме марка и ориентировъчна цена.Има ли такъв на Бюбхен и как точно се води?
И друго питане - необходимо ли е през лятото да се маже бебето със слънцезещитни лосиони, не на море обаче, а за разходка в градски условия?

Благодаря, момичета!



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Bebka]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано30.04.04 17:09



аз ползвам Клоран Бебе, 30 фактор. Мисля, че трябва да се слага и в градски условия, защото нашите бели бузки се зачервяват много бързо.
Това кремче струва 20 лв. Други, които видях, струваха пак по толкова. Бюбхен Слънце има в Малкия принц в Стрелбище, не знам колко струва.





Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Bebka]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано30.04.04 17:59



ДА, има слънцезащитно мляко на бюбхен, фактор 32, което се ползва и в градски условия. Аз го ползвах миналото лято и съм много доволна - размазва се и попива лесно, защитава добре.
Можеш да го видиш ето тук:



Бях взела и някакъв защитен крем, но беше с консистенцията на цинковия и бебо изглеждаше като германка на плажа в Китен.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Bebka]  
Автор Biba ()
Публикувано30.04.04 18:29



И аз мислих да пускам подобна тема. Аз купих преди 2 седмици един на Babylove (фактор 40) и още същият ден попаднах на много протеворечиви мнения. Оказа се, че бебе под една година не се мажело със слънчев крем, защото било вредно за кожата. Трябвало просто да се избягва излагането на слънце. И аз сега се чудя. Някой чувал ли е подобно нещо? Ние другата седмица сме на преглед и имунизация и смятам да питам лекарката ако не забравя, че в тоз интернет какво ли не пише, да не знае човек на кой да вярва...
А на Бюбхен има няколко вида- млека,кремове, пяна и спрей...


Lea 08.01.2004

Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Bebka]  
Автор @n@stell (минаващ)
Публикувано30.04.04 20:57



nie sme si kupili na VICHY factor 60 i e 19.60
ama zasega si majem buzkite i to samo kato e kraino neobhodimo


Димо - 26.12.03

Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Biba]  
Автор treasure ()
Публикувано30.04.04 20:58



Вчера купих крем Чико 50 фактор (почти 12 лв.), имаше и млека Бюбхен, но реших, че за лице е по-добре крем, а и казаха, че дори на много нежна кожа понасял, но мен ме е страх и днес не го намазах, канех се да ви питам дали става за лице на бебе под 1 г. На него, а и на Бюбхен пишеше малки бебета да не се излагат на силно слънце, но какво, да не се разхождаме ли по тази причина? Алекс вече е с тен по лицето и ръцете, въпреки че се крие зад чадъра на количката.
Споделете, какво знаете по въпроса моля ви!



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: @n@stell]  
Автор MSL (непознат)
Публикувано01.05.04 15:54



Миналата година ползвахме Клоран 30 фактор. Преди няколко дни отидох до аптеката в квартала и там ми преполъчаха VICHI, и ми казаха, че тази марка е малко по-добра от Клоран, защото VICHI се продава само в аптеките и е по-контролирана марка. /Те са приблизително на една и съща цена около 20 лв./ Вярно ли е това и кажете ми вашето мнение моля. Препоръчайте ми защитен крем, защото е време вече да мажем нежните личица на децата ни



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: MSL]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано01.05.04 16:44



не знам дали Виши е по-добра от Клоран, но при всички положения е много добра марка, продуктите са много качествени. Аз например предпочетох Клоран пред Виши само защото на Клоран изрично пише Бебе, докато на Виши пише за деца без да е уточнено от каква възраст.




Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: queenmabb]  
Автор bibi (вярваща)
Публикувано01.05.04 19:59



Аз след като се консултирах тук в клуба и с консултанта на аптека сСанита купих на Вики Юсеринструва 20 лв. защитата е 90% с фактор 30. Предпочетох го пред Виши понеже е специализиран за деца над 6 месеца.


Виктор 17 08 2003



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: Bebka]  
Автор gioia (мамата на Жужи)
Публикувано01.05.04 21:30



И аз много проучвах, но дерматолог, а после и консултант в аптеката ми препоръчаха пред Виши, Клоран, Рок и т.н. ...
Френската Ла Рош - Позе ( 40 фактор за бебе)- медицинска козметика е и е най-пречистена от всички. Взех това и съм доволна засега. Много лесно се разнася. Малко по-скъпо е 25лв. за 100мл.



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: MSL]  
Автор marid (i Martin)
Публикувано01.05.04 22:24



Клоран е много добра мед.козметика и като Виши се продава само в аптеките - не знам защо са ти казали друго. Аз мажа Марти с Клоран и съм много доволна - предпазва чудесно. Въобще цялата им бебешка серия е страхотна.



Тема А каква е трайността на слънцезащитните кремове?нови [re: Bebka]  
Автор tinkerbell (the bright side)
Публикувано03.05.04 00:40



Аз имам недоизползван бюбхен от миналата година. Дали мога да го ползвам и тази?



Тема Re: Защитен крем против слънценови [re: MSL]  
Автор *Milena (Варна)
Публикувано03.05.04 07:50



Клоран също се продава само по аптеките. Аз лично предпочетох тяхното кремче ,защото е за бебета ,докато на Виши е детско. Също така е хипоалергенно,което беше важно за мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.