Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема bebo padnaнови  
Автор @n@stell (новак)
Публикувано07.04.04 15:57



mami mnogo se uplashih
bebo se izhluzi i padna........
i dwamata si poplakahme dokato se uspokoi
sega guka do mene i se smee i shte go syblicham da go ogledam ot glawata do petite za porajeniq
kajete moje li da mu e stanalo neshto
wsichko mi e w mygla kak stana.....



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор gai (непознат )
Публикувано07.04.04 16:08



Здравей! Не се притеснявай много, при нас онзи ден имаше същата ситуациа, докато се обърна и девойка Кати се изтъркаля от спалнята, а какъв рев му дръпна...... Аз си изкарах акъла, много бързо се върти вече, но никакво оставяне отсега нататък. Чух се веднага с педиатърката и тя каза, че не страшно, ако няма никакви отоци, няма проблем . Прегледайте се и не се тревожи.



Тема Re: bebo padnaнови [re: gai]  
Автор @n@stell (новак)
Публикувано07.04.04 16:12



ogledah go dobre
nqma nikyde cherwenina ili ojuleno
i kato go pipam ne dawa priznaci nqkyde da go boli a opipah dosta dobre glawata i grybnacheto



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор 5ya (мамиии)
Публикувано07.04.04 16:19



традиционните признаци за които трябва да следиш са нетипична сънливост или евентуално повръщане в следващите 24 часа. и моят син беше изпуснат на стълбите като беше на два месеца, но както казват някой главичките им са все още гумени и слава богу няма последствия.



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор danii (търсеща)
Публикувано07.04.04 17:02



значи всичко е наред.
сега се успокой ! Знам че ужасът който си изживяла е голям, но е важно да се стегнеш бързо.
И пази бебо постоянно!



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор gai (непознат)
Публикувано07.04.04 23:04



Какво стана, имате ли поражения?








Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор kalina (Русе)
Публикувано07.04.04 23:11



Миличката ми тя!
Изкарала си си акъла, знам! Яна и тя падна от спалнята преди около месец, беше на 5м. Буквално за секунди се обърнах да взема шишето и се издумка на пода. Даже мислех да пускам тема, но ми беше много криво и не ми се пишеше. Добре че бях чела теми тук за "парашутисти" и знаех какво да наблюдавам - дали няма да почне да повръща, да е сънлива и др. подробности. Баща й все вика че ребърцата й били крехки като солетки и първата ми мисъл беше че си е потрошила солетките.
Някоя мъдра мама тук в клуба беше казала "Децата оцеляват въпреки грижите на родителите"

Яна 21.09.2003



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор @n@stell (новак)
Публикувано08.04.04 08:22



za sega wsichko izglejda da minem bez porajeniq (pupu da ne chue dqwola)
obadih se na doktorkata i tq kaza syshtoto - da gledam za synliwost, powryshtane ili otpadnalost. smqtam da go nabludawam oshte 2-3 dni seriozno
toi milichkiq zatowa pyk wchera qde s golqm apetit

da ne goworim che taq nosht postoqnno go synuwah kak pada i kakwi li oshte ne gluposti wse ot toq rod.



Тема Re: bebo padnaнови [re: @n@stell]  
Автор Dafina (friendly)
Публикувано08.04.04 14:29



I na men mi se iskashe da se oplacha, che bebo padna, no otlagah taka i ne se hwanah da pisha. Naistina se uspokoih, che ne samo Kris e otkril grawitaciqta i che dejstwa bezotkazno. Ta da spodelq - bebo zaspa w kolichkata wecherta, a na sutrinta ne beshe tam ... i kyde mislite beshe - ami na zemqta. Ujasno se uplashih i go grabnah, a toi miliq spi ledeno studen. Koj znae kolko wreme e spal taka, predstawa si nqmam koga e padnal i kak ne se e sybudil. Prosto se e razmyrdal w synq si, edna chast koqto pada za krachetata se e otkachila i toj leka-poleka se e izhluzil. Ta zatoplih go az i weche nqmam spokoistwie kato e w kolichkata i e weche winagi wyrzan, koeto e kakto se kazwa sled dyjd - kachulka... Izobshto ne mi minawashe prez uma, che moje da padne ot takowa polojenie, ama ...
Belite stawat, kolkoto i da wnimawame, no bebetata sa po-izdyrjliwi otkolkoto si mislim



Тема ААААнови [re: @n@stell]  
Автор Лeйди (defender)
Публикувано09.04.04 10:58



Извинявай, че се бутам при теб, ама а не почвам нова тема...

И ние се призамхме днес, но не от леглото а от еднометровата маса
Беше се наакал, оставих го и отидох да пусна водата в банята, за да го измия. При нас по принцип топлата водса идва бавно, та се наложи бая да почакам.
И както си седя - ТУП и бесен рев! Търча, бебо на пода, вдигам го и рева с него.... УЖАС!
По принцип му слагам възглавница отстрани, а от другата страна му е креватчето, та е затапен и от двете.. само дето тоя разбойник се завъртял на 90 градуса и тупнал от там, където трябва да са му краката
Още треперя, хем беше преди полвин час....

Като се поуспокоихме и двамата го прегледах, има само една зараждаща се цицина на главата отстрани... Ще го следа тия дни за повръщане, сънливост и пр., но съм малко приеснена, нали са празници, ако недай си Боже нещо има, къде да търся лекари по Великден.. Чудя се дали сега да не го метна на някое такси, да идем да го прегледат, ама аско има нещо, дали може да се открие.... абе ужас пълен!

Пазете си мами децата, че са страшно "изобретателни" когато си търсят от къде да паднат.... А ние все си мислим, че сме ги предпазили

Here I am - on the road again...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.