Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Проходилка за една незряща майка?нови  
Автор planet (joy)
Публикувано17.04.04 01:36



Мили майчета и татковци,
Ако на някой му идва на сърце и вече няма нужда от проходилка , много ви моля да ми пишете бележка, да я дадеме на една незряща майка. Детенцето вижда нормално, но за майката е много трудно да го води. Разчитам много на вашето милосърдие!
п. с. Живеем в София



Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор honey13 ()
Публикувано17.04.04 01:43



Проходилка, за съжаление нямаме, но с какво друго можем да бъдем полезни?

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: honey13]  
Автор planet (joy)
Публикувано17.04.04 01:59



Honey13, много мило!
В момента не се сещам за нещо друго, но живота на такива хора в България понякога наистина може да се превърне в ад. Иначе и майката и татко са достойни родители и се борят с нечовешките условия. Само един пример. Онзи ден таткото с кенгуруто и пада в някаква шахта на улицата в Студентски град. Само Господ е запазил детенцето - нищо му няма, но таткото се е ударил лошо. На другия ден пък майката на стъпалата на автобуса - шофьора затваря врата Немога да изброя всичките им перипетии за набавянето на детските надбавки...........
Понякога имат нужда само от малко внимание........



Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор honey13 ()
Публикувано17.04.04 08:31



Те и двамата ли са слепи? Спомням си преди време даваха по ТВ за едно такова семейство от Студ. град.

Ралица, 20.Х.02г.


Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано17.04.04 08:37



Олеле!
Той се е ударил, защото се е опитал да се завърти така, че на детето да му няма нищо
Наистина ли няма кой да им помага?

Here I am - on the road again...


Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор momi4ence (porasnalo)
Публикувано17.04.04 11:20



obadi mi se na 099393927 ili 8653378.imam 2 prohodilki -sinya i rozova,daje sa pee6ti. ako imat nujda moga da im dam i kenguru.

HORA MNOGO,PRIYATELI MALKO!


Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано18.04.04 22:10



Имам една, не е някакъв лукс, но става. 0889 38 39 73 - Ева.

Ляо, Геди!

Редактирано от Xaпka на 18.04.04 22:11.



Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано19.04.04 12:57



Добре де,те ще намерят проходилка,но то и това не е много безопастно,ако не могат да следят на къде отива детето,и какво прави.Моята Рая в момента щъка в проходилка,и достига какво ли не,дърпа,пипа и т.н.,понякога събаря разни неща,аз непрекъснато я следя.Онзи дени прещипахме ръката на хладилника,на вратите също ,случват се неприятни неща колкото и да гледаш и колкото и да си внимателен ,ами ако имат стъпала или някакви ниски витрини,стъклена врата(нашата ще я облепим с безцветно фолио ,че ако се счупи да не падат стъклата) и т. н.много е опасно,а те милите как ще се справят.Трябва внимателно да си "обезвредят "къщата,ако не са го направили де.Никой ли не им помага.Дано Господ да им помага да си отгледат бебчето живо и здраво и таткото да се оправя ,че какво ли му е на майчето!!!Много са смели.А то бебе което е за проходилка ,не е ли голямо за кенгуро?????



Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: planet]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано19.04.04 13:46



кажи на колко е детето и какъв пол е. ако имам някакви подходящи нови дрешки да дам.


борис 10.06.2001
виктор 10.02.2003

Тема Re: Проходилка за една незряща майка?нови [re: raia_a_a]  
Автор planet (joy)
Публикувано20.04.04 01:14



Благодаря ви много сте мили!
При първа възможност ще ви се обадя!
Ами чак сега се престраших да пиша за незрящите ми приятели, защото повечето хора като чуят че имат две деца и започват едни приказки - за какво са ги направили тези деца.....и повече не ми се говори.
Те имат някои съседи които им помагат от време на време, но.... са доста заети с учение.
Таткото се оправя иначе много добре(като изключим дупките). Даже води голямата на ясла от две седмици

Аз много обичам да излизам с тях на разходка, но дори в хубаво време ми е малко далече с двете малки деца(ние не сме точно в Студентски град, а на Симеоновско шосе)

А за кенгуруто - те си имат от каката. Големи са (на 9 м), но само таткото носи бебока!
А къщата им е всъщност общежитие в което мисля не етолкова опасно - такова нещо като витрини изобщо нямат. Повечето шкафове са високо. Бебчо още си е в кошарката. Каката проходи без проходилка - доста трудно за мама . Бях им дала скачащи гащи, но те се затрудниха с монтирането. Аз не мога да им помагам за такива "мъжки" неща
Ние сме на 11м но скоро може да им ги дам пак, но как ще ги закачат.......
Майчето явно е преценила че с проходилка е по-добре. Само незнам килимът май ще трябва да махнат
Има и друго нещо което я затруднява - нямат си лятна количка. Аз им дадох една комбинирана, но е доста раздрънкана и бебо не може да сяда в нея. А другата ни е пък много тежка за тях.
Извинявайте че стана толкова дълго.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.