Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано13.04.04 16:42



Ето, най-сетне и аз да пиша официално в това така бленувано клубче От доста време се каня, но съм свикнала с другото клубче Проблемно забременяване и всеки път по навик първо там влизам.
С радост мога да кажа, че вече и аз съм от бъдещите мами. Вече съм в 9 г.с. и по изчисления се падам за 22 ноември - много интересна дата, между 2 зодии Дано всичко се развива добре за напред, пък каквото ще да е.
Искаше ми се също да видя дали има и други бъдещи за ноември, за да си споделяме, както останалите правят. Хайде ноемврийки, обадете се, че ще започнат декемврийки вече да пишат, а нас ни няма никакви

Шантав!

Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор Чeтa (маминка)
Публикувано13.04.04 17:15



Честита бременност!
Аз не съм ноемврийска мама, но...

Да я изкараш леко и да родиш едно убаво и здраво бебче




Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Чeтa]  
Автор Si Key (Зайчо)
Публикувано13.04.04 17:33



Благодаря ти
То "здравейте" беше отправено към всички, но явно е излязло, че е само към ноемврийките. Дано и другите не ме разберат погрешно.
Между другото винаги съм ти се възхищавала на снимките и на оформлението, което им правиш Голям сладур си имаш

Шантав!

Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор new* (валидна)
Публикувано13.04.04 17:41



Ехеее:))Добре дошла в клуба! Щом и ноемврийска тема се пуска вече, значи ние за май месец съвсем отидохме на финала. Все едно вчера беше като влязох тук и писах, че съм във Втори месец:) Честита бременност и да я изкараш леко, както аз примерно:)) А за компания, ще имаш 100%. Някои твои "колежки" още не знаят, че са бременни! Успех!!!

И най-дългият път започва от първата крачка...


Тема Здрасти от една октомврийка!нови [re: Si Key]  
Автор clover ((four leaf))
Публикувано13.04.04 17:50



Радвам се, че при теб всичко върви без проблеми. Все така да е до термина!
Малко по малко и новемврийките ще започнат да се показват. Аз например си мълчах до 12-та седмица, и не пишех в темата на октомврийките.Сигурно такива бъдещи мами (имам пред вид бъзливи като мен) сега четат твоята тема и се изкушават да ти отговорят.
Поздрави и лека бременност!



Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор Bianka_d (непознат )
Публикувано13.04.04 17:54



Здравей, моя термин също е през ноември!!! На 7 ноември .. много се надявам всичко да мине наред, искам това бебче с цялото си сърце. Ти как се чувстваш, аз съм в 11 г.с, но физически съм много добре. Не ми се повръща, само леко ми се гади сутрин, но и преди да забременея, докато не закуся съм усещала подобно чувство. Постоянно мисля за бебчо и се вълнувам, чета много книжки и вече съм енциклопедия. Разкажи ми за себе си, около мен всички мои приятелки вече са с по едно бебче, или пък изобщо не са мислили за това, няма изобщо с кого да си говоря и да споделям за това. Съпруга ми се радва, но той е най - заетия човек на планетата, а определено ми липсва да говоря за моето бебче с някой !!! Много се радвам за теб, ще чакам да ми пишеш... Целувки на теб и бебчо




Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор мeчo пyx (непознат)
Публикувано13.04.04 18:04



Честито и от мен за радостната новина!

Желая ти леко и безпроблемно бременеене и на финала едно хубаво и сладко бебче :-)



Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор lta (Meche)
Публикувано13.04.04 18:06



Здравей сладко Зайче и добре дошла най-сетне и тук! Пожелавам ти да имаш една прекрасна лека бременност и на финала - най-сладкото и здраво бебенце! Ще видиш колко бързо ще мине времето (сякаш бе вчера, когато за пръв път писах и аз тук и си мечтаех за коремче, а сега се гордея със 105 см седеммесечен тумбак )!

Всичко най-добро ти пожелавам!





Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор Collibri (слънчева)
Публикувано13.04.04 18:15



Миличка, майке- Зайке!
Най-накрая се престраши да я пуснеш тая тема! Откога те чакам само!
Айде, събирайте се ноемврийки! И да станете повече и от августинките - които вече сме към 38 броя!!!!!
Ех, като си спомня! Аз пък съм забременяла през ноември!!!
Лека бременност на всички и се МНОЖЕТЕ!

а ние, по-дъртите бременни ще ви даваме акъл



Тема Re: Здравейте и ... има ли вече ноемврийкинови [re: Si Key]  
Автор Baля (непознат )
Публикувано13.04.04 18:19



Здравей,нека и аз да се запиша.Моят термин е за 26.11.2004г.В момента нямам много възможност да пиша,но то не се и сещам точно за какво освен да кажа,че през по-голямата част от времето ми е много лошо и постоянно ми се повръща.Хайде това засега от мен и се надявам често да си пишем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.